Баба Марта чака ЮНСКОТО дете, мама мартеничка да му оплете!

  • 12 937
  • 264
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 006
Честит Празник!

Пожелавам ви да сте винаги усмихнати, силни, красиви, обичани и обичащи!!!

Ще ви черпя със снимки от първото ми официално Осмомартенско яслено тържество като Майка!







Още от събитието + кратки видеоклипчета има на http://entertainment.webshots.com/album/557272431wEjvZm?start=24

Много се гордеех онзи ден, направо крила ми поникнаха, ей!!!! Laughing

# 241
  • Мнения: 592
Съкровище - Кали е много сладка - толкова хубави снимки, дори ги показах и на нашия тати. Много интересно е било тържеството както изглежда, а дечицата с носиите са просто прекрасни.
Мимес и аз погледнах тортата ти, изглежда страхотно. Браво.
Отивам да пускам пералня. Лека момичета  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 592
Хайде на кафето с ладурки - приятен ден изпълнен с много усмивки и красиви моменти.

# 243
  • София
  • Мнения: 11 710
Добро утро от ранобудните т.е. от мен!Пия кафенце и релаксирам,докато Мели се събуди.
Съкровище Кали си е направо голямо момиченце.Кога бяха бебешори,кога пораснаха?
Същото се отнася и за Хамелеончето-Бонбонче от аватара на майка и.
Хамелеонче благодаря за поздрава,много ме изкефи!
Бренин благодаря за пожеланията!Включвай се по-често,все пак си цвета на нашата компания.
Момичета,не знам да се хваля или не,но Мели май трябва да започне ясла и на мен ми е едно такова свито под сърцето.Исках от септември,но...
Тя е болезнено привързана към мен и много се страхувам как ще и се отрази тази раздяла.Тя не само ще истерясва там,ами ще вдигне всикчо във въздуха.На моменти не признава никой освен мен,дори и баща си.Притеснявам се да не се наложи да я спра от ясла заради това нещо.За болестите да не говорим,но просто нямам избор.Ох наоплаках Ви се,ама не си реших проблема.
Желая Ви хубав и слънчев ден!

# 244
  • Мнения: 592
Многознайнице - не съм чула да върнат дете от яслата понеже плачка, мисля че всичко е въпрос на време. При някой май привикването става по-бързо, при други по-бавно. Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него. Мисля че понякога дори и не подозираме колко интересно е за тях, все пак има много дечица, играчки, забавно ще им е. Може и да е трудно в началото, но все пак рано или късно свикват. Наистина за нас като ги виждаме разплакани е много жално, но трябва да свикнат. Пожелавам ти успех - в същност и аз имам нужда от него  Crazy Днес мисля да навестя директорката на яслата за да питам дали е възможно април месец и ние да тръгваме. Моля ви стискайте палци да стане, понеже се налага да тръгне април и не мога да отлагам колкото и да ми се иска да се гледаме двечките.
Сега изчезвам да я видя, че нещо много се успа Simple Smile Приятен ден на всички.

# 245
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Здравейте!
Вчера на тържеството на Мия беше много хубаво. Направо се залях от смях на Дядо и ряпа. Много модерен вариант беше  Joy
Да ви кажа, че и Флора другата седмица ще й подготвям изследванията за ясла. Ще се пробваме да я вземат в санаториална група, където са 8 деца. Дано да успеем. В другата група по списък са 23 деца.

# 246
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте!
Кали, на "мама" момата, ще я схрускам! Съкровишнице, да ти е жива и здрава и да имаш безброй поводи да се гордееш с нея!:hug:
Многознайнице, ще стискам палци да е лека адаптацията и ти да се въоръжиш с много търпение и здрави нерви Hug
Васко много тежко понася раздялата, но вече е по-спокоен и вчера го нахраниха там. Ако директорката на яслата не ме караше да погледна трезво на нещата през изминалата седмица, сега щях да съм в нервна криза и Васил щеше да си е у дома. Всеки период на промяна е стресов - нормално е. От другата седмица, живот и здраве, ще остава да спи наобед.

Целувки на всички дечица!
Хубав ден!

# 247
  • София
  • Мнения: 11 710
Хамелеонче аз нямах предвид от градината да я върнат,а майка и да си я прибере, защото съм много емоционална и няма да издържа на сърцераздирателните гледки.А и Мели като се захласне да реве по мене...не ми се мисли.
Маги,а Васко колко време беше до обяд?
Фроска стискам палци да уредите Мия в групата,в която искате.

# 248
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Здрасти Hug

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК (извинете за закъснението)  bouquet

Фросе, да не е била като нашата приказка Joy Joy Joy
Дядото (Ради) бил нощна въоръжена охрана на паркинг и не можел да се занимава с вадене на ряпа. Викаше подред всички - баба, син, снаха, внучка - всички му отказваха. Внучката каза, че била на танци с приятелки. Изгледахме какво са научили момичетата на латино танците. Накрая дядото заяви, че няма да се занимава с роднини и ще си хване работничи от чужбина, а той отива да види как вървят нещата с Европейския съюз.
 Joy Joy Joy Умряхме от смях hahaha
Накрая на концерта ни подариха по една саксия с малко прораснало стръкче, мисля че е лале.

Гале, Калина е бонбон. Знам как си се чувствала на представлението Sunglasses

Хайде лек ден и поздрави на всички Heart Eyes Hug

# 249
  • Мнения: 1 698
Съкровище, страхотни снимки. Много хубави носии, много хубави дечица. Сви ми се стомаха като ги гледах снимките Hug Heart Eyes. Целувки на Калина. Гледам, гледам и се чудя: Дечицата с боси крачета ли са, или само така ми се струва? newsm78

# 250
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Маги,а Васко колко време беше до обяд?
Той започна и все още е от 9.30 до 11.30, но от вчера го хранят и аз после си го взимам. Във вторник ако е спокоен, ще спи и след съня веднага ще си го прибера, за да закуси у дома и така плавно и съобразено с неговото темпо на привикване ще се включи следобедна закуска и най-накрая ще започне да ходи от 8.30 до следобед.Simple Smile

# 251
  • София
  • Мнения: 922
Здравейте, момичета  Hug!
Съкровищница, много ти завиждам, че си успяла да видиш празненството на малката принцеса. Аз не успях, тъй като Алекс е в Монтана на детска ясла и майка ми е прибрала картичката за деня на майката, която децата са правили. Много ми е мъчно за моето момченце  Weary, но скоро ще си го прибера. От началото на април започва ясла в София. Ще трябва отново да свиква с новата обстановка и да опознава нови деца. По цял ден си мисля как ще си дойде вкъщи, къде ще му подредя дрешките, къде ще се разхождаме. Всеки ден научава по някоя нова дума, а аз не съм там. Но скоро ще си дойде. Надявам се не съм ви развалила настроението. Ожалих ви се...

# 252
  • Мнения: 734

Момичета да сте живи и здрави и вие и щерките ви, нали е женски празник;) Аз със закъснение се включвам както винаги, но все пак.
Бренин, много мило пожелание, благодарско!
Гале какви са тези деца по осмомартенските снимки, накипрени и такива слудури, щях да ги открадна ако съм там;) Калина е супер, много й отиват традиционните одежди!
Мели и тя е сладуранка,а къдриците й колко са порастнали, като ангелче изглежда.
Иле, тази песен е един бисер от Мюзик Айдъл, в клюкарника можеш да и гледаш линка. Продължението й е нещо от рода на:
"гащите съм си изпрала
тази вечер на канала
хем са прани, хем са драни
хем ги нося разкопчани!!
Яла либе довечера
ще те чакам за вечеряяя"

Аз да ви се похваля че вече имам БГ телевизия и си гледам редовно новини и други разни предавания.
Натали е настинала, В Кали било студ голям;( Освен това се опитва да бяга от къщи и само на пързалката стои по 4-5 часа на ден. 

# 253
  • Мнения: 1 006
Добро утро, Кафеджиеви!!!
 Хайдееее, на кафееетооо!

За Осмомартенското тържество - дечицата наистина бяха страхотни! Като си спомням, пак ме обзема онова чувство.... Embarassed
Селена, спокойно мила, не искам и да си представям ина теб  и на Петенцето, колко ви е мъчно, но нали е за хубаво! Понякога трябва да правим и такива "жертви"! Гледай на ситуацията от положителната страна - хубавото е, че има кой да помогне в такъв момент, защото за мен просто не съществува такъв вариант!
 Хайде, усмихнете се!
Мимес, ти ли питаше дали не са боси дечицата - да, боси са! Доста време ми трябваше, за да свикна да обличам Калина достатъчно лека, та да не се налага госпожите да ядоразсъбличат там Laughing Добре, че се ни свестни и имат търпение с майки като мен Wink
Доста е топло там, а и те непрекъснато са в движение, помещението им е непрекъснато огряно от слънце - абе, Калина ходи с такова желание, че вече ми е трудно да си спомня как плачеше в началото! Crazy
Май вече много дечица ще тръгват на ясла - само мога да кажа, че трябва вие да им покажате, че там е хубаво! Аз бях измислила един ритуал, който още работи Laughing На стената в помещението, където ги събличамесутрин има стенно пано с разни картинки и информации. Там аз залепих картинка на кученце и всяка сутрин ние отиваме да видим бау-бау, да му помахаме за здрасти и чао и така! Само дето напоследък толкова бърза да влезе при децата, че едва успявам да й обуя пантофите! Grinning

Май много дълго стана!

Айде, после пак! Целувки на дечицата Heart Eyes

# 254
  • Мнения: 1 006
Упс! Забравих да ви почерпя! Днес май има нещо като имен ден Wink



Общи условия

Активация на акаунт