Пазаруване от Amazon - тема № 106

  • 72 067
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Сливен
  • Мнения: 4 673
Благодаря,Мираж.

# 541
  • Варна
  • Мнения: 2 087
Аз може би съм в някакъв паралелен амазон защото изобщо не схващам питането 😂

Става дума за оферта в испанския Амазон. Като си купиш нещо над определена сума, получаваш код, който може да използваш при покупки от супермаркет DIA към Амазон (аз превеждам с преводач, може да не е съвсем коректно).
Общо взето исках да почерпя някой, който живее в Испания, с код и да си вземе салам или прах, ама май няма да стане.

# 542
  • In transit
  • Мнения: 14 206
gallizia, Тарталета е в Испания, тя пише в темата, сигурно ще види какво си писала.

Аз исках да питам какви са тези отстъпки за обем, които ми слагат Амазон? Не се оплаквам, доволна съм, само не разбирам откъде идват, при условие, че поръчвам по 1 бройка от нещото.
Днес пуснах поръчка и ми направи впечатление, че ми дава срок за доставка 10.09, не знам дали защото съм поръчала само хранителни стоки или просто са намалили времето?

# 543
  • Мнения: 548
oesi, същата работа е и при мен - "пълнежа"към поръчката с раницата ще дойде в понеделник, раницата да я очаквам между 9/9 и 18/11.

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 4 911
Mikkey, сподели хранителните стоки, моля Simple Smile
Вчера поръчах перилни препарати, две книги и два зъбни душа, които някой постна по- нагоре, за всичко ми дава доставка 10 септември.

# 545
  • Мнения: 4 376
А на мен зъбните душове ми излязоха на доста по висока цена,като отворих линка...За кратко ли бяха на ниската цена?
И аз се интересувам от хранителните стоки. От един век не съм поръчвала от Амазон...

# 546
  • In transit
  • Мнения: 14 206
Shantal, кафе си взех основно. https://www.amazon.de/gp/product/B002I2BMRS и Еспресо варианта.
Също тези капсули за неспресо: https://www.amazon.de/gp/product/B09F3RWLF1
Малдонска сол, https://www.amazon.de/gp/product/B01CU0KK0C
и бакпулвер (кремотартар): https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B082VNJR4R

Загледах и аз перилните, само такова не съм почнала да поръчвам от Амазон, ама ако продължават да вдигат цените тук и това ще стане.
Сподели как идват опаковани перилните, че много небрежно им се опаковат нещата за България, не съм очарована до момента.

Електрическата хладилна чанта, която поръчах дойде без никаква опаковка, поогрухана, без етикет, нищо... цял късмет е, че стигна до мен.

# 547
  • Sofia
  • Мнения: 4 911
На късмет идват цели перилните препарати, както и всичко останало явно… Шампоан ми се беше разлял веднъж и ми върнаха парите. Други инциденти не съм имала откакто има доставка до Бг.
Sasi6, на зъбния душ имаше отдолу опция да се избере 50% отстъпка (май), сега пише 10€ и намалението се отрази в кошницата чак на стъпката с плащането, може би затова не си го видяла.

п.с. Да допълня, че ползвам само течни препарати- и за пералня, и за съдомиална.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2024, 16:51 от Shantal

# 548
  • Мнения: 3 875
Перилните си идват в традиционните големи кашони на Амазон. Ето този прах поръчах аз, за да си допълня една поръчка - https://www.amazon.de/-/en/Universal-Megaperls-Detergent-Technol … d_atf_rp_2_t&th=1
В темата за перилните беше похвален.

Обаче наистина последният кашон ми пристигна недозалепен или разлепен, направо отворен си беше. Вътре освен праха, имах едни дребни кутийчици, дето не знам как не бяха изпаднали. Даже допускам вероятността кашонът да е бил отварян, ама като са ми видели праха и дребошлъците, да не са си харесали нищо и да са ми ги оставили Joy Това с директната доставка до БГ.

# 549
  • Мнения: 7 712
Заинтригувахте и мен с кафето, ще започна д дебна.

# 550
  • Мнения: 1 217
Аз ще похваля този Ленор за цветно https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0CQT4WLYQ/ref=ewc_pr_img_ … JWKAKR8XB7XF&th=1 .С него не ползвам омекотител,но чаршафите ми продължават да миришат 3-4 дни след пране.С омекотител миришат само първия ден.А и е по-гъст от предлаганите тук.

# 551
  • Мнения: 4 299
Mikkey пробвала ли си кафето? Много ме изкушава.

# 552
  • Сф
  • Мнения: 5 508
Имам клавиатура ХП, купувана октомври 2022 от немския, която почна да дава проблеми. Мога ли директно да я дам тук на сервиз, важи ли й гаранцията?
Утре ще звънна да попитам сервиз, но, може някой тук да знае.

# 553
  • In transit
  • Мнения: 14 206
Mikkey пробвала ли си кафето? Много ме изкушава.
Само него ползваме последната година. Редуваме жълтото и червеното. Чудесен аромат има.

# 554
  • Мнения: 265
Аз поръчах прах за пране Омо, омекотители и течни препарати за пране. Дойдоха омото в отделен кашон, другите -в друг. Вторият се беше поразкъсал, беше залепван с тиксо, учудих се, че няма нищо разсипано. Омекотителите ги похарчи вече, другите не съм ги почнала, че имам стари за довършване.
Иначе поръчах последно едни компютърни джаджи, пак не бяха кой знае колко добре опаковани.

Общи условия

Активация на акаунт