Booking.com – 8

  • 8 566
  • 242
  •   4
Отговори
# 75
  • Мнения: 118
Да помоля и аз за код на лично? Все не успявам да се доредя.

Изпратих ви код на лични. Пишете като го използвате!

# 76
  • Мнения: 100
Здравейте! 🍀 В момента съм на път и предстои да резервирам хотел, сърдечно моля за код. 🌝❤🙏🏾🍀

# 77
  • Мнения: 685
Здравейте, за пореден път имам нужда от код, моля ако някой има наличен да ми пише на лично.
За съжаление, аз никога не съм получавала такъв, за да мога да го споделя тук, но винаги когато съм имала нужда Вие сте били насреща. Purple Heart

# 78
  • Мнения: 14
Код за booking FWTN2NS422.

# 79
  • Мнения: 870
Здравейте, за пореден път имам нужда от код, моля ако някой има наличен да ми пише на лично.
За съжаление, аз никога не съм получавала такъв, за да мога да го споделя тук, но винаги когато съм имала нужда Вие сте били насреща. Purple Heart

Получихте ли код ?

# 80
  • Мнения: 875
Здравейте!
Много моля за код,ако някой има ненужен.
Благодаря!💐

# 81
  • Мнения: 685
Здравейте, за пореден път имам нужда от код, моля ако някой има наличен да ми пише на лично.
За съжаление, аз никога не съм получавала такъв, за да мога да го споделя тук, но винаги когато съм имала нужда Вие сте били насреща. Purple Heart

Получихте ли код ?
Да, благодаря на MaryStan

# 82
  • Мнения: 870
Тогава пускам този код тук , понеже е до 25 - ти . Моля който го ползва да пише

# 83
  • Мнения: 994
Тогава пускам този код тук , понеже е до 25 - ти . Моля който го ползва да пише
Кодът е използван от някого вече...

# 84
  • Мнения: 870
Поне да бяха написали - толкова ли е трудно 😡

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 15 639
Може да е някой извън форума. Simple Smile Все е оползотворен, де.

# 86
  • Мнения: 426
Публикувам код, валиден до 26.05.

10% под формата на Кредити за пътуване след престоя си. И това в допълнение към сезонните оферти или Genius отстъпките, които виждате в сайта ни.


GP6C12593X

# 87
  • Мнения: 92
Публикувам код, валиден до 26.05.

10% под формата на Кредити за пътуване след престоя си. И това в допълнение към сезонните оферти или Genius отстъпките, които виждате в сайта ни.


GP6C12593X

Много благодаря! Flowers Hibiscus
Използвах кода. Nature Sunny

# 88
  • Мнения: 1 329
.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 03:04 от maq-mi

# 89
  • Мнения: 4 499
Какво значи да се чекирате и защо с карта? Да се чекирате предварително изискват пренебрежим брой хотели и обикновено се пишат имената и документите на пътниците.
Да не са искали да потвърдите резервация, като въведете карта? Ако е така и не сте го направили е възможно да са я анулирали, но  то трябва да се види.
Ако е частен апартамент и са искали да въведете документите е възможно сайта да не им работи, или да си слагат някакви собствени правила

Общи условия

Активация на акаунт