Кой сезон е най-хубавия за новороденото

  • 3 232
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 456
Родих юни- супер си бяхме с разходките. Пролетта е прекрасен сезон, но времето е още едно такова никакво и бих се затруднявала с избора на дрехи за новородено

# 61
  • София
  • Мнения: 36 149
Пролетта - заради слънцето и рахита

# 62
  • Мнения: 556
според мен всички са хубави. На всеки му харесва този сезон, в който е родил

# 63
  • Мнения: 4 915
Есен. Когато се родят, още не е студ, има слънце и топли дни. Като позаякнат на 4-5 килограма и се застуди, е полезно заради всекидневните разходки (и при минусови температури) и закаляването - от рано се почва.

# 64
  • Мнения: 6 164
Пролет!
Криси се роди Април и най-уязвимите си първи месеци ги кара по топло без риск от вирусни инфекции и грипове, които сега ни застигнаха. Цяло лято седяхме навън с другите майки от сутрин до вечер - спеше си в количката, само едното мляко му носех, вода в термос и шишетата. Сега е невъзможно да откараме цял ден навън, защото не спи дълго в количката, разбира и му е интересно и за да се наспи се прибираме. Tired Но пък е хубаво, защото този период съвпадна със зимата и така или иначе нямам зор да седим по цял ден на студ и вятър. Сега си е екстра да сме повече у дома. А когато отново дойде пролет ще проходи живот и здраве и ще седим много навън, защото няма да е студ, а и няма да е толкова жега и ще е с достатъчно ката дрехи да не го боли като пада, докато се учи да ходи. Laughing Абе всичко е измислено... Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2 171
Гласувах за Пролетта Peace. Мисля си, че бебо ще може цяла пролет и цяло лято да се извежда на разходка, а до есента и зимата ще е достатъчно голямо и пак ще излиза на въздух Laughing Laughing Laughing

# 66
  • Мнения: 653
ПРОЛЕТ Peace
вече са казали преди мен причините

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Пролет! От опит споделям!  Hug

# 68
  • Мнения: 379
гласувах за лято; пролетта край морето е много коварна; ние се родихме юни и на 10тия ден бяхме на разходка, а и не се притеснявах постоянно дали му е студено.

# 69
  • Мнения: 888
И аз гласувах за пролетта Hug

# 70
  • Мнения: 7 914
лятото, че и моя хубавец ще ме радва тогава Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 174
Гласувах за зимата, защото съм доволна от нея тази година Wink
Родих в началото на януари и вече се чувствам много добре възстановена и от бременността.Още малко ми остана да възвърна напълно предишния си вид, но за това ще използвам идните месеци Simple Smile
 За беба пък, случихме хубаво време и след като мина периода на грип, започнахме и на разходки да излизаме.През лятото ще бъде достатъчно пораснала, за да я водим и на плаж рано сутрин, за първите срещи с морето... Simple Smile
И за бременност бих препоръчала  Wink същото време, през което и аз!

# 72
  • Мнения: 596
Аз съм за зима, защото тогава родих и съм сантиментално свързана с този сезон.  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 01:07 от Janita

# 73
  • Мнения: 5 362
Пролет-лято.

# 74
  • Мнения: 9 050
Аз пък съм за началото на есента. Така си го нагласихме и нашия бебок. Бях чела, че бебетата родени през септември и октомври са най-здрави, защото през лятото има най-много плодове, зеленчуци и слънце, които са много полезни за бременната майка.
Освен това няма жеги, но пък времето е приятно за разходки. А после, като дойде пролетта и лятото, бебока е вече голям. А пъки късмет имахме - тази година зима нямаше Simple Smile Определено за есента.

И още един плюс. До лятото, ако се оргенизира правилно майката, няма и помен от раждането. Можеш да се съблечеш по бански Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт