Салати

  • 2 586
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Шопска Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 407
Шопска.

# 17
  • Мнения: 7 186
Руска, овчарска и великденска. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 629
Зелена салата с рукола, круша и синьо сирене. Зелена салата с пиле и бадеми. Зелена салата с авокадо, царевица, краставица и синьо сирене. Салата с домати, печен пипер, печен патладжан и чесън.
Но, най-вече, любима ми е салатата с ракия  Grinning

# 19
  • Мнения: 7 114
Всякакви.
Даже и салата "слънце" харесвам.   chef

# 20
  • Мнения: 2 040
Няма чудо наречено САЛАТА, която да не обичам ... и без салата или в краен случай туршийка, не сядам на масата за обяд и вечеря ..  Grinning
Тая вечер правих зелена, вчера беше руска, утре - ще я мисля като се събудя, и най- вече като реша какво ще е основното ...  Laughing

# 21
  • Мнения: 46 526
От здравословните- шопска Grinning
От тежките- зеле, моркови и майонеза  Mr. Green

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не понасям руска. Шопските и зелените ги харесвам, но най-обичам да си правя разни бъркочи, слагам най-различни неща. Иначе по заведенията харесвам екзотичните и италианските салати.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

Че тя си е класика в жанра Wink

# 24
# 25
  • Мнения: 948
Уф, фен съм на салатите....ама ако, трябва да избирам от всичките, предпочитам зелена салата с лук, репички, краставица и магданоз и ако може някое парче сьомга. Crazy Hug

# 26
  • Мнения: 1 273
Овчарска  и зелена салата с варени яйца, а има и една аз съм си я измислила-- картофи, лук, яйца, майонеза, чушки, орехи, пилешко месо и каквото имам друго под ръка. Беше хит навремето като живеех в Студ. град на купоните Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 520
Трудно ми е да изброя. От предложените обичам шопска и картофена много. Снежанката също я уважавам, ама да ме грабне от първата лъжица. Пролетта много обичам и зелена салаткйа - марулка, репички, лучец.
А обичам и много такова консервни домати с лук.

Това са редките случаи, когато хапвам лук, че не ми действа добре на стомаха, но от тези салати не мога да се откажа.

# 28
  • Мнения: 154
Еййййй, имайте милост, тук все пак има и бременни  Grinning! Най-обичам шопска и зелена салатка (с кисело мляко или без). Обаче в момента варя картофи за картофена, че за вечеря ще има рибка   chef

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Великденска, овчарска, шопска. В този ред.
И зелена салата с царевица и риба тон. Мммм

Общи условия

Активация на акаунт