Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са основните теми в дискусията?
Какви са основните емоции и реакции на участниците във форума?
Какви са промените в цикъла и причините за тези промени по време на опити за зачеване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните емоции и реакции на участниците във форума?
-
Какви са промените в цикъла и причините за тези промени по време на опити за зачеване?
По време на опитите за зачеване много участници съобщават, че техният цикъл става по-кратък и редовен, което им помага да уловят овулацията. Някои също така отбелязват появата на болки в яйчниците около времето на овулация, което преди не са изпитвали. Това може да бъде полезен сигнал за определяне на периода на плодородие. Промените в менструалния цикъл по време на опитите за зачеване могат да бъдат причинени от различни фактори, включително хормонални промени, които могат да доведат до по-регулярен и по-кратък цикъл. Тези промени могат да бъдат свързани с улавяне на овулацията.
-
Какви са очакванията за бременността?
-
Какво е мнението за сватбите и годежите?



.Абсолютен непукизъм му е майката.
Със или без сватба,щом хората се обичат и държат един на друг,всичко е ОК!
. Ние с мъжа ми живеехме заедно от година и половина, бяхме сключили граждански брак и се прибрахме за малко в България да направим сватба, когато двата комплекта родители се запънаха, че трябвало едните да ме искат от другите
Цялата ситуация беше малко тип "оти ручахме жабетата"
ама родителите бяха ядосани, че се бракувахме без тях 
. Понеже си отбелязвам в Зачатие отпреди да бебеправим, едно време течеше по 7-8 дни, докато сега е по-скоро 5-6. По каква логика става, не знам (не, че се оплаквам де
)
цветенце