Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 168
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Нека и аз да споделя. в 10 годишната ми борба с килограмите съм пила какво ли не. от българия,от Германия/ един регенон/, от който спях по 2-3 часа, получих тахикардия и пих лекарства за кръвно 6 месеца.Бяха купени от аптека без рецепта.резултат- 2-3 кг. Редуктил- от аптека- без рецепта- отново вампирясване, постоянно главоболие,задушаване, депресия. резултат-0.НВД- главоболие, влошено общо състояние след 3-я месец,бях свалила 10-на кг.Заедно с НВД и след това- всеки ден плуване по 1 кг.. след като спрях диетата,въпреки плуването- започнах да качвам.
Капсулите- липса на апетит, главоболи  първите 2-3 дни. Резултат от 2 опаковки- 7-8 кг...е,определено ще продължа да ги пия, защото имам опит с рекламирани препарати с по-лоши странични действия, 5 пъти по-скъпи и нулев ефект..Мога да изброя опита си с още поне 10-на препарата, но виждам,че няма смисъл. Имам глава на раменете си, както и още 10 кг. за сваляне..които са ми важни, защото проблемите ми  с гръбнака не позволяват наднормено тегло. И изобщо не се чувствам длъжна да давам обяснение защо и какво пия. Пия-доволна съм,споделям.това е.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 831
И аз само си споделям, ама никой не се интересува от "моето" споделяне.
И в крайна сметка никой не пожела да сподели с мене какво точно го мотивира да продължи да пие точно тези капсули.

малко си агресивна, може би заради това не искат да споделят с теб   Peace
пък и това е лично и не желая да го споделям
и прочетох те, доволна ли си?
но това не промени мнението ми   Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ще се опитам да изложа мойта гледна точка. Когато прочетах за тези капсули и се навих да ги пия бях в период след НВД . Последствията от тази диета бяха доста по гадни от първите странични ефекти който описваха момичетата във форума. Първите 10 дни от диетата бях с много силно главоболие, виеше ми се свят и се чудех и аз като теб защо има купища почитатели на тази диета на мен като ми е толкова лошо. Издържах точно 2 седмици, свалих 2 кг който си върнах на 3 тия ден след като минах на ограничен режим. В последствие се оказа че и цикала ми се е загубил някъде почнаха да ме избиват топли вълни, не спях по-цяла нощ . Почна едно ходене по-лекари. Оказа се че следствие на тази диета е била и липсата на цикъл . Е оправих се и почнах китайските капсули. Мой колега пътува до Китай и беше донесъл от там - същите, но аз не успях да взема от неговите. Ако бяха същите от който се умира и са забранени в Китай той нямаше да може да ги купи от там . Аз не съм отслабнала много по кило на опаковка, но не съм се ограничавала. Странични ефекти можеше да не разбера, че има ако не бях прочела тук. Сухота нямам, а спането след като месеци не бях спала ми се видя нормално. Задух и сърцебиене не съм получавала. Може при някои да има фактори при които да се проявяват тези симптоми. Мисля че всеки има избор и може да прецени дали да пие или не. Твойте билки клинично тествани ли са, сигурна ли си, че и те неса бомба със закъснител.

Тук не коментираме НВД - тази система има своите привърженици, както и такива, които я отричат.За нея се е писало също доста, мненията са противоречиви, но ако си запознат с възможните рискове, поемаш по пътя.

Е, сега да те попитам - ти, след като си преживяла "ефекта" на НВД, ще я препоръчаш ли на някого?!
Вероятно - не.
Така и аз - преживях "ефекта" от капсулите, затова и не ги препоръчвам на никого.

А за "моите" билки - ами, нямам такива.Пия една, за която споделих нещо и се аргументирах.Съставът е ясен, купена е от магазин, който за мене е "сигурен" в някаква степен.Но многократно предупредих, че не ги препоръчвам,а че на мене ми действат нормално.Ако някой сподели за някакви странични ефекти от тях, няма да се хвърля в множество постове да му обяснявам със завидно чувство за хумор, че е жертва на рекламен трик или на собствените си хипохондрии и само да говоря за благотворното въздействие на продукта върху себе си, а ще се замисля и вероятно аз самата ще спра употребата, докато се убедя, че това е само изолиран случай и въпросните билки наистина не ми вредят.

# 18
  • Мнения: 9 865
Моля да бъда извинена, но това ме плаши.

Искам, Клонка, да кажа, че не съм искала да те засягам, ако случайно си помислила така.
Усещам в тона ти загриженост и ти си права за това което казваш.

По въпроса за мотивацията, според мен основният мотив са резултатите... ето ти не си имала резултати + лоши странични ефекти и си се отказала...
Не знам защо го превръщаме в драма...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Монда, това наистина е отговор.
За мене той е ясен и напълно конструктивен.
Имаш СЕРИОЗНА причина да пиеш ТОЧНО тези капсули, защото те третират здравословен проблем, ползвала си други неща, които не са дали ефект, а и са били със странични ефекти, които не си приела, а тези наистина дават резултат, без да вредят на здравето ти и да показват някаква притеснителна симптоматика.

Това го приемам.
Рискът е обоснован, осмислен и разумно поет.

Ако при всички е така, добре.
Аз самата казах,че искам да разбера мотивацията, но само ти наистина показваш осмисленост на причината.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
малко си агресивна, може би заради това не искат да споделят с теб   Peace
пък и това е лично и не желая да го споделям
и прочетох те, доволна ли си?
но това не промени мнението ми   Crossing Arms

Жалко, че ти звуча агресивно, не съм търсила агресията в този случай.
Някъде дълбоко в себе си приемам много лично проблеми, които не би трябвало да ме касаят чак толкова.
Притеснена съм от тези капсули,а като се притесня, ставам някак неадекватна в желанието си да споделя това притеснение.
Може и да не ме разбираш, това вече не е от значение, но съм човешко същество, което заради одобрението на другите не е склонно да си премълчи.
Много, ама много ми се иска на никого нищо лошо да не му се случва.
Такава съм си.
Лоша - добра, без значение.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840

Не знам защо го превръщаме в драма...


Ами, и аз не знам защо го превърнах в драма.
Зная, обаче, че откакто сложих тези гадни килограми, те се превърнаха в драма и не е истина каква борба, какво чудо настана.
Проблемът с килограмите е сериозен и не е само физически.
И така силно ми се иска да не бях готова на всякакви експерименти и издевателства върху тялото си, повечето от които с не особено добър резултат.

Така че мотивите за ползването на капсулите са ми ясни, но само тези на Монда приемам като човек, който много, ама много иска хората да не правят неговите грешки.

Не си ме засегнала, дано и аз не съм.

# 22
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Еее моля ви се. Какво стана тука. Убедена съм, че Клонка не мисли лошото на никой. Това не е агресия, а начин да се предпази някой от негативните ефекти.
Агресията идва от вас, като луди фенове на този продукт, нетърпящи възражение.
Ами чуйте и другата страна де. Всеки си има причини за едно или друго нещо, това е ясно.
 
Просто е наразумно ако се чувстваш зле да продължаваш да ги пиеш, само щото отслабваш. Това е. Не държа никой да ми отговоря, че се чувства перфектно, разбрахме, че има такива.

Казваме само, че е неразумно АКО се чувстваш зле , да ги продължаваш, като си замазваш очите, че не се дължи на въпросните капсули.
На който му е добре от тях и отслабва - ми супер, искрено му завиждам за късмета Simple Smile

mebbeth отговора на въпроса ти може да е едиснтвено, че всичко зависи от метаболизма и от структурата на тялото ти.

# 23
  • Мнения: 2 829
всяка диета,която се прави има в началото стр.ефекти----Всеки си намира начина ,който смята че е най-добър за него--
я зя въпроса със слабеенето на ръцете------това е една от най-трудните зони,както и паласките на кръста

аз специално съм отслабнала и там,както и на др.места-----може би за теб ще е най-добре ,ако искаш само там да свалиш ,директно да атакуваш проблема---дали с иглотерапия,мазане,спорт 

# 24
  • Мнения: 1 339
Такааааа. Пропуска километричните спорове, които са се заформили от снощи до сега.
Днес ходих до китайския и действително имаше само от сините. Попитах кога ще има от розовите, а продавачката каза, че не знае и каза, че може и въобще да не получават  Thinking
Не разбрах дали въобще ще ги спират или просто има друга причина..... Така че момичета. Запасете се добре.   Peace
Аз снощи забравих да си пийна зеленото хапченце но въпреки това нямам апетит. Странични ефекти до момента няма. Днес цял ден бях заета и чак сега изпих жълтата и ще ям, че то цял ден не съм яла и да не си довлека някой сърцетуп  Laughing

# 25
Момичета,аз днес изпих първата си опаковка и резултата е минус4кг.От страничните ефекти имам само сухотата в устата.ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖА ДА ГИ ПИЯ,НО ОТ КЪДЕ ДА СИ ГИ НАМЕРЯ НА ПИРОТСКА ВЕЧЕ ГИ НЯМА.Според мен всеки си решава дали да ги пие или не спрямо това как му се отразяват.АЗ ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОЩЕ ОКОЛО 10 КГ ПОМАГАЙТЕ ДА СИ НАМЕРЯ КАПСУЛИ

# 26
  • Мнения: 1 455
Клонка щом толкова държиш ще ти отговоря и аз.
Нямам опита на Монда с хапчетата,моите мотиви ще ти се видят смешни,защото причината да ги пия е единствено моята фикс идея да отслабна.И понеже винаги съм държала на външния си вид,ме е хванала една депресия,не мога да се гледам,всички знаем как е.Факт е ,че от четири години съм затворена в къщи  гледам си децата и не мога да се измъкна от този затворен кръг.Единствените странични ефекти при мен е безсънието,което реших като намалих капсулите с една на ден и сухота в устата.Аз пия много малко вода и редовно имам сухота със или без приема на тези капсули.

Нямам нищо против да ми вливаш акъл смятам,че до някъде си права,приемам и чуждото мнение.Аз за два месеца изпих една и половина опаковка така,че определено си ми повлияла и ти Wink,но за сега не смятам да ги спирам.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 17:01 от gery gerry

# 27
  • София
  • Мнения: 5 831
Добре де, нали в сините и розовите опаковки са едни и същи, само бройката е различна, а зелените са по-различни, или аз не съм разбрала  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 339
Добре де, нали в сините и розовите опаковки са едни и същи, само бройката е различна, а зелените са по-различни, или аз не съм разбрала  newsm78
Да, сините са същите като розовите но не са 24 капсули, а 20. Демек сините са за 10 дни. Струват 19 лв. в китайския магазин на пиротска.

mami4kazami4ka Ако искаш капсули ще трябва да си купиш сините. Както вече казах те са същите но в друга опаковка и са за 10 дни, а не 12. Цената е същата, мястото е същото. Успех   bouquet

# 29
  • Мнения: 65
От опита ми с различни медикаменти мога да ви кажа едно: когато няма изрично споменат състав на всяка капсула това значи, че състава им е еднакъв. Така че дали ще пиете жълтата или зелената няма никакво значение. Аз лично като ги пия се чувствам много енергична,сякаш съм на 10 кафета.Не можах да гледам предаването, даже от форума разбрах за него. Аз ги бях оставила на почивка, заради неясния състав. Пробвах само с ограничаване на яденето. Верно. не съм качила нищо, но и нищо не съм свалила. Сега ги пия през ден,през два по 1капс(редувам зелена и жълта). Свалила съм около 3кг за месец и половина. Като ги пия така нямам сухота в устата/макар че тя изчезна по-отдавана/, а сухотата ми напомня да пия повече ,защото аз ако изпия 500мл вода за мен е героизъм. Редувам ги с Цефамадар , Биоактив хром и КЛА (наведнъж).Много ме зантригува тая диета на Дюкан...

Общи условия

Активация на акаунт