Тъй като днес имах “честта” да се срещна с въпросната дама, няма как да не споделя преживяването си.
Имайки предвид, че никой не ни е карал на сила да ходим, няма да говоря по темата колко много време чакахме като кучета отпред някой да благоволи да ни каже кога ще бъдем приети, това го оставяме на страна.
Въпросната дама излезе и започна да вика, започвайки с това че не е обядвала, нямала време, имала си и собствени проблеми и тн.
Премина към обвинения, че сме отишли по обяд, че нямаме никакво възпитание, че сме страшно несъобразителни и други подобни.
След множеството “комплименти” реши да ни приеме, като при задаване на въпрос ни се отговаряше с думите “ Аз говоря”, а всичко казано беше толкова общо и всеки човек, който има някакви социални познания би могъл да ги каже. Като дори не беше твърдение, а по-скоро предположение.
Имаше въпроси от сорта на:
“Имаш деца, 1-2”
“Боли ли те глава често, а корем”
Няма как да не засегнем и въпроса с парите.
След около 10 мин в предположения, каза че сме приключили като също наблегна, че времето и струва пари или по-конкретно 50лв. Имала патент, който е 3000 на месец, ток, вода. А се похвали че си купила и апартамент и всичко това струвало пари.
По-разочарована от срещата с някого не съм била, наистина останах без думи от скандалното поведение.