;-)) Le Streghe di Eastwick...или Мами в Италия - 43!

  • 12 667
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 100

Проди може да е всякакъв, ма облек4и страхотно много условията за 4ужденците, опрости  вси4ките абсурдни процедури по пермесите и зна4ително подобри ФАШИСТКАТА система на Берлускони  за третиране на екстракомунитари.
Ина4е мен политиката като цяло не ме интересува, но тези факти са безспорни, мисля 4е всеки 4ужденец би трябвало да си дава сметка Peace

И не само това, но и законът за полу4аване на гражданство, работните квоти.

И какво му е толкова лошо на управлението на Проди, опитва се да либерализира пазара, модернизира законите (сред най-изостаналите в Европа, пример е ПАКС), да запуши дупките от бюджета.  То не може само бонуси да се раздават, и да си мислим 4е сме добре.... 
Ето, на мен не ми харесва когато освободиха от затворите кого ли не, и второ за Афганистан, защото съм по принцип против военното присъствие там.
Но поне се виждаше някакво развитие. Ако имаше истинско мнозинство, а не съшито с конци, можеше да има пове4е плюсове.


100% съгласна  Peace

# 226
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
да не говорим, че този бонус бебе беше някаква абсолютна безмислица. със сигурност можеха да бъдат по-добре инвестирани или просто похарчени тези пари

е, ама нали знаеШ, така е видимо и запомняЩо се. 4овек търговец, нали се сеЩаШ, като "подаръците" в супера дето са уж гратис, та не се замислиШ, 4е си ги платил хиляда пъти с пазара си...

Дениз,  Heart Eyes

# 227
дениз, кога почваш захранването?
дай да се поскараме картоф ли морков ли  Laughing

# 228
  • Мнения: 1 100
дениз, кога почваш захранването?
дай да се поскараме картоф ли морков ли  Laughing

Ни мой  да се скараме Laughing с тикви4ки Ще по4вам Joy Майтам  hahaha

Шегата настрана: от седмица давам плод, тъкмо се 4удех педиатърът Що ми ре4е сама да приготвям неЩата  Thinking, та си накупих здраво Мелин и Плазмон... Blush и в4ера като видях с колко захар са блъскани направо #Crazy

Та след дълго издирване днес намерих "Мио" на Нестле без захар и биологи4ни на Хип, пак без  захарни добавки. Месните им съЩо са без сол Simple Smile
Ето заЩо пед. ми беШе казал да ги правя с пресни  плодове, ма голямо губене на време и никак не е изгодно, половината се хвърля Crossing Arms

Ако има желаеЩи  за спор, моля bowuu

# 229
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
дениз, кога почваш захранването?
дай да се поскараме картоф ли морков ли  Laughing

Ни мой  да се скараме Laughing с тикви4ки Ще по4вам Joy Майтам  hahaha

Шегата настрана: от седмица давам плод, тъкмо се 4удех педиатърът Що ми ре4е сама да приготвям неЩата  Thinking, та си накупих здраво Мелин и Плазмон... Blush и в4ера като видях с колко захар са блъскани направо #Crazy

Та след дълго издирване днес намерих "Мио" на Нестле без захар и биологи4ни на Хип, пак без  захарни добавки. Месните им съЩо са без сол Simple Smile
Ето заЩо пед. ми беШе казал да ги правя с пресни  плодове, ма голямо губене на време и никак не е изгодно, половината се хвърля Crossing Arms

Ако има желаеЩи  за спор, моля bowuu


Веднага, ама трябва да бегам.  Twisted Evil

Мисля да се караме, 1. Щот не ЩеШ сама да си приготвиШ здравословна храна за детето  Mr. Green. 2. (по_сериозно), аз марка Нестле не купувам... (гадна зарибяваЩа политика в третия свят... верно, 4е мина време, ама аз оЩе ги бойкотирам)

Моми4ета, приятно ми беШе, отивам да про4ета к'во съм писала по вестниците  Joy
на вси4ки  Heart Eyes

(е, на по4ти вси4ки, айде, да не съм лицемер Laughing)

# 230
  • Мнения: 1 100
Веднага, ама трябва да бегам.  Twisted Evil

Мисля да се караме, 1. Щот не ЩеШ сама да си приготвиШ здравословна храна за детето  Mr. Green. 2. (по_сериозно), аз марка Нестле не купувам... (гадна зарибяваЩа политика в третия свят... верно, 4е мина време, ама аз оЩе ги бойкотирам)

Моми4ета, приятно ми беШе, отивам да про4ета к'во съм писала по вестниците  Joy
на вси4ки  Heart Eyes

(е, на по4ти вси4ки, айде, да не съм лицемер Laughing)


Бегай виж какви си ги написала, пък утре да разказваШ Blush

Пък за 4ервеното: все си мисля, 4е плодовете в супермаркета са блъскани с пестициди, а пък на Био_продукцията не хваЩАм вяра Crossing Arms  Peace
Лека ти ве4ер,  Hug

Бягам дами, до скоро
  bouquet

# 231
  • Мнения: 708
изказвам се за последно по този въпрос пък после ме разпанете на кръст ако искате.
Не знам кой кви 4удеса о4аква,знам само 4е от как Проди е на власт се вдигнаха вси4ки данъци,тикета в болницата,паднаха заплатите,няма пари за бебе и о6те тем подобни.Еми айде в името на не4ие благо да се жертваме,ама аз си гледам от собствената камбанария  Crossing Arms

П.С.Вторник сме на дерматолог,дано даде компитентно мнение по въпроса.

# 232
  • Мнения: 2 804
Добра вечер момичета кокичета !
Нямам време да ви прочета , за което се извинявам !
Днес водих отново децата на педиатър и се оказа вярно , че Самира има шум на сърцето сега ще и правиме ЕКГ и още някакъв вид изследване за да се уточни дали е сериозно .
Утре сме на ваксина 4-тата подред и така .
Аз започнах загранването с бродо от морков и картоф към които добавях тапиока , маис е ризо .
1 лъжичка зехтин и 1 лъжичка пармиджано .
Лека вечер от мен !

# 233
  • Мнения: 750
изказвам се за последно по този въпрос пък после ме разпанете на кръст ако искате.
Не знам кой кви 4удеса о4аква,знам само 4е от как Проди е на власт се вдигнаха вси4ки данъци,тикета в болницата,паднаха заплатите,няма пари за бебе и о6те тем подобни.Еми айде в името на не4ие благо да се жертваме,ама аз си гледам от собствената камбанария  Crossing Arms

П.С.Вторник сме на дерматолог,дано даде компитентно мнение по въпроса.

То4но така Бимбе Peace,не 4е при Берлускони нещата бяха розови,но сега  пък съвсем опряха до кокъл.Пълен хаос ooooh!

# 234
  • Мнения: 750
Даниелка дано не е нищо сериозно.Не се шашкай предварително.Имаш две прекрасни кукли Peace

А исках да те питам какво е това тапиока,някаква подправка Thinking?

# 235
  • Мнения: 3 425
Минавам преди да гушна възглавницата  Tired

Ник,тапиока е брашно от ....уф,излитна ми от ума сега  newsm78 общо взето в началото,за да се сгъсти кашичката се слагат брашна разни...има и 5 череали и разни други!

Аз все още съм с пасатора в ръка и само в началото съм давала готови плодови,докато посвикне!

Денисче,наистина не е кой знае какво....аз поне само белех и нарязвах плода малко водичка и старт  Crazy 30сек и е готово  Crazy ,а понякога слагах обикновена бисквита  Crazy
Зеленчуковите:сварените зеленчуци ги пасирах и давах  Crazy от време на време с някое от тия брашна и т'ва е  Crazy
Да не разказвам кога дадох месо,сирене и яйце  Crazy

Забравих да Честитя Рождените Дни на мъжете ви  Blush Много да ви слушкат и обичат   bouquet

Дессита,супер придобивка...Честито;)

Дани,споко и ние ходихм миналия месец на доплер и ехограф...само не си мисли глупости предварително...температурата как е???

Лека нощ  Tired


# 236
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
      Добро утро,момичета!
      Всеки си има политическите пристрастия,лошота е,че много политици си сменят партиите като носни кърпички тук при нас,а много хора ги сменят според посоката на вятъра.Това го ненавиждам!
      От 2 дни татко е вече в къщи,чувства се добре,ходи си с патериците бавно,а на мене ми стана малко по-леко.
       Хубав ден на всички!

# 237
  • Мнения: 1 467
да не говорим, че този бонус бебе беше някаква абсолютна безмислица. със сигурност можеха да бъдат по-добре инвестирани или просто похарчени тези пари

Като спомена за бонусите, така и не се разбра дали ще дават за децата родени през 2007-а. Някой знае ли нещо по въпроса?

Хайде Добро Утро:)

# 238
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
изказвам се за последно по този въпрос пък после ме разпанете на кръст ако искате.
Не знам кой кви 4удеса о4аква,знам само 4е от как Проди е на власт се вдигнаха вси4ки данъци,тикета в болницата,паднаха заплатите,няма пари за бебе и о6те тем подобни.Еми айде в името на не4ие благо да се жертваме,ама аз си гледам от собствената камбанария  Crossing Arms

П.С.Вторник сме на дерматолог,дано даде компитентно мнение по въпроса.

То4но така Бимбе Peace,не 4е при Берлускони нещата бяха розови,но сега  пък съвсем опряха до кокъл.Пълен хаос ooooh!

Айде сега, 4ак пък на кръст да те разпъваме  Laughing Peace
Просто логиката на "след нас и потоп" ми е 4ужда.
Уважавам всякакви полити4ески привърженици и мнения, стига да са сериозно обосновани, изклЮ4ая, свързани с Берлускони.  Twisted Evil
Но това си е мой проблем.

# 239
  • Мнения: 3 911
Здравейте Мами в Италия,
Извинете ме, че така ви нахълтвам м темата, но мисля, че можете да ми помогнете.
Едни познати искат да внасят в БГ италиански памперси и ме помолиха да разровя в Интернет, но аз ползувам само англ и немски ез. Ще ми помогнете ли с инфо за някои италиански марки памперси, координати на производителите, а и вашите оценки на качеството, също са много важни.
Предварително благодаря!
Евелина

Общи условия

Активация на акаунт