АС и други романтични К-драми - тема 9

  • 10 517
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 148
Редактирах!
-------------------------------------------------------------
При мен линкът води само до локацията на Магнат, но предлаганото го знам. Предимно европейски сладкиши са. И тортички, и кроасанчета, и много апетитни кремчета ... Чела съм отзиви на посетители, доволни са и от сладкарските произведения и от атмосферата в кафенето. Мълви се, че  Джимин е участвал при създаването на интериора, хем модерен, хем артистичен.

На финала ли е вече Бегачът?
--------------------------------------------------------------

Като не мога да се включа в разискванията, поне малко да поклюкаря.

Според глобалната OTT (over-the-top) платформа Rakuten Viki, „Lovely Runner“ с Byeon Woo Seok и Kim Hye Yoon се класира на първо място по гледаемост в общо 130 региона на шестата седмица на излъчване. По-специално, драмата се класира номер 1 за шест последователни седмици в 109 страни, включително Съединените щати, Канада, Обединеното кралство, Франция, Бразилия, Мексико и др.
Представител на Rakuten Viki отбеляза, „„Прекрасният бегач“ чупи собствения си рекорд всяка седмица по брой седмични зрители в Северна Америка и записва най-големия брой седмични зрители сред драмите от 2024 .“


На 23 май агенцията на актрисата Hwang Bo Ra (По моя начин, Бизнес предложение) сподели радостната новина за раждането на нейния син. През ноември 2022 г. Хуанг Бо Ра се омъжи за Ча Хюн У (с истинско име Ким Йънг Хун), главен изпълнителен директор на нейната агенция, който също така е по-малък брат на актьора Ха Джунг У и син на актьора ветеран Ким Йонг Гун, след 10 годишна връзка. Актрисата получи и множество поздравителни съобщения при обявяването на бременността си след преодоляване на безплодието, свързано с възрастта на яйчниците.

Последна редакция: чт, 23 май 2024, 22:03 от profi_1

# 211
  • Мнения: 540
При мен линкът води само до локацията на Магнат.
Профи , скролни в ляво, излизат снимки от посетителите.

# 212
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 588
Рори, от 12-та съм попадала зад кадър само от моменти на главните в онази къща, с останалите  докато са на плажа и се гонят в гората с оная коза. Но като знам какви сцени съм виждала в други сериали, репетициите  за да се случва всичко в синхрон понякога са цели хореографии. Примерно Джуно и Юна са танцьори и едната им сцена за да се нацелят си беше чист пирует, освен че се спукаха от смях зад кадър Joy


Снощи докато гледах сериала с Минка (честно казано трудно ми върви) нещо не можах да пренеса видео зад кадър. Според коментарите на корейски (от няколко дни отново мога да им цъкам английски превод) главния от Бегача зад кадър бърше сълзите на колежката си, там където докосва лицето и, последно в кабината на виенското колело, ама доста има за коментиране, направо се изпотрепват да мятат точно този момент Joy Според коментарите, колежката е доста емоционлнна, в сцената когато останаха в кабината сами тя там го овиква, но очите и се наляха, оказва се  зад кадър е пуснала сълзи, вижда се че той зад кадър прави нещо на лицето и, докосва я, ами оказва се че ги попивал и няма хилотене Heart В следващия момент тя се надигна от прегръдката му по сценарий, ама извън сценарий продължи да си седи на коляното му, и взе да си духа носа и да си бърше очите, странно че не долетя веднага гримьорката. Един беше написал че ако не го било срам , главния сигурно и носът и щял да издуха, така я гледал докагто го правела Joy Видях зад кадър и "убиеца" да прегръща Бьон У, да го потупва нещо по търдите, погали го по грба, сакякаш го успокояваше, че май той нещо се притесни, някак много изживя момента с намушкването.

Проф идните понедлник и торник предстоят двете последни серии.

# 213
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 148
При мен линкът води само до локацията на Магнат.
Профи , скролни в ляво, излизат снимки от посетителите.
Крисс Joy
Това в ляво съм го изгледала още преди две години. Очаквах линкът да ми отвори конкретна снимка с торта.

Честит празник мили момичета!   bg 

Точно в такъв ден думи не ми стигат да изразя колко любим празник е 24 май. Мисля, че, още от ученическите ми години, е единственият празник, на който с радост хората излизат на шествие. Аз днес ще го пропусна, че след малко отивам да гледам внука за два дни. Но вие излезте, включете се и се порадвайте и на хубавия ден, и на децата, и на цветята!

# 214
  • Мнения: 6 427
Честит празник!
И на мен ми е любим сред празниците. Може би защото е празник на народа на българите, а всички останали празници са на държавата България. В нашия град всяка година се организират големи тържества на този ден и въпреки, че не можем да отидем изпитвам вълнение. Надявам се следващите поколения да опазят в ума и сърцата си духа на народа ни и да не позволят чуждата култура да надделее и засенчи българската, да се раждат много български таланти във всяка област на изкуството и науката, да създадат шедьоври в своята област с които да прославят не само себе си, но и българския народ и да се гордеят че са българи. За да се празнува този ден и след 1000 години.

Ауу, на какво видео попаднах в ютуб. То най-вероятно е фенско, ама се размечтах да е истинско. Уж трейлър на Нетфликс на втори сезон на Хотел дел луна. Лицата се сменят бързо, но сякаш видях КимЮ, Звездолин и лошия вампир от вампирския сериал на Джун. Кадрите съответно са зашеметяващо динамични и изглежда много интересно.
И сега въпросът ми. Има ли някаква официална информация, че ще се снима втори сезон на Хотела. Ясно е, че няма да е с Айю, защото като прецъквах сериите попаднах на финала, че тя преминава през тунела. Сега като се замисля съм с доста по-голям стаж в к-сериалите и може да възприема сериала различно, въпреки че с Йогито хич не ги харесах като двойка. Може би ще опитам отново да го гледам.

# 215
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 588
Честит празник и от мен!

Направо ми се доплака от умиление тази сутрин -  показаха репортаж по Нова  за японец написал учебник по български език за японци. Говореше по-книжовно и чисто от някои които виждаме всеки ден по телевизора, доцент, не чух по какво, грижеше се за цяла общност от японци които учат български в СУ.

Пржф, благодаря за информацията, по-късно ще коментирам и ще питам и за друго.

# 216
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 827
Честит 24-ти май и от мен!

Крисс Joy
Това в ляво съм го изгледала още преди две години. Очаквах линкът да ми отвори конкретна снимка с торта.
Вината е моя - или не съм копирала линка като хората, или линковете към конкретни снимки от Гугъл мапс водят към локацията (ще трябва да се заинтересувам, понеже още имам какво да разуча от мапс-а). Исках да пусна снимка от витрината с тортичките Cake.

Рори, аз поне досега не съм попадала на информация за втори сезон на "Хотел дел Луна".

# 217
  • Русе
  • Мнения: 2 349

Дами, Честит празник на българската духовност, култура и просвета! Поклон пред всички, които с гордост носят призванието учител, просветител, книжовник!
Може би днес и тук е мястото да благодаря на Профи, която ми предостави сериал с бг-превод. Поведе ме да направя първите си крачки към теглене и онлайн - ако това не е учителско търпение, здраве му кажи!
Сериалът го бях гледала на руски и това е "Something About 1%" (2016 TV series) - леко, забавно, неангажиращо  филмче - точно от такова нещо имах нужда в момента! ГГ-и: Млад над 30 г. мъж, наследник на богато семейство, шеф на хотелска корпорация, но високомерен и арогантен, изградил стени около личното си пространство ; и млада учителка - слънчева, интелигентна, възпитана и пълна с живот личност, която случайно спасява един дядо, без да знае, че той е богатият собственик на холдинга. Двама млади, които са принудени от дядото с 6-месечен договор на мнима връзка, която се оказва реална. Много сладка романтична драма!

# 218
  • Мнения: 6 979
Честит празник bg.

Едно хубаво Елче за добро начало на петъка.


Снимката е послучай излизането на нов сингъл на INFINITE, с който ще отбележат 14 годишнина на групата.

Йогито ще се снима в новия клип на Джунсу (JYJ/TVXQ).
След месец ще излезе и новият му филм Hijacking, в който играе първата си отрицателна роля. Филмът е базиран на действителен случай.

Пако пак са го спретнали, че има връзка. Преди година беше с някаква певица, сега пък с актриса от американско-китайски произход. От агенцията му са казали, че не коментират личния му живот.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 11:59 от 2в1

# 219
  • Мнения: 1 856
2в1 Какво съвпадение! Точно днес си заредих техния плейлист за слушане и ще очакваме на 9 юни да чуем новия им сингъл.

# 220
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 588
Като чуя че не коментират, и някак ми дрънва камбанката че може да има нещо вярно Joy Най-често категорично отричат нали?

Голям стаж е навъртяла групата на Елчето

Най рейтинговите за 2024
https://www.youtube.com/shorts/arCR5GMfegk

От известно време има голямо раздвижване в класациите на любимци, ама Звездю си е все така абониран за стари и нови класации

Откъс от предстоящата 15та серия на Бегача
https://www.youtube.com/shorts/5uy1tfhS4nQ

Залата в която ще излъчат пред гости финалната серия
https://www.youtube.com/shorts/TUQftbVXdDs

# 221
  • Мнения: 6 979
Дани, аз не съм кой знае какъв фен на музиката им. Просто улучиха момента на най-истинските к-поп години, когато все още не робуваха тотално на западния потребител и музикта им си имаше техния привкус. За това имам някои техни песни. Но пък от групата харесвам Kim Sung Kyu като самостоятелен изпълнител.
Скрит текст:







Бел, те и при предишния слух, който така и си остана само слух, излязоха със същото съобщение. Явно тази тактика работи, което пък дава малко лично пространство на подопечните им звезди.

# 222
  • Мнения: 1 856
Дани, аз не съм кой знае какъв фен на музиката им. Просто улучиха момента на най-истинските к-поп години, когато все още не робуваха тотално на западния потребител и музикта им си имаше техния привкус. За това имам някои техни песни. Но пък от групата харесвам Kim Sung Kyu като самостоятелен изпълнител.
Скрит текст:
Като човек слушаш такава музика ,така да се каже от зората на К-попа, си подбирам какво точно да слушам. Имат някой парчета ,които са точно по мой вкус. За фен може да се каже ,че съм на BTS и The Rose.
Напълно съм съгласна с теб, че групите от 1 и 2 поколение имаха по-корейски, собствен стил.
п.п Ако си любител на К-попа има и тема за това, не зная дали знаеш  Кей-поп не е просто музика - 2
А Kim Sung Kyu е симпатяга и харесвам някои негови неща.

# 223
  • Мнения: 3 366
Честит да ни е на всички този светъл и любим български празник, който ни обединява като народ! 📖🌹
Коментарът на Уинона за Профи и учителското търпение ме подтиква да направя самопризнания 😂 Преди години като прописах във форума тя толкова ми напомняше за една моя учителка, че изпитвах неудобство преди да си публикувам постовете и това усещане дълго време не ме напускаше. 😆

1% от всичко е много сладко сериалче, хареса ми и на мен.

Още не мога да ви настигна с Бегача, но напредвам. На 9 епизод съм и потвърждавам, че чак след 7-ми и връщането в настоящето става интересно. А главния е много готин





# 224
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 513


И да попитам кой е Елчето и текущият му сериал.

Общи условия

Активация на акаунт