Ин витро с донорски яцеклетки в Кипър,при доктор Мурат Онал

  • 2 215
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 467
Не заради безплатното определяне на пола, а заради това да не правите напразно трансфер и да не се получи захващането му, или спонтанен аборт. Той нали гарантира 2 ембриона с отлично качество?? Какво се случва ,ако след ПИД не оцелеят, или при размразяването??  По един или по два ще замразявате на сламка?
Здравейте дами,
малко ъпдейт на информацията от днес. Цената на процедурата вече е 6200€ от 1 май. Исках да попитам тези от вас, минали по пътя, лекаря изказал ли е препоръка за ПИД преди още да ви е видял очите? Това, което ми озадачи в ситуацията е, че съпруга ми е с добра спермограма, кариотип негов е ОК, донорките са 25/27 годишни и първото изречение е "препоръчвам ПИД".
Не съм наясно, в БГ не правят често ПИД, имам опит в една клиника Бг.
Това стандартен протокол ли е в Кипър?
Добре ли е, не е ли добре, да се прави ПИД? Съществува ли някаква опасност да се "повреди" ембриона от процедурата, от замръзяване/размразяване?

# 16
  • Мнения: 39
Уточнено е предварително:
"Моля обърнете внимание, че гаранцията за поне два качествени ембриона е на база визуалното им
развитие до 5 ден, но не включва информация за генетичното им здраве."
"При ПИД ембрионите задължително се замразяват поединично.
Цената за замразяване и съхранение на индивидуални ембриони е €900 за първата година и €600 на година след това."

Не заради безплатното определяне на пола, а заради това да не правите напразно трансфер и да не се получи захващането му, или спонтанен аборт. Той нали гарантира 2 ембриона с отлично качество?? Какво се случва ,ако след ПИД не оцелеят, или при размразяването??  По един или по два ще замразявате на сламка?
Здравейте дами,
малко ъпдейт на информацията от днес. Цената на процедурата вече е 6200€ от 1 май. Исках да попитам тези от вас, минали по пътя, лекаря изказал ли е препоръка за ПИД преди още да ви е видял очите? Това, което ми озадачи в ситуацията е, че съпруга ми е с добра спермограма, кариотип негов е ОК, донорките са 25/27 годишни и първото изречение е "препоръчвам ПИД".
Не съм наясно, в БГ не правят често ПИД, имам опит в една клиника Бг.
Това стандартен протокол ли е в Кипър?
Добре ли е, не е ли добре, да се прави ПИД? Съществува ли някаква опасност да се "повреди" ембриона от процедурата, от замръзяване/размразяване?

Общи условия

Активация на акаунт