ЕВРИКАаааа!

  • 5 984
  • 150
  •   1
Отговори
# 90
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Сега се сетих за най-странното откритие, което видях напоследък :

Ще познаете ли за какво се използва това приспособление?

# 91
  • Мнения: 2 784
Да не е някаква готварска мярка?

# 92
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Не, колкото и странно да е, моя живот не се върти само около кухнята(и слава Богу)! Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 784
Не, колкото и странно да е, моя живот не се върти само около кухнята(и слава Богу)! Mr. Green
Ееее, ти пък... Просто горе виждам, че пише cup, долу има някакви резки, като обозначени мерки. Реших, че е фуния-мярка: първо сипваш продукта, докато е запушена, после отпушваш и изсипваш на тънка струя, докато бъркаш с другата ръка.
Намек ли реши, че ти правя? Twisted Evil

# 94
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Не, колкото и странно да е, моя живот не се върти само около кухнята(и слава Богу)! Mr. Green
Ееее, ти пък... Просто горе виждам, че пише cup, долу има някакви резки, като обозначени мерки. Реших, че е фуния-мярка: първо сипваш продукта, докато е запушена, после отпушваш и изсипваш на тънка струя, докато бъркаш с другата ръка.
Намек ли реши, че ти правя? Twisted Evil

Хехе, не - ама сигурно много хора си го мислят! Wink  bouquet

# 95
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Четох някъде, че японци са измислили преносима мини-тоалетна за дълги пътувания с автомобил по магистралите. Тоалетната всъщност представлява картонена кутия, като тези от натуралните сокове, само че с по-широк и по-полегат отвор. На дъното на кутията има абсорбиращо вещество, което при употреба се желира/ нещо като малките топчета в памперса/. Кутията е с яркожълт цвят, за да не се обърка с тази на сока.  hahaha Също така може да се ползва и от мъже и от жени. Има само един недостатък - струва около 10 долара.  Mr. Green /забравих да кажа, че е за еднократно ползване/ Че кой ли българин би си я купил, след като може да се изпикае на сефелък сред природата.  Joy

А аз като бях в пубертета си правех саморъчни крилца към дамските превръзки /тогава нямаше такива с крилца, а само обикновени - аз съм от страрото поколение/. Вярно, бяха доста примитивни, но вършеха работа. 
Иначе не мога нищо ново  Embarassedда измисля. Струва ми се, че всичко вече е изобретено.

# 96
  • Мнения: 4 586
  Аааа, като заговорихме за реализирани изобретения се сетих за бомба от ... презерватив. Яко. Като студент преди около 25г, по това време на годината ще е било, на заговезни по нашия край се кладат огромни огньове от царевичак и каквото има. Селото се разделя на 3 височини - на могилата, на чуката и на Дачка нивичка. Аз съм в района на Дачка нивичка. Та с братчеда поркаме вино и започва да се гърми. Сетихме се за олелигата, братчеда излезе навън и подкрепи 2 пъти с ловджийска пушка. После се заговорихме за гърмели и от карбид минахме на ацетилен. Той каза, че има ацетиленова бутилка, щото изчуква коли, аз се сетих че имам презервативи, извадих 7. И така. Надувахме ги докато се оправи пъпката, стават към метър и трийсе. Качихме се с тях до олелегата и леко побутнах един към огъня. Въздушната струя го пое и някъде към върха на пламъка. Бум. Адски тътен. Забравихме да кажем на децата и мъжете, че ще гръмне. Имаше хора, дето седнаха по гъз в снега.

# 97
  • Мнения: 4 371
На Калина@ ш@ха и табл@та няма да са толкова скъпи, нали Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 793
То може и да има, ама предвид моя мързел, искам такава клавиатура на която само да се говори и тя автоматично да изписва текста  Crazy

# 99
  • Мнения: 4 586
 Joy По време на игра с шокош@х играчите не би трябвало да имат право да изяждят всички взети фигури, а само пешки. Ако противника направи проходна пешка и си иска топа например, а той вече е изконсумиран, какво правим? Ако черните са от натурален шоколад, кой ще играе с белите?

# 100
  • Мнения: 5 877
Не е изобретение, само маркетингова стратегия. Защо не се продават сухи чорапи по хижите?

# 101
  • Мнения: 505
Сега се сетих за най-странното откритие, което видях напоследък :

Ще познаете ли за какво се използва това приспособление?

На мен ми прилича на изкуствена цица  Thinking

# 102
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Еее, поне по-привлекателна форма да имаше...Няма да е цица Thinking

# 103
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Добро утро!

Да казвам ли какво е, или да ви оставя да гадаете още малко? Mr. Green

Един жокер - ползва се само от жени! Whistling

# 104
  • Мнения: 2 784
Интимен душ, що ли? newsm78
Или прибор за изкуствено осеменяване.Wink

Общи условия

Активация на акаунт