Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 121
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
И понеже след репортажа на НОВА, темата яко набъбна.....пускам нова.
БОЦ на старата

# 1
  • Мнения: 2 085
Аз нямам апетит и не ям много, но не отслабвам newsm78 Дали ще ми свършат работа тези капсули?

# 2
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз нямам апетит и не ям много, но не отслабвам newsm78 Дали ще ми свършат работа тези капсули?

Има 3 теми назаде. Никой не може да ти каже дали ще ти свършат работа или не. Купуваш -пробваш. На всеки действат различно.

# 3
  • Мнения: 10 758
Аз установих, че съм пълен дебил Mr. Green
От първата опаковка свалих 6см от коремната област Mr. Green и 4 от гръдната Close.Гъз и бедър не са мръднали Close ooooh!
От втората опаковка - 2кг и половина.
Третата още не съм я свършила.
Едно се питам - що не мърда тоя гъз?
Качвам отдолу нагоре, а свалям отгоре надолу.
Баси.

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте на всички форумки!
Нова съм във форума ви, от Пловдив съм и ви чета от седмица. Трябва да ви кажа, че не съм в първа младост като вас - имам си вече внучка на 2 месеца, но не съм се отказала от стремежа си да изглеждам добре поне в моите очи. Не съм и в перфектно здраве, имам сърцебиене и вземам съответните илачи, слава богу малко са и се чувствам добре с тях. Винаги съм се борила с килограмите, кога успешно, кога по-неуспешно, което е в повечето случаи. Попаднах на форума ви като търсих поредното нещо, което да ми помогне да сваля 10-тина кг (или поне 7). Не знам дали не сбърках за тези капсули но и аз си ги купих точно в деня, когато беше коментара по Нова телевизия (не го гледах че бях на работа). Пия ги вече 3-ти ден и се чувствам прекрасно. Нямам никакви странични ефекти, може би малко по-рано ставам, защото се събуждам и съм бодра през деня. За сега нямам промяна в килограмите, ще видим по-нататък. Лошото е че работата ми е седнала цял ден пред компютъра, движението ми е малко  Blush
Е, надявам се да ми помогнат  Laughing поне малко! За тези които са разредили ходенето до WC-то като страничен ефект, да си помогнат с Дуфалак например (не го считайте за реклама).

# 5
  • Мнения: 2 829
Сади,мерси за дуфалака Simple Smileкофти,че не се движиш много,а и с годините за съжаление кг.по-трудно се топят Cry,но щом си ок-не се отказвай--постоянство то=успех.Една приятелка ги пие също и тя като теб работи на стол---към края на 6-7 ден започна да чувства резултат.А това за бодърстването и при мен е по същия начин,,аз съм на 35г с 2 деца--не се движа много много,,,преди спях  като мечките направо---- Joyпо сума ти часа,, и следобед яко ми се приспиваше,,,сега положението е друго,,спя по 5 часа и през целия ден съм супер!!!

# 6
  • Мнения: 13 512
Аз установих, че съм пълен дебил Mr. Green
От първата опаковка свалих 6см от коремната област Mr. Green и 4 от гръдната Close.Гъз и бедър не са мръднали Close ooooh!
От втората опаковка - 2кг и половина.
Третата още не съм я свършила.
Едно се питам - що не мърда тоя гъз?
Качвам отдолу нагоре, а свалям отгоре надолу.
Баси.
Аз пък свалям отдолу нагоре...и корема ми се прибра, а паласките ми- изпъкнаха...чак и на гърба си виждам да ми е дебело, хехехехе...явно има още да се пие.

# 7
  • Мнения: 9 865
Нищо че никой не ми отговаря аз продължавам да питам Mr. Green
Отслабвате ли в ръцете, щото мен това ми е голяма мъка... тялото нали ми го бива горе долу, сравнително хармонино, но ръцете ми са по-мощнички такива... не че са много мускулести, по-скоро са мазнички Wink... та ръцете ви отслабват ли...

Пък Монда, това, че паласките не се прибират не ме кефи, аз имам също...  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз в старата тема не успях да се изкажа, защото сте почнали нова, та тук да отговоря.
Е, аз питах нещо, а вместо отговори, получих въпроси/баси, все едно с мъжа си говоря Shocked/

Та - естествено, че мотивите за употреба на капсулите са отслабване.
Ясно, че в момента пия също някакви таблетки на билкова основа.
Обаче!
Китайските капсули бяха първият ми експеримент с продукт, чийто състав не ми беше ясен.Купих ги заради "рекламата" във форума.Още като ги взех, почнах да задавам въпроси за "онова" вещество, но отговор не получих.Продължих да чета, видях тук някакви обяснения, линкове, гледах, мислих...и си рекох да почвам.Първите три дена - нищо.Но после....няма да се повтарям, знаете за какво иде реч.Продължих обаче, но стана непоносимо и ги спрях.
Ефект в отслабването нямах.
Отговарям на въпрос - ако имах ефект от 1-2 кг. пак щях да ги спра.
Ако ефектът беше умопомрачителен - над 5 кг. щях да се замисля дали да "изтърпя" задуха, но вероятно пак щях да ги спра.
Но когато посетих магазина, от който си купувам билкови продукти/много преди репортажа по Нова/ и жената ми каза, че собственичката, лекарка, ги е прибрала въпросните капсули, защото решила първо да ги изследва, се замислих.Стояха там в едно шкафче и жената не ги продаваше.Е, това не ще да е било от хубаво, все пак, закупена стока, редно е да си я пласират, а не да търпят загуби, нали, а и едно изследване също струва пари.

И така, няма лошо в употребата на каквото и да е - всеки си решава, но аз пак питам:
Защо така се заинатихте с тез капсули?
Те единственото средство ли са?
Преди тях - все дебели, след тях - страхотно се изфинихме?!

Тук са се изписали сума неща за най-разнообразни продукти.Има ли някой, който да е давал толкова драстични странични ефекти?!

А за гарцинията - ами, пия я, защото изчетох сума неща за нея и нищо не ме притесни.Купувам я от представителен магазин, чиито продукти ползвам от доста време и поемам риска.Нямам странични ефекти.Няма надпис от рода "..И други билки...вещество..." и тн.
Не очаквам грандиозни резултати, а само се опитвам да подобря метаболизма си и да не дебелея, като ям, както и да слабея, когато не ям.
Ако чуя някой да се оплаква от тези таблетки или се усъмня в състава им, ще ги спра и тях, независимо, че нямам странични ефекти.

Свалянето на килограми е нещо, което спокойно се постига и без илачи.Никой не е в състояние да ме убеди в противното.Хубаво е, ако има неща, които ни помагат в тази посока, но тази помощ не трябва да е "на всяка цена".

Това, което ме притеснява, е фактът, че откакто се заговори за тези капсули, резерви имаше, но противниците им се "скриха", а привържениците продължават да ги препоръчват, затова и новодошлите, решават, че това е някаква панацея и тичат да ги купуват.

Жената със сърцебиенето, направо ме разби.И тя щяла да ги пие/???!!!/ Shocked
И защо?!За да отслабне?!Защото всички, които ги пият са постигнали цветущо здраве и перфектна фигура?!
Щом има и най-малко съмнение, че един продукт е по някакъв начин "опасен" за някого/не казвам,че всички ще се катурнат от него/, че съставът му е неясен, както и че с него вече е имало скандал в други страни/фактът беше отречен от форума, но отричането не беше подкрепено с ясни и неоспорими доказателства/, мисля, че е най-добре хората да бъдат крайно предпазливи с употребата му, както и с употребата на всякакви медикаменти, хранителни добавки и т.н.Тук не става въпрос за животоспасяващ медикамент, задължителен за употреба, та да помаме риска от ВЪЗМОЖНИТЕ/не задължително проявяващи се/ странични ефекти.

Вече няма да пиша и за гарцинията, да не помисли някой, че съм от онези, дето си хвалят своето и затова отричат чуждото.
Споделям мнение и опит и не привличам никого за кауза някаква.

Така и не получих отговори на своите въпроси, дано съм отговорила на отправените към мен.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Нищо че никой не ми отговаря аз продължавам да питам Mr. Green
Отслабвате ли в ръцете, щото мен това ми е голяма мъка... тялото нали ми го бива горе долу, сравнително хармонино, но ръцете ми са по-мощнички такива... не че са много мускулести, по-скоро са мазнички Wink... та ръцете ви отслабват ли...

Пък Монда, това, че паласките не се прибират не ме кефи, аз имам също...  newsm78

Аз продължавам да недоумявам.
Наистина ли мислиш, че съществува препарат, който "избирателно" да атакува мазнините в човешкото тяло?!
Ако тези капсули го могат и това, направо ще се гръмна #2gunfire Embarassed

# 10
  • Мнения: 9 865
Аз продължавам да недоумявам.
Наистина ли мислиш, че съществува препарат, който "избирателно" да атакува мазнините в човешкото тяло?!
Ако тези капсули го могат и това, направо ще се гръмна #2gunfire Embarassed

Не мисля, че съм малоумна... Писна ми от въпросчета започващи с "Наистина ли мислиш..."
Не, наистина не мисля, че има препарат който атакува избирателно, просто питам дали ПОЛЗВАЩИТЕ (от които ти не си) отслабват навсякъде, защото както пише по-горе някои отслабват в дупето, други в корема и т.н. Ясно ми  също така, че за всяко тяло и метаболизъм е специфично, ако ти хрумне да ме питаш и това... Само сумирам, проверявам, питам... Не може ли?!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 840
.. Само сумирам, проверявам, питам... Не може ли?!

Може.
Но, щом си НАЯСНО с всичко, изброено от теб, къде е логиката на въпроса ти?!

Едната слабеела в дупето, другата в корема, трета в паласките, четвърта в бюста.
Е, вероятно някоя слабее и в ръцете.

Аз салбея в мозъка.
Искаш ли рецептата?! Simple Smile

P.S.И аз бях от ПОЛЗВАЩИТЕ.
Не слабях никъде.Това за статистиката на местата, върху които капсулите имат ефект, след горепосочените.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Клонка, дай го по-спокойно  Peace
Само между другото, никой нищо не препоръчва, само си споделяме резултати, добри или лоши. Всеки си носи глава на раменете, чете, пита и си преценява какво как и защо.

# 13
Аз ще се опитам да изложа мойта гледна точка. Когато прочетах за тези капсули и се навих да ги пия бях в период след НВД . Последствията от тази диета бяха доста по гадни от първите странични ефекти който описваха момичетата във форума. Първите 10 дни от диетата бях с много силно главоболие, виеше ми се свят и се чудех и аз като теб защо има купища почитатели на тази диета на мен като ми е толкова лошо. Издържах точно 2 седмици, свалих 2 кг който си върнах на 3 тия ден след като минах на ограничен режим. В последствие се оказа че и цикала ми се е загубил някъде почнаха да ме избиват топли вълни, не спях по-цяла нощ . Почна едно ходене по-лекари. Оказа се че следствие на тази диета е била и липсата на цикъл . Е оправих се и почнах китайските капсули. Мой колега пътува до Китай и беше донесъл от там - същите, но аз не успях да взема от неговите. Ако бяха същите от който се умира и са забранени в Китай той нямаше да може да ги купи от там . Аз не съм отслабнала много по кило на опаковка, но не съм се ограничавала. Странични ефекти можеше да не разбера, че има ако не бях прочела тук. Сухота нямам, а спането след като месеци не бях спала ми се видя нормално. Задух и сърцебиене не съм получавала. Може при някои да има фактори при които да се проявяват тези симптоми. Мисля че всеки има избор и може да прецени дали да пие или не. Твойте билки клинично тествани ли са, сигурна ли си, че и те неса бомба със закъснител.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Клонка, дай го по-спокойно  Peace
Само между другото, никой нищо не препоръчва, само си споделяме резултати, добри или лоши. Всеки си носи глава на раменете, чете, пита и си преценява какво как и защо.

Е, хайде сега - само си споделяме.
Тук сме само в началото на поредната тема възхвала на капсулите чудо, ама в предишната - то не беше ирония, то не бяха изказвания, че някаква пропаганда е опит да се срине китайската индустрия, за да се пият други илачи, дето на никого не действали, ама били пръснати пари за рекламата им.

И аз само си споделям, ама никой не се интересува от "моето" споделяне.
И в крайна сметка никой не пожела да сподели с мене какво точно го мотивира да продължи да пие точно тези капсули.

На всичкото отгоре, към отбора на потребителите се присъединяват и жени със здравословни проблеми - не помня ника, но жената каза, че е с тахикардия -  които, вместо да се консултират с лекар, преди да почнат каквато и да било употреба, на каквото и да било, просто "четат" във форума как си споделяме, ама не ме четат мен, а тези, които слабеят без странични ефекти, защото са много по-убедителни от мене, а другите се скриха, просто напуснаха темата.
Моля да бъда извинена, но това ме плаши.

# 15
  • Мнения: 13 512
Нека и аз да споделя. в 10 годишната ми борба с килограмите съм пила какво ли не. от българия,от Германия/ един регенон/, от който спях по 2-3 часа, получих тахикардия и пих лекарства за кръвно 6 месеца.Бяха купени от аптека без рецепта.резултат- 2-3 кг. Редуктил- от аптека- без рецепта- отново вампирясване, постоянно главоболие,задушаване, депресия. резултат-0.НВД- главоболие, влошено общо състояние след 3-я месец,бях свалила 10-на кг.Заедно с НВД и след това- всеки ден плуване по 1 кг.. след като спрях диетата,въпреки плуването- започнах да качвам.
Капсулите- липса на апетит, главоболи  първите 2-3 дни. Резултат от 2 опаковки- 7-8 кг...е,определено ще продължа да ги пия, защото имам опит с рекламирани препарати с по-лоши странични действия, 5 пъти по-скъпи и нулев ефект..Мога да изброя опита си с още поне 10-на препарата, но виждам,че няма смисъл. Имам глава на раменете си, както и още 10 кг. за сваляне..които са ми важни, защото проблемите ми  с гръбнака не позволяват наднормено тегло. И изобщо не се чувствам длъжна да давам обяснение защо и какво пия. Пия-доволна съм,споделям.това е.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз само си споделям, ама никой не се интересува от "моето" споделяне.
И в крайна сметка никой не пожела да сподели с мене какво точно го мотивира да продължи да пие точно тези капсули.

малко си агресивна, може би заради това не искат да споделят с теб   Peace
пък и това е лично и не желая да го споделям
и прочетох те, доволна ли си?
но това не промени мнението ми   Crossing Arms

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ще се опитам да изложа мойта гледна точка. Когато прочетах за тези капсули и се навих да ги пия бях в период след НВД . Последствията от тази диета бяха доста по гадни от първите странични ефекти който описваха момичетата във форума. Първите 10 дни от диетата бях с много силно главоболие, виеше ми се свят и се чудех и аз като теб защо има купища почитатели на тази диета на мен като ми е толкова лошо. Издържах точно 2 седмици, свалих 2 кг който си върнах на 3 тия ден след като минах на ограничен режим. В последствие се оказа че и цикала ми се е загубил някъде почнаха да ме избиват топли вълни, не спях по-цяла нощ . Почна едно ходене по-лекари. Оказа се че следствие на тази диета е била и липсата на цикъл . Е оправих се и почнах китайските капсули. Мой колега пътува до Китай и беше донесъл от там - същите, но аз не успях да взема от неговите. Ако бяха същите от който се умира и са забранени в Китай той нямаше да може да ги купи от там . Аз не съм отслабнала много по кило на опаковка, но не съм се ограничавала. Странични ефекти можеше да не разбера, че има ако не бях прочела тук. Сухота нямам, а спането след като месеци не бях спала ми се видя нормално. Задух и сърцебиене не съм получавала. Може при някои да има фактори при които да се проявяват тези симптоми. Мисля че всеки има избор и може да прецени дали да пие или не. Твойте билки клинично тествани ли са, сигурна ли си, че и те неса бомба със закъснител.

Тук не коментираме НВД - тази система има своите привърженици, както и такива, които я отричат.За нея се е писало също доста, мненията са противоречиви, но ако си запознат с възможните рискове, поемаш по пътя.

Е, сега да те попитам - ти, след като си преживяла "ефекта" на НВД, ще я препоръчаш ли на някого?!
Вероятно - не.
Така и аз - преживях "ефекта" от капсулите, затова и не ги препоръчвам на никого.

А за "моите" билки - ами, нямам такива.Пия една, за която споделих нещо и се аргументирах.Съставът е ясен, купена е от магазин, който за мене е "сигурен" в някаква степен.Но многократно предупредих, че не ги препоръчвам,а че на мене ми действат нормално.Ако някой сподели за някакви странични ефекти от тях, няма да се хвърля в множество постове да му обяснявам със завидно чувство за хумор, че е жертва на рекламен трик или на собствените си хипохондрии и само да говоря за благотворното въздействие на продукта върху себе си, а ще се замисля и вероятно аз самата ще спра употребата, докато се убедя, че това е само изолиран случай и въпросните билки наистина не ми вредят.

# 18
  • Мнения: 9 865
Моля да бъда извинена, но това ме плаши.

Искам, Клонка, да кажа, че не съм искала да те засягам, ако случайно си помислила така.
Усещам в тона ти загриженост и ти си права за това което казваш.

По въпроса за мотивацията, според мен основният мотив са резултатите... ето ти не си имала резултати + лоши странични ефекти и си се отказала...
Не знам защо го превръщаме в драма...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 840
Монда, това наистина е отговор.
За мене той е ясен и напълно конструктивен.
Имаш СЕРИОЗНА причина да пиеш ТОЧНО тези капсули, защото те третират здравословен проблем, ползвала си други неща, които не са дали ефект, а и са били със странични ефекти, които не си приела, а тези наистина дават резултат, без да вредят на здравето ти и да показват някаква притеснителна симптоматика.

Това го приемам.
Рискът е обоснован, осмислен и разумно поет.

Ако при всички е така, добре.
Аз самата казах,че искам да разбера мотивацията, но само ти наистина показваш осмисленост на причината.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
малко си агресивна, може би заради това не искат да споделят с теб   Peace
пък и това е лично и не желая да го споделям
и прочетох те, доволна ли си?
но това не промени мнението ми   Crossing Arms

Жалко, че ти звуча агресивно, не съм търсила агресията в този случай.
Някъде дълбоко в себе си приемам много лично проблеми, които не би трябвало да ме касаят чак толкова.
Притеснена съм от тези капсули,а като се притесня, ставам някак неадекватна в желанието си да споделя това притеснение.
Може и да не ме разбираш, това вече не е от значение, но съм човешко същество, което заради одобрението на другите не е склонно да си премълчи.
Много, ама много ми се иска на никого нищо лошо да не му се случва.
Такава съм си.
Лоша - добра, без значение.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 840

Не знам защо го превръщаме в драма...


Ами, и аз не знам защо го превърнах в драма.
Зная, обаче, че откакто сложих тези гадни килограми, те се превърнаха в драма и не е истина каква борба, какво чудо настана.
Проблемът с килограмите е сериозен и не е само физически.
И така силно ми се иска да не бях готова на всякакви експерименти и издевателства върху тялото си, повечето от които с не особено добър резултат.

Така че мотивите за ползването на капсулите са ми ясни, но само тези на Монда приемам като човек, който много, ама много иска хората да не правят неговите грешки.

Не си ме засегнала, дано и аз не съм.

# 22
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Еее моля ви се. Какво стана тука. Убедена съм, че Клонка не мисли лошото на никой. Това не е агресия, а начин да се предпази някой от негативните ефекти.
Агресията идва от вас, като луди фенове на този продукт, нетърпящи възражение.
Ами чуйте и другата страна де. Всеки си има причини за едно или друго нещо, това е ясно.
 
Просто е наразумно ако се чувстваш зле да продължаваш да ги пиеш, само щото отслабваш. Това е. Не държа никой да ми отговоря, че се чувства перфектно, разбрахме, че има такива.

Казваме само, че е неразумно АКО се чувстваш зле , да ги продължаваш, като си замазваш очите, че не се дължи на въпросните капсули.
На който му е добре от тях и отслабва - ми супер, искрено му завиждам за късмета Simple Smile

mebbeth отговора на въпроса ти може да е едиснтвено, че всичко зависи от метаболизма и от структурата на тялото ти.

# 23
  • Мнения: 2 829
всяка диета,която се прави има в началото стр.ефекти----Всеки си намира начина ,който смята че е най-добър за него--
я зя въпроса със слабеенето на ръцете------това е една от най-трудните зони,както и паласките на кръста

аз специално съм отслабнала и там,както и на др.места-----може би за теб ще е най-добре ,ако искаш само там да свалиш ,директно да атакуваш проблема---дали с иглотерапия,мазане,спорт 

# 24
  • Мнения: 1 339
Такааааа. Пропуска километричните спорове, които са се заформили от снощи до сега.
Днес ходих до китайския и действително имаше само от сините. Попитах кога ще има от розовите, а продавачката каза, че не знае и каза, че може и въобще да не получават  Thinking
Не разбрах дали въобще ще ги спират или просто има друга причина..... Така че момичета. Запасете се добре.   Peace
Аз снощи забравих да си пийна зеленото хапченце но въпреки това нямам апетит. Странични ефекти до момента няма. Днес цял ден бях заета и чак сега изпих жълтата и ще ям, че то цял ден не съм яла и да не си довлека някой сърцетуп  Laughing

# 25
Момичета,аз днес изпих първата си опаковка и резултата е минус4кг.От страничните ефекти имам само сухотата в устата.ИСКАМ ДА ПРОДЪЛЖА ДА ГИ ПИЯ,НО ОТ КЪДЕ ДА СИ ГИ НАМЕРЯ НА ПИРОТСКА ВЕЧЕ ГИ НЯМА.Според мен всеки си решава дали да ги пие или не спрямо това как му се отразяват.АЗ ИМАМ ДА СВАЛЯМ ОЩЕ ОКОЛО 10 КГ ПОМАГАЙТЕ ДА СИ НАМЕРЯ КАПСУЛИ

# 26
  • Мнения: 1 455
Клонка щом толкова държиш ще ти отговоря и аз.
Нямам опита на Монда с хапчетата,моите мотиви ще ти се видят смешни,защото причината да ги пия е единствено моята фикс идея да отслабна.И понеже винаги съм държала на външния си вид,ме е хванала една депресия,не мога да се гледам,всички знаем как е.Факт е ,че от четири години съм затворена в къщи  гледам си децата и не мога да се измъкна от този затворен кръг.Единствените странични ефекти при мен е безсънието,което реших като намалих капсулите с една на ден и сухота в устата.Аз пия много малко вода и редовно имам сухота със или без приема на тези капсули.

Нямам нищо против да ми вливаш акъл смятам,че до някъде си права,приемам и чуждото мнение.Аз за два месеца изпих една и половина опаковка така,че определено си ми повлияла и ти Wink,но за сега не смятам да ги спирам.

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 17:01 от gery gerry

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
Добре де, нали в сините и розовите опаковки са едни и същи, само бройката е различна, а зелените са по-различни, или аз не съм разбрала  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 339
Добре де, нали в сините и розовите опаковки са едни и същи, само бройката е различна, а зелените са по-различни, или аз не съм разбрала  newsm78
Да, сините са същите като розовите но не са 24 капсули, а 20. Демек сините са за 10 дни. Струват 19 лв. в китайския магазин на пиротска.

mami4kazami4ka Ако искаш капсули ще трябва да си купиш сините. Както вече казах те са същите но в друга опаковка и са за 10 дни, а не 12. Цената е същата, мястото е същото. Успех   bouquet

# 29
  • Мнения: 65
От опита ми с различни медикаменти мога да ви кажа едно: когато няма изрично споменат състав на всяка капсула това значи, че състава им е еднакъв. Така че дали ще пиете жълтата или зелената няма никакво значение. Аз лично като ги пия се чувствам много енергична,сякаш съм на 10 кафета.Не можах да гледам предаването, даже от форума разбрах за него. Аз ги бях оставила на почивка, заради неясния състав. Пробвах само с ограничаване на яденето. Верно. не съм качила нищо, но и нищо не съм свалила. Сега ги пия през ден,през два по 1капс(редувам зелена и жълта). Свалила съм около 3кг за месец и половина. Като ги пия така нямам сухота в устата/макар че тя изчезна по-отдавана/, а сухотата ми напомня да пия повече ,защото аз ако изпия 500мл вода за мен е героизъм. Редувам ги с Цефамадар , Биоактив хром и КЛА (наведнъж).Много ме зантригува тая диета на Дюкан...

# 30
  • Мнения: 59
Момичета , неискам да ви стряскам , но една моя близка приятелка която изпи 4 опаковки от розовите , прекъсна за 1 месец и сега почна от сините които и купих в деня на предаването-на обяд към 13 ч.вече описах разликите.Та тя ги започна тази сутрин и каза , че е вдигнала много кръвното и няма да ги пие.Аз лично съм сравнявала листчетата дето са вътре на китайски, на сините и розовите и има малки разлики макар , че тогава отвън , листа на български беше абсолютно като на розовите.Инак съм пила и сините и роз. и не съм усетила разлика.За съжаление това беше в периода когато не ми действаха отслабващо а само задържах въпреки много добро хапване.Незная и аз какво да мисля, само споделям.

# 31
  • Мнения: 59
ето и моя отчет за пред Клонка ,усещам че тя е нещо като психолога на темата ни.
1-започнах капсулите защото е зима(депресйика, натрутани килца)
2-напреднали годинки-36 , а колкото са повече толкова по-трудно , дори невъзможно , а така ми се иска да се видя и аз някога и да се харесам.
3- преди кит. капс. си взех ксеникал-забранен, рекланиран , скъп (първият препарат или химия)която вземам.Много се разочаровах-главата ми се въртеше, направо губех съзнание за части от секундата , физиологич. дискомфорт(много цапа Blush) и никакъв ефект.
4- познавам няколко жени , мед. сестри в хирургично отделение които са ги пили миналата пролет и още си задържат килата и са живи и равотят.
5- като изпих първата опаковка се харесах , придобих самочуствие което не съм имала от 18 годишна и сега си припомних какво съм загубила.
Вярно , че и аз си помагам да задържа резултата , но вече ми е много по-лесно .Това е.

# 32
  • Мнения: 1 339
Някой беше споменал, че ги пие през ден. Мисля и аз така да направя. Много силни ми дойдоха. Тези сините май са по-различни наистина. Състава им е по-различен. Толкова нямам апетит, че чак ми се повръща  Confused Ще пробвам през ден да ги пия пък даже ще ми стигнат за 20 дни  Mr. Green
Дано да имат ефект и така.

# 33
  • Мнения: 69
Здравейте на всички форумки!
Някой беше споменал, че ги пие през ден. Мисля и аз така да направя. Много силни ми дойдоха. Тези сините май са по-различни наистина. Състава им е по-различен. Толкова нямам апетит, че чак ми се повръща  Confused Ще пробвам през ден да ги пия пък даже ще ми стигнат за 20 дни  Mr. Green
Дано да имат ефект и така.
Нова съм във форума ви, от Пловдив съм и ви чета от седмица. Трябва да ви кажа, че не съм в първа младост като вас - имам си вече внучка на 2 месеца, но не съм се отказала от стремежа си да изглеждам добре поне в моите очи. Не съм и в перфектно здраве, имам сърцебиене и вземам съответните илачи, слава богу малко са и се чувствам добре с тях. Винаги съм се борила с килограмите, кога успешно, кога по-неуспешно, което е в повечето случаи. Попаднах на форума ви като търсих поредното нещо, което да ми помогне да сваля 10-тина кг (или поне 7). Не знам дали не сбърках за тези капсули но и аз си ги купих точно в деня, когато беше коментара по Нова телевизия (не го гледах че бях на работа). Пия ги вече 3-ти ден и се чувствам прекрасно. Нямам никакви странични ефекти, може би малко по-рано ставам, защото се събуждам и съм бодра през деня. За сега нямам промяна в килограмите, ще видим по-нататък. Лошото е че работата ми е седнала цял ден пред компютъра, движението ми е малко  Blush
Е, надявам се да ми помогнат  Laughing поне малко! За тези които са разредили ходенето до WC-то като страничен ефект, да си помогнат с Дуфалак например (не го считайте за реклама).

# 34
  • София
  • Мнения: 421
Може би и аз трябва да си взема от синята опаковка щом няма розова.
В сайта някой проверявал ли е дали има още?

Но искам да попитам дали някой има телефона на магазина на Пиротска.Така ще ми е по-лесно да проверявам кога ще пуснат розовите.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте.
Клонка, не знам защо толкова се амбицира да ни откажеш от капсулите. Всички тук сме големи и разумни, носим отговорност и за деца, не само за себе си. Така че естествено ако някой се почувства зле ще спре капсулите. Надали има тук човек който да смята че е по-добре да остави децата си сираци но да е красив като умира.
Аз също имам здравословни проблеми - вдигам кръвно и имам сърцебиене. Но след като напълнях се появиха и много други проблеми а тези които имах се задълбочиха. Всеки лекар при който отивам първо ми казва да отслабна.  Пих различни лекарства, ходих и на иглотерапия. Включих се и в програмата за отслабване с ксиникала, която беше пълна смешка и слава богу ми дойде акъла преди да си купя ксиникал. Пих и витаголд - освен че не ми намаля апетита, кръвното ми взе да скача до тавана. В къщи имам златно чудо (не помага), калорекс (не помага), био актив влакна и хром (нищо), редуктил (нищо) цефамадар (нищо), хитозан (него го пих заради други проблеми, но уж трябваше и да ми стопи мазнините - не ги стопи). Освен това съм правила два пъти диета със зелева супа, веднъж вода и мед, веднъж месо и зеленчуци и по принцип съм на разделно хранене като отдавна съм забравила вкуса на хляба, пърженото, свинското, тортите. ВСИЧКИ ТЕЗИ ДИЕТИ И ЛЕКАРСТВА ИМАХА СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ! Главоболие, глад до гадене, причерняване, премаляване, отпадналост, стомашни болки. Освен това ходя на гимнастика три пъти седмично а поне веднъж седмично карам в къщи кростренажор. Резултати в кг : -1,2 и + 1,2 веднага щом спра което и да е от тези средства.
Е кажи ми сега какво да правя освен да пия и капсулите? Значи ако ги пия ще получавам сърцебиене, нали? Обаче ако не ги пия и си дебелея си имам сърцебиене. Имам си и кръвното, което трябва да отслабна за да сваля. Болят ме коленете, чупят ми се лесно глезените, задъхвам се като кача два етажа, болят ме кръста и гърба. Освен това изглеждам зле и не мога да си намеря свестни дрехи по магазините. Знаеш ли колко е кофти като започнеш да влизаш по магазините и виждаш че даже и XL не ти става. И навсякъде като погледнеш дреха, продавачката пита дали е за теб и казва веднага - нямаме толкова големи номера. А не мога да кажа че съм чак толкова извънгабаритна.
Това са моите ЗА капсулите. И честно казано твоите ПРОТИВ хич ама хич не могат да ме разколебаят. Естествено ако се почувствам зле ще ги спра веднага, но докато се чувствам добре ще ги пия.

А сега ще пиша на тези от НОВА  и ще ги навра в кучи гъз задето ни спряха капсулите!

# 36
  • Мнения: 59
Наистина много е депресиращо когато в магазина ти кажат"Нямаме като за вас , най-големият ни номер е 48"

# 37
  • Мнения: 1 339
Момичета кажете къде в Русе могат да се намерят капсулите  Praynig

# 38
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
да се включа и аз в новата темичка.
 както писах и преди - аз ги пия по една ден. сега привършвам първата опаковка и смятам да си взема  втора/ ако намеря/. втората смятам да ги редувам- един ден -жълта, на другия -зелена - така нямам никакви странични проблеми. спя спокойно, само пия повече вода, което за мен е добре, защото иначе не пия достатъчно.
 дотук за 18 дена съм -3кг., което е супер / първите 6 дена ги пиех сутрин и вечер/.
 това е засега. успех на всички китайки.

# 39
  • Мнения: 2 829
здр. и от мен!Ох,как ми е познато това -че нямат толкова големи намера на някои дънки например!!!!!!чесно---докарвали са ме до рев!!!!успех на всички отслабващи---независимо от начина!!Аз както вече споделих оня ден  съм -8 кг,--пия капсулите-които задържам в момента!усещането е супер--новите дънки които си купих януари от манго ми падат----много се кефя!!!при моите 158 височина 8 кг са страшно много-----толкова слаба
 не съм била от и аз незнам вече------безсънието ,сухотата и виенето на свят отдавна изчезнаха при мен може ви на 2 опаковка,-------Пийте повече вода и яжте нещо през деня---ама задължително,дори и да не ви се яде!!!Аз намалих и кафето  -само по 1 сутрин ---.Сега ще почина малко от капсулите,започвам процедури за стягане  и се надявам да задържа!!!!Успех на всички!! Simple Smile

# 40
  • Мнения: 69
A  някой знаели къде в Пловдив ги има?И на каква цена

# 41
  • Мнения: 4
За всички от Пловдив - аз ги закупих от аптека "ДАРА" срещу съда. Това е в ляво от светофарите след тунела откъм Марица по посока на главната. Дано ме разбрахте.
Иначе аз нямам никакви странични ефекти, даже се чувствам много по-спокойна. По принцип не ям много, гледам да закуся нещо малко и не сладко, обикновено не обядвам и вечерям нормално със семейството, затова и допълнителното намаляване на апетита не ме притеснява. За сега (5-ти ден) още нямам желания ефект, но няма причина да ги спра, освен ако не успея да ги намеря по аптеките следващия път.
Успех на всички и бъдете здрави 

# 42
  • Мнения: 1 339
Момичета да се похваля. От както почнах третата опаковка съм свалила 1,400 кг. Изпила съм 3 жълти и 3 зелени капсули но малко промених схемата защото са много силни и направо ми се повръща от храна и не мога да ям, а ако не ям нищо няма да спечеля Wink Та сега през ден ще ги пия  Peace

# 43
  • Мнения: 13 512
виждам,че и аватара вече си сменила- браво,личи си ,че си много доволна от резултата:-)
аз сега  ги пия през 2-3 дни по едно....и  не свалям, а апетит- ту имам, ту нямам

# 44
  • Мнения: 1 339
Да монда смених аватара защото искам така да изглеждам и съм сигурна, че ще успея. Е ако не точно така то поне да се приближа до това. Ако не бяха капсулите щях още да си седя 64 кг и да се мъча.

# 45
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
хаха аз ако някога отново стана 64 килограма ще направя грандиозен банкет и ше си ударя г*зa в тавана ;>  Аз и 74 ако стана - пак същото ще направя ама тoва са подробности Stuck Out Tongue

# 46
Току що се връщам от Пиротска, Вече няма никакви хапчета. Обиколих всички пресечки и улички с тайната надежда да открия друг такъв магазин но уви. Ако някой знае друго място в София от където да си ги купя моля да сподели.

# 47
  • Мнения: 13 512
Аз да взема да отида в понеделник да проверя какво е във варна положението и да се запася...

# 48
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аз да взема да отида в понеделник да проверя какво е във варна положението и да се запася...

Абе аз днес ходих за друго в магазина и се снабдих с доста други неща, та и питах дали има от китайските капсули още ама странно ми извъртяха на 2 пъти въпроса и не получих отговор. Ама аз им споменах преди това, че не съм се чувставала много добре от тях, та може и за това  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 829
едва ли е заради това,,,,скрили са ги,,,така си мисля----макар,че онзи ден имаше на пиротска от сините---- Thinkingможе би темата по тв ще има продължение-----

# 50
  • Мнения: 64
Ох и аз сега се връщам от Пиротска и нищо Sad нямат капсули никакви newsm45 а тъкмо се бях решила да си ги купя най-накрая тия прословути капсули. казаха ми от магазина, че щели да имат пак след 10 дни, ама кой знае Thinking сега мисля да пробвам чрез сайта да си ги поръчам, дано поне там да ги има newsm17

# 51
  • Мнения: 27
Не ги намирам и в нета... smile3511
Някои знае ли от каде да ги поръчам...?
Намирам само някакви в лилава опаковка..Същите ли са?

Последна редакция: сб, 24 фев 2007, 22:54 от didoksi

# 52
  • Мнения: 1 455
Мамка му Close
Май никъде ги няма.Монда ти каза,че ги има в Китай,някой взимал ли ги е от там? Интересува ме в кой град най-вече.
Мъжа ми ще ходи след около 2 месеца и бих могла да поръчам. smile3505

# 53
  • Мнения: 13 512
Мамка му Close
Май никъде ги няма.Монда ти каза,че ги има в Китай,някой взимал ли ги е от там? Интересува ме в кой град най-вече.
Мъжа ми ще ходи след около 2 месеца и бих могла да поръчам. smile3505
Предполагам,че навсякъде ги има...Гуанджоу, Пекин..

# 54
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Аааа сега се сетих още нещо. Май жената в дрогерията ми каза, че били забранени само за продажба чрез интернет... или нещо такова. Ама по-рано писах, че така и не ми отговори дали те ги имат де.

# 55
  • Мнения: 27
Уфффф намерих ги най-сетне...
Във вторник ще ги имам... smile3521

# 56
Искам и аз . От къде ги намери. Цял ден ровя из нета да открия такива хапчета. Освен в Китай никаде другаде ни ги открих. От сайта за поръчка са ги свалили.

# 57
  • Мнения: 4
Ако са ги свалили от продажба това ще е най-голямата гадост  #Cussing out
Аз тъкмо днес се зарадвах - изпила съм 6 жълти и 6 зелени и днес сутринта се претеглих и ..Оооо, ЧУДО! - свалила съм цели 3 килограма !!!!!  Shocked А дали ще ги намеря пак тази седмица като ми дадат заплатата  newsm78 newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 1 339
Аз реших през 2 дена да ги пия, че да имам за по-дълго. Като гледам са пред изчезване. Дано не ги свалят завинаги.

# 59
  • Мнения: 9 865
Браво за постигнатите резултати...
При мен все още не е ясно как ще се развият нещата, засега усещам че ми влияят само по леките странични ефекти, като от зелените имам по-силно влияние като че ли...

На сайта на Старлайт + няма ли ги вече?!?!

Е, добре де защо така се уплашиха тез хора... Баси винаги съм мразела гърците и сега с тва разследване на НОВАТВ (а тя нали в гръцка Mr. Green) съвсем ги намразих...

# 60
ами didoksi ако нате откаде ги е намерила, ще е прекрасно. Аз току що си поръчах по Internet, но пише, че са out of stock,а поръчката ми я приеха. И не знам.Сега ще чакам да видя дали ще се обадят

# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Леле майчета както е тръгнало вървим към трета световна с тия наши хапчета! GrinningТя работата е от ясна по ясна-явно на някоя голяма фармацевтична компания и паднаха продажбите за сметка на китайците,а когато става въпрос не просто за пари,а за много пари /както в случая/са способни да ни изкарат,че пием и циян калий само и само да ни откажат.
 Не бях влизала в темата от около десетина дни-тогава приключих с пиенето на капсулите и ми настръхна косата от новите мнения.Чак медийна сензация сме станали-да не повярва човек! Grinning
 Като една от погълналите три опаковки "отрова" две розова и една зелена за малко повече от месец свалих 9.5кг.-толкова исках.Не ги пия от 10дни и съм смъкнала още едно кило горе долу. Остана ми навикът да закусвам активия с мюсли и се чувствам страхотно.Покрай мен зарибих още доста народ и при всички нещата вървят добре.
  За информация в сряда си правих пълна кръвна картина/имам си друг проблем който я налага/и всички показатели СА МИ В НОРМИТЕ!
 Или с други думи няма да се гътна скоро за разочарование на някой.
Ако тия разследвачи от Нова си бяха направили труда да попрочетат малко повечко от нашия форум щяха да забележат,че сме се подлагали и продължаваме да се подлагаме на далеч по-нездравословни въздействия от тия на китайците ама това е дълга и широка........

 От мен успех на престрашилите се да рискуват/ако не са успяли да спрат вноса вече/на мен ми помогнаха-за пръв път отслабнах скоростно без да гладувам и съм сто процента сигурна,че има промяна в метаболизма ми,защото и преди толкова ядях горе долу а дебелеех,а сега не. Мисля да си купя още една опаковка и примерно една седмица в месеца да ги пия-просто за потдържане на метаболизма ама ще видим дали ще ги намеря пак у наше село Laughing   

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 156
Искам да успокоя пиещите /аз ги пих от08.01.-26.01/ миналият вторник си правих кръвни и хормонални изследвания -всичко е ОК!

# 63
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Сега забелязах тази тема. Та в нея пише така:
Момичета, много се разгорещи темата за хапчетата и много оплюхте хората, които решиха да ви кажат истината  за тези таблетки. Ако сте гладали щяхте да видите, че тестовете са правени във Факултета по фармация на МУ. Има само още една лаборатория, в която има апаратура да се тестват хапчета - тази на изпълнителната агенция по лекарствата. Това момиче, което написа, че преди да ги пие ги е тествала чрез нейна приятелка в ХЕИ - лъже. Там никога не е имало уреди за изследване на лекарства. Фирмата, написана в материала "Ту чан" е обявена за опасна и от Световната здравна организация. Тези снимки на опаковките в различни цветове са публикувани и в сайта на СЗО. А що се отнася до това, че омаловажавате констатацията на квалифициран и уважаван преподавател във Факултета по фармация - дали капсулите нямат и наркотично действие? Naughty

Дали е вярно.. идея нямам.

# 64
  • Мнения: 9 865
На мен ми е любопитно как така от нищото изведнъж се хванаха точно, ама точно за тези капсули... и каква беше тази истина... Истината е, че на който не му понася не ги пие и толкова, да не говорим за всички други медикаменти, които съдържат какви ли не отрови и всички, които са ги пили споделят липса на кой знае какъв резултат. Много е съмнителна тази ИСТИНА...

# 65
  • Мнения: 2 829
съгласна съм----явно е обаче,,че на някой който продава подобни продукти не му харесва това!!!!На който не му понасят --не ги пие---така както аз направих с вита голда---прехваления продукт!!!!!!!! При мен  нещата са като при Принцесата---толкова много кг--за толкова време и то без ограничения---никога не съм постигала!!!!Дали с тоя кокам толкова ще успее човек да свали??? Или с вита голда и тн---едва ли!!!Наркотично действие---????????смешно е ---наркотиците са скъпи все пак---а и аз не ги пия от 1 седмица и не изпитвам нужда от тях---ако имаха такова действие   сега щеше да има тълпи от нервни мами пред китайския магазин Simple Smile

# 66
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Честно казано абсолютно ми е все едно какво се случва с тея капсули :> Просто давам информацията за вас, тези, които ги пиете. Аз за себе си съм решила да не ги пия амфетамини  :>

# 67
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Наркотично действие---????????смешно е
За теб може да е смешно ама за мен и за други хора не е. Още преди докато ги пиех и преди изобщо да прочета това, няколко пъти на шега бях писала тук дали няма наркотици в капсулите. А прави си изводите как съм се чувствала. Не казвам , че има наркотици, а че моето лично състояние беше такова.
Това е . Монетата винаги има 2 страни.

# 68
  • Мнения: 13 512
Дрън-дрън, хайде спри вече...десетки пъти изложи мнението си в темата, всички/ и бъдещите поколения/ знаят за страничните ти ефекти..спаря ги вече..какво още предъвкваш. всеки,който е решил да ги пие, ще прочете твоето и на останалите противници  мнение и ще направи сам извода си- да ги пие ли или не.  вече на всички дотегнаха коментарите ти- все едно и също. Добре, всички разбраха колко са вредни....можеш ли да спреш  някого да ги пие?  Ако не можеш- спри и да дуднеш.
Това е сайтът на СЗО. ко някой намери нещо по темата, нека да го публикува тук, че аз нищо не намерих.
А Соня Васи пристига от Щатите  заради рекламата на витаголд. Вече щяло да се продава и в заведенията, както и да се пуснат още продукти от тази марка. Аз пък от тях какви страничми ефекти имах....те ми стоят писанията по темата някъде...

# 69
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не ги предъвквам , просто отговарям на по-горния пост с пример. Отдавна спрях да говоря за страничните си ефекти именно, защото очаквах подобни негативни мнения. Това, че на вас не ви харесва, ами добре. Не виждам какво се е повторило - 2 пъти съм казала нещо, но явно дотягам защото просто е различно от вашето мнението.
Ако говорим за повтаряне - вие, които сте добре, 5 пъти повтаряте колко сте добре и колко килограми сте свалили. Ама никой не ви казва, че "дуднете".
Извинете, че ви наруших спокойствието в темата, няма да вземам отношение повече..  Stop

# 70
  • Мнения: 13 512
чухме много мнения ,различни от нашето, но по един  път.. след малко ще си направя труда да извадя колко пъти си влязла в спор и напътствия.не са два, със сигурност.
Освен това, тази фирма, която е забранена н е знам си къде ... внася в БГ и много  други неща вероятно, едно от които е:  Картофен чипс със сметана.
Опаковка: Прозрачен полиетиленов плик
Натурални суровини: "Ту чан - земеделска инсдустрия" ООД пров. Дзилин - Китай
Вносител: "Цин Бао - интернешънъл" ООД, гр. София...

# 71
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не ми се спори изобщо, още по-малко с теб монда. А това е дребнавост- да вадиш постинги. На мен лично не ми се прави труда да вадя всеки от вас колко пъти е казал, колко кг е свалил, че доста време ще ми отнеме.

Много добре знам,че имате глави, с които да мислите. Но има една приказка - не убивайте вестоносеца! Нито едно от мненията ми не е било казано с лоша мисъл. Не виждам защо нападате. Това е от мен..

# 72
  • Мнения: 13 512
Не нападам никого-просто наистина ми писна да се повтаря едно и също....наистина банално стана. Вече има изложени мнения на противниците и това ще е от полза на тези, които тепърва ще се запътят да  ги пият. те няма да видят само нашите писания... а и нали това беше смисълът на тази  тема- да се  споделят  резултатите, какво те дразни кой колко е свалил?

# 73
Здравейте момичета. В момента много страдам, че немога да намеря никаде тези прословути таблетки и така срадайки реших да помогна в раследването на Уважаемата журналистка от НТ. Ползвайки линкове с който други момичета ни предупреждаваха, че таблетките са опасни - Номера на китайката - 2 стр,7 мнението е на Бендида. От тези линкове разбрах , че опасни таблетки и производители са  тези:Chaso ,Keep Fit Lin ,Ma zin Dol ,Onshido ,QIAN ER ,QingQing ,Qing Zi Su ,Quian Er ,SB Slimming Capsules ,Shuaojiafejiaolang ,Slim 10 ,Xian Zi Su Jian Fei Jiao ,Xin Xue Kang Jiao Naing ,Yuzhitang Jian Fei Jiao Nang Пускайки в Гугал на търсачка ми излизаха различни фирми, но най-често се споменава за вредното въздействие на ето тези хапчета                                   Evolution Slim & Slender (hergestellt von New Life LiDa b.v., Tilburg)

LiDa Dai Dai Hua Jiao Nang (hergestellt von Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd.)

Miaozi
Die Präparate sind in Deutschland nicht verkehrsfähig. Der Handel oder Verkauf mit nicht zugelassenen Arzneimitteln ist ein Straftatbestand.
и ето сайта на производителя http://www.kmdali.com/en/index.asp    а фирмата производител е Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd
  може да го разгледате, но тези хапчета все още се продават в много европейски страни и Русия. А ето нашите прословути хапчета http://www.sxnrt.com/home/cp.asp дано да се отвори, ако не се отвори пробвайте само основният сайт и после от най-горният ред четвъртите ироглифи , а фирмата производител е Shaanxi Nuoruite Corporation. Е за мен поне със сигурност тази фирма която произвежда нашите хапчета , не е от забранените . Незнам от къде журналистката разбра и свърза две различни Китайски фирми и ги и ги сложи под един знаменател. Интересно ми е че се продават свободно и се рекламират и другите капсули , но не в България.

# 74
  • Мнения: 13 512
Благодаря много, Розибози за усилието,което си си направила да извадиш тази информация.  bouquet Дано и от Нова някой го прочете, па вземе да си признае ,че е послъгал...

# 75
  • Мнения: 2 829
благодаря--Дрън-дрън за загрижеността!!Но всеки си има право на мнение--и темата и форума са доколкото знам за това.Монетата има 2 страни--сама го казваш-- Simple Smile
Розибози  bouquetза усилията.

# 76
Аз само да попитам - като поръчваш нещо по интернет принципно до колко време се обаждат да потвърдят поръчката или изобщо не се обаждат?

# 77
  • Мнения: 13 512
какво нещо? за някои неща се обаждат, за други-не...някои ги  доставят, други-не. от  доставката на хапчетата ли се интересуваш?

# 78
  • Мнения: 529
И в сийта ги няма вече  #Cussing out иначе аз ги поръчах миналата неделя, в понеделник ми се обадиха, за да потвърдя и във вторник ги доставиха, но вече не става............................  newsm61

# 79
какво нещо? за някои неща се обаждат, за други-не...някои ги  доставят, други-не. от  доставката на хапчетата ли се интересуваш?

Ами да. Само че аз ги поръчах от друг сайт : kupime-bg.com
Мисълта ми е, ако случайно изникват преди това отнякъде, аз откъде да знам тия ще ми ги доставят ли някога или не като не се обадят?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Честно казано абсолютно ми е все едно какво се случва с тея капсули :> Просто давам информацията за вас, тези, които ги пиете. Аз за себе си съм решила да не ги пия амфетамини  :>
Като ти е все едно престани вече,наистина омръзна.Вземи си направи някаква тема от рода на"Вредата от китайските капсули"или"Капсулите,които убиват"и там си обменяйте мненията ти и всички,които мислят като теб и готово.Тази тема е за тези,които ги пием,а не за вредите от тях.В този смисъл искам да попитам момичетата,които са от Пловдив,знаят ли дали все още ги има при нас?

# 81
  • София
  • Мнения: 421
Момичета,моля ако на някой са му излишни -розови,сини да ми пише - да ги купя.

# 82
  • Мнения: 13 512
Аз имам зелени излишни, на някой ако са му действали- ще му ги дам.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз минах на зелените отново, докато си взема розови и май има ефект  Rolling Eyes днес втори ден -1 кило надолу.
Сега ще звъня на аптеките във Варна да проверя дали имат още розови.

# 84
  • Мнения: 13 512
Аз минах на зелените отново, докато си взема розови и май има ефект  Rolling Eyes днес втори ден -1 кило надолу.
Сега ще звъня на аптеките във Варна да проверя дали имат още розови.
Че то имало ли ги е в някоя аптека?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 618
Монда, нали на първа страница на предишните теми имаше аптеките за Варна, смятах там да търся от розовата опаковка

# 86
  • Мнения: 13 512
Те не са аптеки, а две дрогерии, затова се изненадах.

# 87
  • Мнения: 160
Да побутна темичката  bowuu, че чак на 4-та страница - тц, тц ... да не си помислят, че сме се гътнали  Joy
Момичета, е Пловдив ги има все още. Хайде организирайте лекарствен туризъм и елате до тук за покупка, среща и раздумка  Crazy

# 88
  • Мнения: 13 512
благодаря за поканата...изкупувай ... да не би да дойдем до Пловдив и да  изчезнат от магазините:-)

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 01:51 от monda

# 89
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, аз съм по средата на третата опаковка. Тя е синя, първите две бяха розови. Нямам си апетит както преди, но забелязавам някаква разлика. На кила нищо не свалям  Cry - останах си със свалените 2,6 още от първата опаковка. Мъжът ми и той заедно с мен ги пие, и той е в средата на третата / сега синя / и каза, че синята определено не му действа като розовата и не е доволен. Каза, че апетите му се е увеличил, а и нищо не е свалил, нито на кг. нито на обиколки. Sad

А дали вече има някакви в магазина на Пиротска?

# 90
  • Мнения: 1 339
Аз пия синя опаковка. Трета под ред след 2 изпити розови. Усещам разлика между двете. Тази синята е по-силна и апетита много намалява та чак ми се повръща. Пия ги през 1-2 дни защото все пак да мога да ям. Карам на плодове предимно. От синята от общо изпити по 4 капсули от цвят имам свалени около 3кг.

Явно при всеки действат различно.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 160
Лоша работа, минах днес да видя още ли са там розовките хапчета и не ги видях. Явно са се стреснали хората и са ги скрили и там, тъпа работа, отменя се срещата на дръпантите очи на Пловдивска територия  Joy

# 92
  • някъде там
  • Мнения: 1 467
В петъкбях в София и ходих до Пиротска зада купя за една приятелка от капсулите. Оказа се ,че нямат нито розови, нито сини,но продавачката ми каза,че ще ги имат до две седмици.
Въпреки,че не пия капсулите по други причини съм с вас момичета  и дано имат все такъв ефект. Живот и здраве след време пак ще ги пия. Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 2 829
честита Баба Марта на всички!!Аз съм в почивка сега от капсулите,,но като гледам--то няма и откъде да се купят Sad не съм качила тези дни ,макар че малко засилих храната----Успех на всички отслабващи--независимо от метода Laughing

# 94
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! Аз вече си имам от розовата кутийка . Поръчах си ги от kupime-bg.com. Редовно се обаждам в магазина на Пиротска и там ми обясниха, че розовите хапчета са изкупени от една пловдивска фирма. Сега се чака внос. Успех на всички китайки и хубав и слънчев ден!

# 95
  • Мнения: 2 829
благодаря за инфо.приятен ден и на теб!

# 96
  • София
  • Мнения: 421
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! Аз вече си имам от розовата кутийка . Поръчах си ги от kupime-bg.com. Редовно се обаждам в магазина на Пиротска и там ми обясниха, че розовите хапчета са изкупени от една пловдивска фирма. Сега се чака внос. Успех на всички китайки и хубав и слънчев ден!

Честита и на теб!
Кога ги поръча от kupime-bg.com?Някой нали писа,че ги нямало и там.
Моля за телефона на магазина-Пиротска.

# 97
  • Мнения: 13
Аман от кльощави  патки #2gunfire Що не си гледат маникюрите и фризурите, ами тръгнали репортажи да правят. Ако на някаква такава гъска и затвориш фризьорския салон или и спреш вноса на гримове, само ще гледаш каква война ще стане. Но понеже те не пият тези хапчета дай да ги спрем, че да са дебели жените- един вид унищожаване на конкуренцията Laughing. Не мога да разбера къде са човешките права, ако искам и пикня от вълкодав ще пия, голям човек съм- сама си решавам. Ама в тази държава, на никой не му пука за чуждото мнение Crazy. Искам си капсулите и тия от НОВА да си гледат правителството, а не да се занимават с глупости. Иначе куфарчето и в Гърция, да си облъчват техните хора #2gunfire. Дано ги пуснат тия капсули Praynig, че пролет идва. Успех на всички китайки Wink

# 98
  • Мнения: 2 829
хахахха-----ама те от нова не са от найклющавите Joy

# 99
  • Мнения: 1 339
Абе тия от нова не се отказват значи..... Ако продължават така никога няма да пуснат капсулите отново. Сега пък темата на нова в събота от 19:45 ще дават репортажа за капсулите... аман  #2gunfire

# 100
  • Мнения: 13 512
Сега пък
Сигурно няма да мога  да го гледам,надявам се да прочета  коментарите тук:-)

# 101
Аууу, дано майка ми не го види това, защото аз тамън почнах да ги пия, а братовчедка ми и без това само налива масло в огъня и разправя как имали йо-йо ефект, падало кръвното и майка ми вече малко подозрително ме гледа..Та сега само един репортаж липсва. Това, защото се е налерило нещо да действа и айде всичкси да скочат да плюят

# 102
  • Мнения: 669
Да и аз гледах рекламата за събота, но май не са си направили трудаза ново разследване, а просто ще повторят това, което даваха в Здравей България. То за 10-15 мин предаване, няма и какво повече да дадат от онзи псевдо репортаж, ама ............
Аз си имам една кутийка, ама ша си я пазя, да си я изпия по-нататък, да съм слабичка за пролетта.

# 103
Momi4eta kapsulite gi ima v www.kupime-bg.com az si pora4ah ot tam i me uveriha 4e shte ima i za napred!Ako se interesuvaite proverete,moje vse oshte da gi ima!

# 104
Наистина много е депресиращо когато в магазина ти кажат"Нямаме като за вас , най-големият ни номер е 48"
Ne sa gi spriali vidiah niakade vav foruma 4e sa si gi pora4vali ot niakakav sait

# 105
da be ama 4e sam sliapa na gornia red!

# 106
V sashtia sait razgledah mnogo interesen nov produkt za otslabvane i za iz4istvane na organizma ot izlishnite toksini i t.n.Samo 4e ne e kitaiski a e proizveden v USA! ot magazina razbrah 4e e s izkliu4itelno visoko ka4estvo.I e mnogo efektiven>Smiatam sled kato si izpia opakovkite ot kitaiskite da probvam tezi ot USA.Ako se interesuvate razgledaite www.kupime-bg.com ot tam me uveriha 4e shte pusnat do sedmica i drugi dobavki za otslabvane!

# 107
  • Мнения: 2 829
мерси за информацията Simple Smile

# 108
  • Мнения: 183
Момичета, току що се прибирам от китайския на Пиротска с добрата новина, че нашите хапчета пак ги има и са на същата цена.
Сега пак на гърба пише на български, но има и залепено с тиксо листче със състава на двата цвята капсули по отделно  bouquet

# 109
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Момичета, току що се прибирам от китайския на Пиротска с добрата новина, че нашите хапчета пак ги има и са на същата цена.
Сега пак на гърба пише на български, но има и залепено с тиксо листче със състава на двата цвята капсули по отделно  bouquet


Еее, най-после една добра новина. Ще отида да си взема че съм си разредила наличните и пия само сутрин за да имам за по-дълго.
Иначе съм доволна. Редувам една жълта и една зелена през ден. Апетит нямам общо взето. Не мога да се оплача и от странични действия.

# 110
Дам с интерес ще гледам рапортажа по НТ. Бях на Пиротска и си купих розовите хапчета. От магазина ме увериха, че са минали през лабораторни иследвания и в хапчетата няма никакви забранени съставки " Нямаме от какво да се притесняваме" цитирах. Съдаржание : жълта капсула - сладки картофи 18% , канела 21%, листа от лотос 21% , бадеми 18 %, червен Женшен 16%, дива ряпа 6%       зелена капсула : сладки картофи 18% , канела 21%, листа от лотос 21% , бадеми 18 %. дива ряпа 6% -  Е това е от мене , вече си лягам спокойна че няма да се гътна посред нощ! Докато се стопли времето ще кършим снаги като манекенки!!!

# 111
  • Мнения: 2 829
значи пак са ги пуснали Simple Smileще гледаме днес репортажа,,,,,,, Wink

# 112
Тукощо прегледах сайта от които се поръчват розовите хапчета и понеже Марта е написала че иска да си купи други хапчета с изненада открих че най горната кутиика в жъто оцветена е на прослувутата китайска фирма от чиито хапчета има регистрирани смъртни случай. Е НТ може да обърне на тях внимание. А за Марта мога да кажа че си е харесала рибено масло, аз лично бих ти препоръчала Ескимо 3 , В момента е едно от най-добрите които се предлагат на нашият пазар. В нета има още информация за него.

# 113
  • Мнения: 4 916
Поне цитираха форума   Peace

# 114
  • Мнения: 1 353
Ебаси и репортажа Crazy-чисто повторение на това което излъчиха по Здравей България Joy.Голямо разследване нямам думи  направо #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 115
  • Мнения: 59
Момичета , какво става?Неможах да гледам репортажа и разчитах на вас.Сега като гледам как сте замлъкнали , си мисля , че нещо има.Явно сте се стреснали, и то има за какво.Кажете опасни ли са , да ги спирам ли?

# 116
  • Мнения: 1 455
Момичета , какво става?Неможах да гледам репортажа и разчитах на вас.Сега като гледам как сте замлъкнали , си мисля , че нещо има.Явно сте се стреснали, и то има за какво.Кажете опасни ли са , да ги спирам ли?
Не Надя,просто не ми се коментират глупости.Ако има от какво да се стряскам това е,че не мога да отида да си ги купя,защото ми е далече.

# 117
  • София
  • Мнения: 17 326
Добре бе, мацки, не допускате ли някаква истина да има в репортажа?
Аз пих хапчетата, действаха ми, бях доволна, обаче сега се замислям.
Наистина ли нищо от това не ви притеснява?

# 118
  • Мнения: 1 455
Birdy кое от репортажа да е истина??? newsm78
Това което сме коментирали ние ли? Защото аз друго не видях...
И понеже този репортаж го разисквахме доста,не искам да се повтарям,но ако искаш прочети назад темата и ще разбереш,защо не ме притеснява!!!

# 119
  • Мнения: 183
Ами какво да кажа, до някъде ме притеснява-
притеснява ме как се манипулира обществото!
Това, че капсулите по един или друг начин са вредни, всички мисля, че го знаем. То и аспирина казват, че е вреден, ама в момента го рекламират срещу инфаркт май #2gunfire

Но според мен, ако Нова искаха да бъдат малко по-ангажирани с общественото благополучие, репоражът им би трябвало да е малко по-изпипан Crossing Arms
Имам много какво да кажа по този въпроси, всекидневно пред мен някой съди друг за клевета.......
Та, като гледам "Разследавенето на Нова" - това си е факическа клевета - та те нямат нито едно доказателство, че капсулите са вредни, "Доводите " им са празни приказки, защото не са  подкрепени с доказателства!
Вече по-напред се каза, ама и аз да го повторя, защото звучи направо смешно:
- Съдържа оцветители - еми не сме малоумни  - едното хапче е жълто - а другото зелено /може би в Китай няма разопредба, която да кара прозводтеля да казва какви са оцветителите/, което и мен ме дразни, но съм склонна да го пренебрегна..
 - билкарите не знаят билките /сигурно са питали леля ми.... Grinning/
 - съдържат неизвестни за страната ни растения...- това дори няма да коментирам! Joy
И накрая /в подкрепа на тезата ми, че материала е поръчков/ се ОПРАВДАВАТ с това, че ЗРТ не им позволявал да цитират имената на продуктите, които са изследавли в някаква "лаборатория"/незнайна/, но ЗРТ не им попречи да покажат капсулите в ефир - значи не могат да покажат българските ментета, но за китайските /показаха им опаковката, как се казват и къде се продават/  ЗРТ не им пречи -и това ако не е поръчка................ #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Sick Sick Sick Sick

# 120
Ne me pritesniava daje mie smeshno kakvi gluposti izla4va nova tv!Az mnogo gi uvajavah no da me izviniavat tova ne e nikakvo razsledvane,a nai obiknovenno povtorenie!Tezi taka nare4eni razsledvania sa nai-veroiatno pora4kovi-plateni,zashtoto sa obarkali rabotata na niakoi drug goliam vnositel na podobni dobavki!Az gi pia ot dosta vreme i sam mnogo dovolna

# 121
  • Мнения: 183
Аз не съм забелязала, но кой ли подобен продукт рекламира при тях - амико; кафето или някой друг, не знаму защото не гледам често телевизия - кажете кой и най веноятно той е поръчителя #2gunfire

# 122
Здравейте Мами,
Регистрерах се само за да мога да се включа открито и да ви кажа за моя опит...
97-98 година бях лекувана с комбинация от ефедрин и още илачи ( нищо общо с килограмите ми - 72-75)
След продължително и неуспешно лечение спрях приема на коктейла (май месец). През есента ми се наложи да си сменя антибебе таблетките (нямаше внос). Не знам кое от двете си каза думата, но от средата на август до края на септември качих 25кг!!!
Минах какви ли не изследвания (в чужбина - там бях) и нищо. После бременност и хоп - 125 килограма, с които се опитвам да се споразумея да се нормализират. Плаших ги, тръшках се, ама нищо. Аткинс, кардио диета, диетолози, отново Аткинс, арома уред с ужасна миризма(какво ли не измислят хората за пари), Garcinia Cambodja, Xenical, Reductil(жестоки странични ефекти), златно чудо14 ( - 7 килограма за 1.5 м. и после обратно), иглотерапия придружена с билки (много подобни капсули за 40лв на седмица), Коктейл от някакъв билкар от Родопите.... Може да съм пропуснала нещо. Резултатът си е 125 +-. Напоследък пия Регулавит и съм доволна, че ако не друго, то поне отводнява зверски и то само за 2-3 дни. Вчера мъжът ми ми донесе розовите капсули и днес ги почнах. До тук с увертюрата.
При мен имат ефект още от днес - 2-3 ябълки и никакво желание за нещо друго. Леко сърцебиене (като от ефедрина) но нищо сериозно. По принцип съм с леко завишено кръвно, но нямаше промяна в него.
Ядосах се и реших да пиша, защото гледах "разследването" по нтв. То какво ти разследване - те не казаха нищо сериозно, освен да покажат колко въпросната лаборатория и специалистите и хабер нямат от изследване. Не казаха нищо за вредни или опасни вещества, видимо били ползвани оцветители - добрутро!!! #Cussing out
Реално не можаха да извадят нищо като веществено за доказателство за някакви нередности.
Сблъсквала съм се с подобна журналистика в личния си опит и не ме плашат такива.
Относно капсулите - след като не могат черно на бяло да кажат че са кофти - да оставят хората да си решават сами или да отидат първо да емнат тия с хранителните продукти в суперите, дето не знаеш какви фъшкии има вътре. Да правят първо там проверки - пастети, кренвирши, кайми, салати..... Държавата няма здравна политика, която да включва някаква борба със затлъстяването - те раково болните не могат да лекуват нормално, та това ли?! Като е така да не се бъркат кой как се спасява! Naughty
Дано само не направят някоя беля и да изчезнат капсулите  Thinking
Извинявайте, че стана дългичко, но исках да покажа картинката. Ще пиша пак за моите резултати. А тези дето нямат такива, да не се отчайват, защото за всеки човек си има доктор и просто това не е техния. Ще пиша пак дали е моя Peace

# 123
  • Мнения: 1 455
Shisho надявам се поне тези капсули да ти помогнат.Стискам палци и ще очаквам отзиви Peace

# 124
  • Мнения: 183
Дано да ти помогнат  bouquet
Изпила съм само една опаковка до сега, при мен имаше ефект и то добър
Няколкото сантиметра разлика тук и там ми повлияха много добре на самочувствието Blush

# 125
  • Мнения: 10 758
Яд ме е, че го изпуснах предаването.Исках да се посмея на комедията Mr. Green
Добре че са пуснали на Пиротска капсулите, щото аз ги пиех през ден.Утре отивам да се запася Crazy, че да не се появи някой ненормалник пак и да си прави репортажчета.

# 126
  • Мнения: 2 829
страхотен отговор Маши!!!съгласна съм с теб!  а на теб- Шишо--успех в битката с килограмите---доста ще ти е трудно---и дълго време ще е ---ама не се отказвай!!!  bouquet

# 127
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Шишо знам,че темата е дълга ама моля те прочети какво сме писали назад. Става дума за това,че само с три ябълки на ден не става.За да отслабваш трябва да ядеш и то доста повече от три ябълки! От личен опит ще го кажа-налага се да вложиш доста воля да се храниш защото наистина няма да ти се яде нищо.Ама ако не го правиш идват страничните ефекти като главоболие,сърцебиене,вариране на кръвното и още такива нелицеприятни усещания.Иначе ефекта е безспорен и ако щат 100такива репортажа да спретнат гърците за мен е факт,че за месец свалих излишните 10кг.БЕЗ да гладувам и без изобщо да се тормозя.Най-интересното е,че си хапвах всичко даже шоколад и пак ги свалих.

# 128
  • Мнения: 2 829
токо е Шишо,права е принцесата--трябва да хапваш,ама задължително по малко от всичко---докато ги пиеш капсулите---и можеш да понамалиш и кафето

# 129
  • Мнения: 121
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.

# 130
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз ходих днес до Пиротска, пуснали са ги, даже си купих 2 бр. от розовите и ми подариха фирмен календар  Laughing

# 131
  • Мнения: 13 512
И аз ходих днес до Пиротска, пуснали са ги, даже си купих 2 бр. от розовите и ми подариха фирмен календар  Laughing
Ееее..да бяха ти дали една опаковка бонус, то пък бива ли така? Grinning

# 132
И аз да се похваля.Изпила съм две опаковки от розовите -вече от 64 съм 60 кг.Наистина през деня хич не ми се яде, но вечер съм много гладна.Но го няма  онова безпаметно тъпчене.Обаче аз имам доста голям корем и паласки, и там мноого бавно върви.Да ви попитам:след колко време започвате следващата опаковка?

# 133
Благодаря ви момичета,
Днес се опитах да ям повече, но наистина е трудничко.
Чувствам се чудесно обаче и сърцебиенето е доста по-слабо от вчера.
Продължавам напред! Grinning

# 134
Забравих да кажа, че изчетох цялата тема още вчера.
Някой има ли логично обяснение или предположение за тоя номер с яденето и смъкването?
Просто ми е любопитно, не че ще промени нещо....

# 135
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1013802

Това ако е вярно проблема ни с капсулите е много нищожен. Спрете да се заяждате за капсулите защото колкото и да сме безотговорни поне не сме си ги давали на децата скрити във вафли и шоколади. Колко ли такива фъстъци са изяли децата ни? А какво ли е изяла китайката дето е умряла от рак на черния дроб освен капсулите?
Капсулите мисля че са ни най-малкия проблем.

# 136
  • Мнения: 9 865
Да си призная оставих капсулите за по-добри времена. Първо, защото се опитвам да вляза в режим и второ защото постя, а за да си ок с капсулите, наистина трябва да похапваш иначе става лошо - сърцебиене и гадене, отпадналост... Като започна да ям повече ще си ги пиивам пак. Иначе имам свален 1.5кг. за около 1.5-2 седмици.

# 137
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен. Честно казано за въпросния репортаж няма изобщо какво да се коментира,защото едно че нямаше нищо ново и второ - този път,поне до колкото аз следих, не посмяха да кажат за прословутите смъртни случаи в други държави,защото сигурно не могат да се обосноват.Както винаги спрегнаха само циреите,дето ми е чудно как така се появиха само на тази въпросната мама.Тя така и нищо не написа след това,някакви изследвания не и ли се направиха? ThinkingКакто  и да е,даже на мен ми се стори че нашите хапчета вървят на един кантар с разтворимите витамини, които се продават по всички аптеки и цяла България ги пие.За това че да продължаваме да се радваме на резултатите,щом и вече ги има на Пиротска значи въпросът е приключен.

# 138
  • Мнения: 20
Голям майтап е това БГ - чесане на езици, работа през пръсти и магарешки инат, изобщо не искам да коментирам какво съдържат хранителните добавки, произведени в милата ни родина или какви отрови приемаме с храната. Пиша отново не за да плаша, а да дам малко полезна информация на тези, които са решили да рискуват и да пият капсулите.

Първо, не се заблуждавайте, че пиете билки - пиете хапчета със Сибутрамин, т.е. Редуктил, но съчетан с други вещества. Защо съм сигурна:
   1. Казвате, че апетитът ви изчезва още първия ден на приемане на таблетки - билки с такова действие не са известни, това може да се постигне само със силни медикаменти, действащи на централната нервна система.
   2. Kunming Lingcao Biotechnology Co.. LTD е производителят и на LiDa Dai Da и на QingQing,
http://www.lgl.bayern.de/lebensmittel/pflanzenkonzentratkapseln.htm 
http://www.lgl.bayern.de/lebensmittel/schlankheitskapseln_qingqing.htm
които са изследвани в Германия и двете имат абсолютно същото действие и същите странични ефекти, и съдържат Сибутрамин. Практиката на тази компания е да разпространява хранителни добавки с обявено съдържание на растителни вещества, като при изследвания се установява, че съдържат само химически синтезирани вещества, в това число и Сибутрамин. Измъкват се с оправданието, че се разпространяват фалшиви таблетки и те не носят отговорност за фалшификатите.

Сибутраминът е разрешен медикамент за лечение на затлъстявяне, известен като Meridia® в САЩ и Reductil® в Европа http://en.wikipedia.org/wiki/Sibutramine. Има спорове за това, дали не трябва да се забрани, защото са известни много проблеми с него, но в момента е разрешен за ползване по лекарско предписание - не знам как е в БГ. Сибутраминът влияе на централната нервна система, като пречи на абсорбирането на норадреналина и серотонина и по този начин води до увеличаването на количеството на тези невротрансмитери в мозъка, което създава усещане за ситост и липса на апетит: http://www.tiscali.co.uk/lifestyle/healthfitness/health_advice/n … ve/100004565.html

Проблемът с китайските таблетки, е че липсват точни противопоказания и информация за това, как да се приемат по възможно най-безопасен начин. Най-добре е да се следват указанията за прием на Редуктил, но за съжаление не успях да намеря информация за това на български език. Ако някоя мама има листовка от Редуктил, да помага. Ще се опитам да преведа основните неща. Сериозните симптоми за спиране на приема са следните:
      - силно увеличаване на пулса /силно сърцебиене/ и силно увеличаване на кръвното налягане
      - задух /усещане за недостиг на въздух/, болка в гръдната област или поддуване на глезените
      - честа промяна на настроението, депресия
При поява на тези симптоми спрете приема на таблетките и се консултирайте с лекар.

Противопоказания:
Да не се приема при:
      - възраст под 18 г. или над 65 г.
      - силно намалена функция на бъбреците или черния дроб
      - високо кръвно налягане, прекарани коронарни-артериални болести, сърдечна недостатъчност
      - повишено сърцебиене и аритмия
      - прекаран инсулт или запушване на артерия
      - глаукома
      - хиперфункция на щитовидната жлеза
      - увеличена простата
      - психически заболявания, заболявания на централната нервна система
      - прекарани анорексия или булимия
      - зависимост от алкохол, лекарства
   
Да не се приема с други медикаменти, особено заедно с антидепресанти и други лекаствени средства, действащи на централната нервна система. Да не се приема при бременност или кърмене.


Странични ефекти: сухота в устата, безсъние, проблеми със стомашно-чревния тракт /диария, констипация, повръщане, повдигане, стомашни болки/, главоболие, причерняване, чувство на тревожност, потене, промяна на вкуса, възпаление на хемороиди, топли вълни, увеличено сърцебиене, повишено кръвно налягане,  депресия, нарушения на менструални цикъл, импотентност, нарушения на функцията на бъбреците.

От постингите ви може да се заключи, че негативните действия могат да се ограничат чрез прием на повече течности и редовно хранене, разреден прием на таблетките - по една на ден или през ден, почивки между курсовете на прием. Най-добре е да си намерите листовка на Редуктил и да следвате указанията и противопоказанията. Естествено всички силни медикаменти вредят на определени функции на организма, затова е важно да се знае какво се приема и кога не трябва да се пие, кога трябва да се спре, какви опасни лекарствени взаимодействия са възможни.

Надявам се да съм била полезна.
Извинения за дългия пост

# 139
  • София
  • Мнения: 5 828
bendida, благодаря за информацията  Simple Smile

ето и въпросното предаване, който не е успял да го гледа, да си го изтегли от арена:
http://www.DMCA-removal-from-Google//details.php?id=69651

# 140
  • Мнения: 2 829
  bouquetза информацията

# 141
  • Мнения: 183
ей мами, живи ли сте, здрави ли сте
нещо съвсам се се отказахт да споделяте...... newsm78

# 142
  • Мнения: 183
Дали се стеснахте............... newsm78
или какво  bouquet

# 143
  • Мнения: 13 512
Не сме се  стреснали, ама  мен ме е подгонил апетит...пия само сутрин хапче,, ама ще започна пак по 2. ИнАче не съм и качила.

# 144
  • Мнения: 1 455
Маши само ни човъркаш тука Laughing
Не сме се стреснали,да дам отчет ,просто не съм си купила още Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 2 829
здравейте-Честит празник!!много любов и щастие!!
аз също не пия хапчетата--ходя само на едни антицелулитни процедури---и мен ме е подгониле--не точно глада ,а ЛАкомията Sad икофти!!обаче не съм качила и аз нито кило ,движа се много ,,,хапвам и шоколад даже Embarassed
весел ден от мен!  bouquet

# 146
  • Мнения: 183
И аз втората опаковка съм ги почнала сало по една сутрин и ги редувам - жълта - зелена.
Апетит си имам горе-долу, което ме кефи, защото все пак си хапвам, защото като ги пиех сутрин и вечер въобще не ми се ядеше и се насилвах, а сега като ми се прияде нещо просто си хапвам, а не се наплюсквам.
И да не сваля повече, няма значение, защото от първата опаковка постигнах доста добър ефект и дори и така да си остана, тази година няма да ме е срам на плажа Blush
честит 8-ми март на всички китайки  bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 17:35 от Маши

# 147
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Честит празник и от мен!   bouquet  bouquet
 и аз втората опакова я пия по едно на ден -  редувам ги - жълто-зелено. почнах я преди три дни и няма какво да се похваля за сега - особено покрай този празник ....
 Успех на всички!

# 148
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз си поръчах втора опаковка, че имам нужда Simple Smile

# 149
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.
stava vapros za kitiski kapsuli za otslabvane rozovi moje da gi razgledash i pora4ash na www.kupime-bg.com za 4-5 leva shte ti gi donesat v ofisa ili v kashti!A v saita ima snimka i opisanie razgledaigi deistvat az sam svalila okolo 3-4 kg za 25 dni i smiatam da prodaljavam za da se podgotvia za liatoto!Ne iskam na plaja da se 4udia kak da se skria i da me e sram ot tialoto mi!A tova sas strani4nite efekti sa gluposti na men mi niama nishto prosto mi namalia apetia!Koito po princip e va4i.Taka4e razgledai gi i uspeh sas svalianeto na kilca!

# 150
  • Мнения: 59
Имам питане към тези кито пият по 1 на ден.Когато пиете зеленото сутрин не ви ли се доспива през деня ?Аз веднъж пробвах и ми се доспа доста.

# 151
  • Мнения: 13 512
Имам питане към тези кито пият по 1 на ден.Когато пиете зеленото сутрин не ви ли се доспива през деня ?Аз веднъж пробвах и ми се доспа доста.
и на мен така

# 152
  • Мнения: 2 829
на мен ми се е случвало също да ги пия по 1 на ден---но ,ако сутринта не съм изпила жълтата--пия вечерта само зелената  ----

# 153
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Току що ми ги донесоха  Laughing
От утре ги почвам отново

# 154
  • Варна
  • Мнения: 618
Ееее, чак на 4-та страница темата, да побутна малко.
Как сте, момичета? Пиете ли още? Отслабвате ли?
Монда, Цомбе, вие как сте?
Аз смятам да отида до дрогерията на Червения да видя дали още има от хапчетата и да си взема и пак да ги почвам, че ходих на едни банкети и двете кила, които смъкнах ги върнах, че и малко от горе. Пустата лакомия, трябва да я изтръгна #Cussing out
Да ме посъветвате-казвате, че има и синя опаковка, които били по-силни. Така ли е наистина? Ако е така, ще търся синя опаковка.

# 155
  • Мнения: 2 829
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

# 156
  • Мнения: 1 339
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

Ти от кога не си ги пила ? Ако е минало повече от седмица бъди сигурна, че ако ги почнеш пак тия 2 кг ще са се изпарили   Mr. Green
Аз пия от синята. Т.е. в момента не пия защото ме е налегнала лакомията Wink и поне да не хабя хапчетата. С половината синя опаковка свалих около 2 кг (може и повече да са не зная точно) но ги пих през ден през два Wink

# 157
  • Мнения: 537
Здравейте момичета,
Извинявам се че се намесвам така с темата ви.
Искам да ви попитам къде има китайски магазини, в които се продават билки. Четох за един на Пиротска, в коя част се намира той? Мерси.

# 158
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета,
Извинявам се че се намесвам така с темата ви.
Искам да ви попитам къде има китайски магазини, в които се продават билки. Четох за един на Пиротска, в коя част се намира той? Мерси.

Няма да обяснявам къде точно се намира защото просто няма да успея и ще те объркам само  Laughing Mr. Green Laughing
Но ще ти кажа лесен начин да го откриеш - така направих аз Wink
Тръгваш по Пиротска там дето са магазините и си вървиш. Вървиш си и същевременно на всяка пряка в ляво и дясно гледаш. Все в една от преките ще го видиш магазина. Той е с ДВЕ големи китайски топки. Със стълбички и е доста голям.
Тръгвай по пиротска все ще го видиш гарантирам ти  Peace

# 159
  • София
  • Мнения: 7 836
На Пиротска от лявата страна има един голям магазин за джиджавки- фибички, шноли, подминаваш го и следващата пряка само че в дясно е Китайския.  Peace

# 160
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.
stava vapros za kitiski kapsuli za otslabvane rozovi moje da gi razgledash i pora4ash na www.kupime-bg.com za 4-5 leva shte ti gi donesat v ofisa ili v kashti!A v saita ima snimka i opisanie razgledaigi deistvat az sam svalila okolo 3-4 kg za 25 dni i smiatam da prodaljavam za da se podgotvia za liatoto!Ne iskam na plaja da se 4udia kak da se skria i da me e sram ot tialoto mi!A tova sas strani4nite efekti sa gluposti na men mi niama nishto prosto mi namalia apetia!Koito po princip e va4i.Taka4e razgledai gi i uspeh sas svalianeto na kilca!

Благодаря за адреса на сайта. Прегледах го - там пък никъде няма производител на нещата които продават. Аха да се регистрирам и да поръчам и се сетих да проверя и на стария сайт www.starlight.pm-co.net . Пуснали са капсулите отново с доста по-добри обяснения. Има си и производител и вносител, затова си поръчах от там и чакам утре да ми ги доставят.

# 161
  • Мнения: 2 829
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

Ти от кога не си ги пила ? Ако е минало повече от седмица бъди сигурна, че ако ги почнеш пак тия 2 кг ще са се изпарили   Mr. Green
Аз пия от синята. Т.е. в момента не пия защото ме е налегнала лакомията Wink и поне да не хабя хапчетата. С половината синя опаковка свалих около 2 кг (може и повече да са не зная точно) но ги пих през ден през два Wink
сисинче,аз не съм ги пила от повече от седмица,,разчитах на едни стягащи процедури с алгафлора,обаче нещо не виждам никакъв резултат от тях,увеличих и движението -доста
щом казваш за синята кутия--нея ще я взема след.седмица Peaceтези 2 кг са ми последните Grinningи може би заради това толкова трудно мърдат

# 162
  • Мнения: 59
по повод синята опаковка.Аз лично когато я пих незабелязах да ми действа различно от розовата , но...Една моя приятелка която е на около 60 години се почуства много зле от нея.Мойта приятелка е пила около 5 опаковки от розовите и не е имала никакви проблеми , замо се хвалеше колко е добре , но при синята още с 1 капсула дигна кръвно , не ги спря продължи после адски запек и изобщо ...сърцебиене .Така , че внимавайте със синята.

# 163
  • Мнения: 1 339
продължи после адски запек и изобщо ...сърцебиене .Така , че внимавайте със синята.

Като каза запек и аз от седмица, седмица и половина страшен запек получих. Не го свързах с капсулите защото ги пиех доста разредено и съм изпила едва половината опаковка. Явно нещо са по-различни от розовите. Сега със зехтин се пооправих със запека.
Странно защо така става  Thinking

# 164
  • Мнения: 537
Благодаря ви, Sisin4e и Иля.

# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Еееееее, китайки, чак на шеста страница ви открих...може ли така newsm78?!?

Аз си ви четях тайничко и преди десетина дни свърших първата опаковка. Резултата беше 2,5-3кг. След глупостите на Нова ТВ си мислех, че няма да ги намеря вече, но днес си купих втората опаковка и от утре започвам.
При мен нямаше странични реакции освен накъсан сън първите два дни, но за това е виновен по-скоро сина ми, отколкото "капсулите с неясно съдържание".
Хайде до скоро, пак ще намина  Wink

# 166
  • Мнения: 13 512
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.

# 167
  • Мнения: 1 339
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.

monda направи една по-дълга почивка. Поне 1 седмица направи и ги почни на ново. Не се притеснявай докато си ги спряла мисля, че няма да качиш кг. Поне при мен е така. Наистина трябва да се прави пауза защото явно организма привиква към тях и ефекта им се позагубва.
Опитай  Peace Нищо няма да загубиш (освен някое килце)  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 2 829
има нещо такова с привикването , Peaceобаче действително и аз не съм качила ,а в момента не ги пия----имам само 1-1,5кг да сваля още ,но само от проблемните зони,коетоще е трудно -въпреки че ходя на стягащи антиц.процедури и доста се движа---

# 169
  • Мнения: 13 512
е,направих,де- една седмица, че и повече...няма повече почивки..

# 170
  • Мнения: 3 211
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.
а кг намаляват ли?

# 171
  • Мнения: 13 512
Мне...само от първата свалих 7 килограма, от втората-нищо, от паузата качих 1. от третата- нищо засега-3 дни само,де

# 172
  • Мнения: 2 829
Монда,здравей,а по принцип горе-долу колко имаш да сваляш,защото винаги има момент назадържане--може сега да е при теб.......при мен  когато сваля 5-6 кг и зациклям--спазвам някаква диета ,обаче  кг.си седят.последните кг.най-трудно се свалят, SadАз общо взето винаги при това зацикляне започвам да хапвам и ...ясно е положението--отново на диета.Докторкато при която ходих преди години на иглотерапия за отслабване-казваше ,че при някои хора този период на несваляне на кг .може да продължи и 2 седмици-??но,аз ннникога до този момент не съм успявала да се справя с него Cry
Успех !!!  bouquet

# 173
  • Мнения: 13 512
Много имам, не са ми последните... ще видим след края на тази опаковка какъв ще е резултата.

# 174
  • Мнения: 2 829
сигурна съм че ще има резултат, Peaceопитвай се някакъв режим са спазваш и дори и да сваляш по-бавно, не се отказвай.

# 175
  • Мнения: 1 455
Хайде да драсна и аз някой ред,че отдавна не съм писала.
Монде и аз мисля,че задържаш.Ей така си ги застопорих и аз след първата на 53,но сега два месеца по късно съм 51  #Crazy
Най-странното е,че ЯМ.
Капсули не съм си купила още,пих втора опаковка в продължение на 3 седмици Thinking,много я проточих,но имам проблеми с бъбреците и чакам още месец да си изпия антибиотика,после почвам пак с капсулите.

# 176
  • Мнения: 384
Здравейте, момичета
Първо искам да благодаря   bouquet на всички, които писаха и пишат в тази тема, защото ми помогнахте при моя избор. Избрах да пия капсулите. Следя темата от самото й начало. Радвам се на успехите на всички отслабнали. В началото се притеснявах, защото имах леки проблеми със сърцето, но се оказа, че притесненията ми са напразни.
Докладвам: след първата опаковка -5 кг Simple Smile, абсолютна липса на апетит, дори не ми се мисли за храна, което за мен си е постижение при положение, че когато съм в къщи непрекъснато мисля какво мога да си хапна. Никакви странични ефекти. Отдавна търся начин да отслабна. Пробвала съм много диети. Миналата година започнах Японско чудо, след него БВД, после диетата на Ким Протасов. Свалих 11 кг за около 4 месеца, но нали знаете, есента и зимата върнах повече от половината. Тогава попаднах на темата за китайските капсули. Имам много излишни килограми, вече съм се примирила, че няма да мога да ги сваля всичките. Но все пак друго си е с някой и друг килограм долу.
В момента почивам, не съм ги пила втори ден, но не чувствам глад (също както когато ги пиех). Смятам да започна следващата опаковка когато започна да усещам, че действието им е спряло.  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 174
след като доста време следя темата реших и аз да опитам с китайските капсули. Ако ги поръчам по интернет какъв цвят ще ми изпратят и за колко време ще пристигнат?

# 178
  • Мнения: 1 339
след като доста време следя темата реших и аз да опитам с китайските капсули. Ако ги поръчам по интернет какъв цвят ще ми изпратят и за колко време ще пристигнат?


Ако си поръчаш розови ще ти пратят розови, ако си поръчаш сини ще ти пратят сини...
А за колко време - според зависи е. Но горе долу между 1 и 3 дни пристигат.

# 179
  • Мнения: 2 829
успех marchef-!!! Wink

# 180
samo nerazbrah kade vidia razlika vav dvata saita kato opisanieto e ednakvo!proveri gi pak!

# 181
Az predpo4itam drugia sait zashtoto  sa mnogo korektni!Kogato na vsiakade gi spriaha samo pri tiah gi imashe kapsulite i me uveriha 4e shte gi ima i za napred!Sashto taka me uveriha 4e shte vkarat mnogo skoro strahotni produkti za otslabvane !Ako iskate moje da proveriavata 4at pat! Saita e www.kupime-bg.com

# 182
  • Мнения: 13 512
мартина1- хайде стига вече реклама, разбрахме те кой си,прекаляваш вече. Никой не се интересува от "страхотните" ти продукти,намери си друга аудитория и не бъди толкова злобна към конкуренцията.

# 183
Здравейте китайки  Simple Smile Искам само да попитам има ли някой от Ст.Загора и дали могат  да се намерят тук Прочетах всичките теми но не видях дали в Ст.Загора има такива вълшебни хапчета Успех на всички с килцата Simple Smile

# 184
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е

# 185
  • Мнения: 13 512
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е
Ще видиш ти след някой друг месец!

# 186
  • Мнения: 10 758
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е
Ще видиш ти след някой друг месец!
Монде, нема да мога да те позная.Ще изчезнеш направо и ще ти изчезне и сексапила Mr. Green

# 187
  • Мнения: 2 829
страхотен аватар Peace

# 188
  • Мнения: 893
Има ли някой, на който розовите не му влияят зле и ги продава?
Че в Добрич никъде не ги намирам...

# 189
  • Варна
  • Мнения: 1 553
 Откъде във Варна могат да се купят тези хапчета  и колко струват различните цветове от тях? Предварително мерси!

# 190
  • Мнения: 183
При мен много тъпо се получи!
Преди около 3 месеца се отървах от почти /с изключение на 2-3/ всички дрехи /панталони/, които не ми ставаха, защото най-накрая се примирих с мисълта, че нига няма да си върна кг. от преди Embarassed.
Сега обаче не мога да нося дрехите, които доскоро ми бяха добре, защото са ми много широки и съжалявам, че раздадох тези, които пазех почти 5 години с надежда Embarassed Embarassed
Тъпото е, че в момента нямам финансови средства да си подновя гардероба за новата ми фигура Crazy #2gunfire, а така ми се иска да се похваля............
Ама карай, нищ, че изглеждам като второто дете, дето износва дрехите на каката, като се съблека вечер, мъжо вижда и ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 191
Monda nikoi ne reklamiram prosto spodeliam.Ako iskash moga da ti kaja i drugi mesta ot kadeto mojesh da si gi nabavish,vaprosnite kapsuli.Moga da ti kaja dori direktno koi e vnositelia zashtoto go pishe po kutiite!Taka 4e moliate ne badi zlobna kam men!Ako imash vaprosi moga da ti pomogna pishi mi na e-maila!Pozdravi s nai-dobri 4uvstva!

# 192
  • Мнения: 13 512
Мартина,извинявай ако съм прозвуччала злобно, ни най-малко съм искала. Благодаря  за желанието за съдействие, но аз си ги купувам от Варна и съм доволна.Наистина не съм искала да те обидя, поздрави и от мен.

# 193
  • Мнения: 384
Момичета, какво става с вас?  Rolling Eyes Мислех, че темата е за капсулите и резултатите от тях. А нещо напоследък не забелязвам да пишете за това. Мисля, че сме достатъчно големи и зрели, за да можем да различим някои неща и да направим избор за себе си.
Така че, пишете резултати. Аз например не съм ги пила вече седмица и си запазвам свалените кг без да качвам. Освен кг съм намалила и обиколките с около 6 см. Много съм доволна. Разбира се, следя с какво се храня и гледам да не прекалявам, но всичко това става с по-малко усилия. Смятам и се надявам това да е от капсулите. Имам още от тях, но смятам да ги пия по-рядко.
Благодаря за пожеланията, munky!  bouquet
Пожелавам успех на всички отслабващи! Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 133
Zdraveite,
AZ zapo4nah ot rozovite,predi 4 dena.Sega sam -3kg.Slu4va li vi se da po4ervenqvate,ili mnogo golqma otpadnalost.

# 195
  • Мнения: 13 512
Нямам с какво да се похваля аз, освен с  апетит. Започвам даже ааавнико да кавам. Не знам какво да правя,л ако ги спра- съвсем ще се изкалпазаня newsm78

# 196
  • Мнения: 2 829
Е,Монде,много лошо това с апетита Sad!!НА мен ми идва зверски апетит около цикъла,обаче гледам да се контролирам,защото бързо се качват кг.ако човек се отпусне SadХапвам си,де--не е като да не си,,а и от този пусти шоколад -направо не мога да се откажа :crНа мен добре ми действа вода с 1/2 изцеден лимон вътре ---залъгва ми апетита -
Пробвай,може да помогне,,а и пробвай с някакъв отслабващ чай да комбинираш с капсулите----макар,че на мен от инхуато ми се прияжда  Sad

# 197
  • Мнения: 183
Нямам кантар, така че не мога да кажа свалени кг.
Първата я пих по схемата.
Сега съм на края на втората опаковка, пия ги само сутрин като ги редувам - едната сутрин жълта, другата зелена. Апетит имам, но малко
Щом искаш статистика -
талия 98 - 89
ханш 106-101
берро /меря на най-дебеличкото/ 67 - 61
това е от мен, много съм доволна bowuu
успех на всички
  bouquet

# 198
  • Мнения: 2 829
Е, Маши супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Поздравления!!!!!!!

# 199
  • Мнения: 183
 Laughing Laughing Laughingи за много си се радвам Blush
Като свърша тази опаковка мисля да направя по-голяма пауза, като през това време мисля все пак да внимавам какво ям
Стискам палци на всички

# 200
  • Мнения: 59
Jonima , на мен не ми се е случвало да почервеняванм , нито отпадналост.Но от всичко до тук изписано, преобладава мнението , че не е за хора вдигащи кръвно ,определено повишават кр-то налягане, но има тонизиране , а не отпадналост (освен при някой пили зелената капсула сутрин).Това е от мен.Премери си къвното.

# 201
  • Мнения: 133
Мерси за съвета  Надяя Simple Smile
Аз попринцип съм с ниски кръвно.Странното е че в първите 3 дни намах нещо странично едва  сега се прояви.В никакав случай не искам да ги спирам,защото ефекта е наистина невероятен.Има ли някой на който се проявяват същите странични ефекти?

# 202
  • Мнения: 2 829
и аз не съм имала такива оплаквания ,Jonima

# 203
Nadiia е права за кръвното. Ако имате предразположеност към повишаване на кръвното, по-добре не си правете експерименти!
Днес пробвах въпросните капсули и мога да ви кажа, че това беше един от най-скапаните дни в живота ми - повдигаше ми се, 2 часа сърцето ми щеше да изхвърчи, ходилата ми се потяха, дишах учестено, тресеше ме, освен това преди няколко часа почна да ме боли и черния дроб.
Не казвам да не пиете капсулите. Просто бъдете по-предпазливи ако по някаква причина сте качвали кръвно в живота си.
А и все си мисля, че драстичното сваляне на кг първите дни се дължи на обезводняване, щото половината ден прекарах в тоалетната.  newsm78

# 204
Нямам с какво да се похваля аз, освен с  апетит. Започвам даже ааавнико да кавам. Не знам какво да правя,л ако ги спра- съвсем ще се изкалпазаня newsm78
Skapa niama nishto losho da si hapnesh par4ence shokolad no ne iaj sviakakvo sladko samo 4eren naturalen shokolad!dori e polezen(kakto kazvat toi e hrana za uma)sashto ne e dobre da se upotrebiava alkohol!ako se spravish sas tezi neshta mislia 4e shte imash uspeh!Dokolkoto razbrah niamash problem sas testenite izdelia!Jelaia ti uspeh!

# 205
JONIMA ДНЕС МИ Е ТРЕТИЯ ДЕН ОТ КАКТО ПИЯ ОТ РОЗОВИТЕ.ЗА 3 ДНИ
СЪМ СВАЛИЛА 1КГ  Grinning.ДНЕС ЕДНА КОЛЕЖКА МЕ ПИТА ДАЛИ СЪМ ДОБРЕ ЗАЩОТО СЪМ БИЛА МНОГО ЗАЧЕРВЕНА.ДРУГИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ПРИ МЕН НЯМА,ОСВЕН ПОСТОЯННАТА ЖАЖДА.И АЗ  ПО НАЧАЛО СЪМ СЪС НИСКО КРЪВНО-100/60,НО В МОМЕНТА НЯМА КАК
ДА СИ ГО ИЗМЕРЯ.АКО ВДИТАМ КРЪВНО НЯМА ЛИ ДА ИМАМ И ДРУГИ
СИМПТОМИ newsm78

# 206
  • Мнения: 133
Изчезнаха оплакванията и мисля че открих защо са се получили.Капсули +кафе.Явно това е довело до това състояние.Сега почти не пия кафе съм добре,само имам сухота в  устата.С килограмите не съм мръднала от два дена, но и хапвам.При вас как е положението,сваляте ли килца

# 207
  • Мнения: 2 829
еее,бяхме писали за кафето --трябва да се намали иначе се получава и аритмия

# 208
  • Мнения: 384

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!
Здравейте, момичета, днес съм много щастлива и искам всички около мен да са щастливи. Започнах втората розова опаковка, днес ми е трети ден. Пия ги по една сутрин като ги редувам и вече съм -1 кг.
Относно кафето - бях го спряла преди година и половина поради камерни екстрасистули (сърцето ми прескачаше). Но отскоро пия по едно Якобс 3в1 всяка сутрин в 8 и половина и нямам проблеми със сърцето, нито аритмия. Явно е индивидуално.
Пожелавам ви лек ден и успешно слабеене!

# 209
  • Мнения: 41
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig

# 210
Прочети внимателно! Има цели 4 теми.

# 211
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз отдавна не съм писала тук.
Искам само да кажа, че бях от противничките на тези капсули и се бях обосновала.

Сега идвам да кажа, че най-гадното преживяване със задуха се завърна при мене от около седмица-две, без да съм ползвала повече този продукт.
Та вероятно няма нищо общо този симптом при мене с капсулите.

Не че ще им стана фен, ама няма и да им приписвам някакви ефекти, дето се оказва, че май не са били от тях.

# 212
  • София
  • Мнения: 5 828
Евала  за честността  Peace
Дано не е нещо сериозно  Praynig

# 213
# 214
  • Мнения: 1 339
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig
Китайски капсули за отслабване в розова или синя кутийка. Във Варна ги продават дрогерия или аптека ако не се лъжа. Нека варненки кажат от къде се снабдяват. Другия вариант е от интернет да ги поръчаш.

# 215
  • Мнения: 10 758
Уф, отдавна не съм писала....ама то и няма кво де Mr. Green
Спрях ги, но мисля от понеделник пак да ги почна, че нещо ми се върна апетита Close

# 216
  • Мнения: 41
Здравеите китаики аз си купих днес капсулите и от утре съм с вас Peace
СПЕЦЯЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МОНДА  bouquet

# 217
  • Мнения: 13 512
Здравеите китаики аз си купих днес капсулите и от утре съм с вас Peace
СПЕЦЯЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МОНДА  bouquet
лелееееееее, кога успя,бе,момиче? преди един час ме попита за адреса....браво на теб! Успех!

# 218
  • Мнения: 2 829
е,Клонка----дано да не е нещо сериозно Sad

# 219
  • Мнения: 41
ЕХОООО къде сте бе хора живи ли сте Rolling Eyesот вчера и аз съм в отбора ама още нямам никакви впечатления затова не пиша Mr. Green

# 220
  • Мнения: 13 512
В отбора сме, ама не в националния, ами в Б група....апетит голям,за всичко. добре,че поне само 2 килограма качих от 6 свалени.

# 221
  • Мнения: 41
Аз нямам апетит само споменатата сухота в устата ама поя вода с лимон и се тарпи

# 222
  • Мнения: 2 829
Много лошо,че си започнала да качваш кг. Cryаз за сега задържам свалените ,и честно казано си похапвам--не както преди,обаче когато ми се дояде не отказвам---не съм качила вече над месец задържам кг.

# 223
  • Мнения: 13 512
Аз прекалявам, от това е..пак много малко качвам..

# 224
  • Мнения: 2 829
недей-де,,опитай се!!От манджа  Winkспомени няма--само мазнини по краката Wink

# 225
  • Мнения: 183
На мен ми остава да сваля още 2-4 кг и съм иделна /КАТО МАНЕКЕНКА bowuu/ на око, щото нямам кантар и не съм се мерила от години. Най-хубавото е, когато половинката ме хване за ханша /таза/ и усещам, че хваща кокалите, които до скоро бяха неоткриваеми. Много хубаво ми стана и като видях една приятелка, която не ме беше виждала от около месец и половине и тя каза - Къде си изгубила бе, момиче, ще ти изчезне чара, между другото, изглежадаш страхотно! Blush -
Е как да нямаш стимул Blush

# 226
  • Мнения: 41
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink

# 227
  • Мнения: 1 339
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink
По-добре мери и см. Определено в см резултатите са по-добри, а все пак см са важни, а не колко показва кантара  Peace Wink

# 228
  • Мнения: 70
Здравейте момичета,аз съм новак сори за глупавия въпрос но как се казват тези капсули,как се пият,колко струват.Разбрах че ефекта при всеки е различен.И за колко време откакто ги пиете има видим ефект.Успехи на всички

# 229
  • Мнения: 10 758
Здравейте момичета,аз съм новак сори за глупавия въпрос но как се казват тези капсули,как се пият,колко струват.Разбрах че ефекта при всеки е различен.И за колко време откакто ги пиете има видим ефект.Успехи на всички
Има 4 теми.Айде поне прочети първата страница.Не е проблем на всяка страница да се повтаря как се казват, колко струват, от къде се купуват.....ама защо да се прави, като може човек да си отдели малко време и да прочете каквото го вълнува.

# 230
  • Мнения: 10 758
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink
По-добре мери и см. Определено в см резултатите са по-добри, а все пак см са важни, а не колко показва кантара  Peace Wink
С първата опаковка не свалих грам, но пък за сметка на това свалих 6см от корема(талията) и 4 от циците.

# 231
  • Мнения: 817
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?

# 232
  • Мнения: 10 758
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?
Не бе, спрях ги, че нали бяха изчезнали и аз реших да си ги пазя за черни дни.Тия дни пак ще ги почна, имам за 1 седмица.
Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green

# 233
  • Мнения: 2 829

Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green
[/quote]




малееее,това ми хареса  Joy Joy Joy

# 234
  • Мнения: 41
ох несъм се сетила да се измеря до сега Embarassedсега веднага ще го направя че туко виж пак съм забравила :roll:sisin4e благодаря че ми напомни  bouquetобаче и в сантиметрите съм свалила защото дрехите ми хлопат яко Mr. Greenно за точни килограми ще кажа след МЦ че тия дни чакам включване.

# 235
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?
Не бе, спрях ги, че нали бяха изчезнали и аз реших да си ги пазя за черни дни.Тия дни пак ще ги почна, имам за 1 седмица.
Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green
Bravo skapa tova mi haresa mnogo! Neka nova tv da go vidiat i da napraviat NOV reportaj!Ako niakoi ot tiah 4ete sigurno e 4erven ot sram!

# 236
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig
 
Mili4ka,s udovolstvie bih ti dala informacia,za da probvash i ti zashtoto naistina ima efekt ot tezi dobavki!Probvala sam vsi4ko,no ne uspiavah da smakna izlishnite kg.,zashtoto niamah dostata4no volia,no s tezi dobavki za otslabvane uspiah da si sazdada edin zdravosloven rrejim na hranene,no bez gladuvane,zashtoto to vodi sled sebe si svoite posledstvia i taka nar.yo-yo efekt!No sega se 4uvstvam naistina udovletvorena ot postignatoto,zashtoto osven 4e otslabnah,imah voliata i da zadarja kilogramite si!Dobavkite za otslabvane,koito izpolzvah si gi pora4ah ot www.kupime-bg.com!Probvai,naistina ima rezultat! Party

# 237
А аз да попитам някой знае ли дали са се появили в софийския магазин?

# 238
  • София
  • Мнения: 2 896
Монда, и аз почти по същия начин от 6-7 свалени, като ги спрях качих 2-3 отгоре. Но наистина прекалявах на моменти - странно е защото апетитът ми хем го има, хем не е толкова зъл като преди, пък ми се хапва, просто съм ценител на добрата кухня. Сега пак ги почнах, от 3 дни, и май съм смъкнала малко. Имам време само до 26 май - тогава ще ставам кума и трябва да изглеждам перфектно. Поне 7-8 кила да смъкна.
Купих си от т.нар. анализиращи кантари - пускат слаб ток и според съпротивлението, което среща, на база ръст и възраст, се изчислява процентното съдържание на вода и мазнини в организма. Оказа се, че 33% от теглото ми е мазнини...убийствено много, и наистина ако ги няма ще съм в перфектинте си мерки...но дотогаваааа  Tired

# 239
  • Мнения: 2 829
ей,,,Гуш ти точно по празниците ще си на диета,,,но то май и по-добре,,че този козунак как се лепи Sadне е истина

# 240
  • Мнения: 158
Момичета искам да питам, ако някоя от Вас знае, това ли са прослувутите капсули и дали някоя от вас си е купувала от тези сайтове: http://kupime-bg.com/osc2/index.php?cPath=27 ;http://www.starlight.pm-co.net/stars_detail.php?starID=182&catID=add, ако ДА след колко време Ви ги доставят?

# 241
  • София
  • Мнения: 2 896
Това са капсулите. В китайския магазин на Пиротска са по 19 лв.


# 242
  • Мнения: 158
А има ли ги в китайския на Пиротска вече?

# 243
  • Мнения: 230
Здравейте всички! Изчетох цялата ви тема и много се навих на тези капсули! Аз имам 3-4 килограмчета за сваляне, но основното е тлъстинките по корема и талията. Четох из четирите теми, че дори те се повлияват добре, е разбира се при всеки е индивидуално, но аз тая голяма надежда! Проблемът е че съм само на 19 години, а в упътването на сайта пише, че е противопоказно за юноши. Аз дали влизам я тая група според вас! Не ме плашат страничните ефекти, само това малко ме тревожи! Та, моля по-опитните да споделят мнението си. Благодаря ви предварително Wink   

# 244
  • Мнения: 597
За 3-4 килца не си струва да рискуваш.Знаеш ли,4е при твоята възраст могат да се полу4ат много страшни нарушения в организма? Я си представи,4е  ти окажат влияние на обмяната на веществата? Все пак ти още имаш да изграждаш 4аст от организма си,поне до 21-23...Недеей да рискуваш,не си струва,повярвай ми...По-добре се стегни с пове4ко спорт,пове4е плодове и зелен4уци,едно здравословно хранене без тестени,сладки и газинрани неща,ще ти помогне 100%. направи си една здравословна програма,и режим на спорта,поне 3 пъти в седмицата,а останалото време много движение..Разбиеш ли си от сега отганизма с грешни действия,натам може да стане страшно...цял живот диети....Бъди разумна,желая ти успех! Извади си упражнения,които са с цел към проблемните ти зони и на тях наблегни,аз така съм си принтирала някои за мене и ги държа в една папка,и си ги правя докато ги запомня като последователност.

# 245
  • Мнения: 1 339
Здравейте всички! Изчетох цялата ви тема и много се навих на тези капсули! Аз имам 3-4 килограмчета за сваляне, но основното е тлъстинките по корема и талията. Четох из четирите теми, че дори те се повлияват добре, е разбира се при всеки е индивидуално, но аз тая голяма надежда! Проблемът е че съм само на 19 години, а в упътването на сайта пише, че е противопоказно за юноши. Аз дали влизам я тая група според вас! Не ме плашат страничните ефекти, само това малко ме тревожи! Та, моля по-опитните да споделят мнението си. Благодаря ви предварително Wink   

Аз съм на 18 и съм изпила 3 опаковки, даже мисля 4та да почвам скоро време.
Под Юноши според мен имат предвит до 18 годишна възраст и деца (така го разбира аз)
За сега съм жива и здрава и най-важното - слаба (е още 2-3 кг в минус няма да ми дойдат зле)
Успех  Hug

# 246
Само за информация. На моята опаковка не пише горе в дясно ---28-, правоъгълна е и двата блистера са опаковани в розова хартия (запечатана). Отзад върху кутията има информация на български + залепен лист с почти същата информация. Поръчах ги  по интернет.

# 247
  • Мнения: 2 829
Sisin4e, искам само да кажа,че изглеждаш страхотно!!!!!!!Браво!!!! Peace

# 248
  • Мнения: 13 512
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing

# 249
  • Мнения: 2 829
Монда!!!!!!Успех!!!!!!!пожелавам ти нищо да не качиш, Praynig---!!!!!!!
Аз мисля след Великден,,да взема и аз още една,защото последните 2 кг още си седят!!!НЕ мърдат и това си е! Sad

# 250
  • Мнения: 2 829
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing





италианската кухня е страхотна-как да не се изкуши човек

# 251
  • Мнения: 1 339
Sisin4e, искам само да кажа,че изглеждаш страхотно!!!!!!!Браво!!!! Peace

Благодаря ти много munky  Hug Сигурна съм и че и ти изглеждаш прекрасно.
Аз много се замислям кога да си вземе 4тата опаковка. Не мога да пазя никакви диети. Вярно храня се доста внимателно и не прекалявам но не мога да смъкна. Тъкмо почна някоя диета и какво става ... издържам в най-добрия случай 1 ден иначе до вечерта ми траят всичките диети .......
Никаква воля никакъв контрол. Иначе каквото съм свалила не съм качила и грам  Peace

# 252
  • Мнения: 2 829
и аз така,,,една лунна цяла не,мога да изкарам Sadслава богу и аз не съм качила,,обаче ми се щеше още 2 кг да сваля-та заради тях ще взема още една опаковка,но след великден

# 253
  • Мнения: 1 339
и аз така,,,една лунна цяла не,мога да изкарам Sadслава богу и аз не съм качила,,обаче ми се щеше още 2 кг да сваля-та заради тях ще взема още една опаковка,но след великден
Добре, че подсети за великден, че мислех тези дни да взема нова кутия. Но по празниците искам да си хапна козуначе, а ако нямам апетит хич няма да мога да си хапна  Whistling

# 254
  • Мнения: 2 147
Аз днес отивам да си купя нова опаковка и започвам стриктно да ги пия-сутрин-вечер. Заминавам в неделя за Италия,дано да нямам странични ефекти и да м е предпази от онзи  перманентен глад в чужбина, който ме обладава винаги и който си обяснявам със защитната функция на организма - за оцеляване. Laughing
Аз бях в Италия за 10 дни и точно ги бях започнала, тяхната кухня не ме кефи(пиците и спагетите на са като тук),но ...сладкишите са вълшебни  chef... и много си хапвах от тях...,нито свалих, нито пък качих Hug





# 255
  • Мнения: 158
Момичета от днес и аз съм с Вас, айде стискайте палци да няма странични ефекти.
Ще докладвам скоро ако има резултат:)

# 256
  • Мнения: 2 829
успех!!!---ако си прочела малко от темите---знаеш за кафето и водата ,нали???
Да не направиш някоя беля?? Wink---пиеш много!!вода и намаляваш кафето!!! И хапваш,дори и да не ти се яде!!!!по-малко разбира се и диетично,,колкото можеш!!!Да не се оставиш само на вода и хапове,защото ще ти стане лошо!!!!!!!!!!!

# 257
  • Мнения: 230
Здравейте всички! Изчетох цялата ви тема и много се навих на тези капсули! Аз имам 3-4 килограмчета за сваляне, но основното е тлъстинките по корема и талията. Четох из четирите теми, че дори те се повлияват добре, е разбира се при всеки е индивидуално, но аз тая голяма надежда! Проблемът е че съм само на 19 години, а в упътването на сайта пише, че е противопоказно за юноши. Аз дали влизам я тая група според вас! Не ме плашат страничните ефекти, само това малко ме тревожи! Та, моля по-опитните да споделят мнението си. Благодаря ви предварително Wink   

Аз съм на 18 и съм изпила 3 опаковки, даже мисля 4та да почвам скоро време.
Под Юноши според мен имат предвид до 18 годишна възраст и деца (така го разбира аз)
За сега съм жива и здрава и най-важното - слаба (е още 2-3 кг в минус няма да ми дойдат зле)
Успех  Hug

Здравейте пак! Принципно не съм много "за" добавките за отслабване и ,за да бъда честна, не бих ги пила, ако не беше вече положението много зле. Просто корема и сланинките отстрани взимат вече разрушителни размери. За тези, които ще ме упрекнат ще кажа, че съм пробвала всичко (без да пия неща за отслабване) - ама всичко - диети, фитнеси, индивидуални програми, плуване, тичане, баскетбол. Ден през ден ходя по десетина километра до университета и обратно (разхождам се с една приятелка), и всичко, което се е изписало в този форум. Нищо не ми помогна, или ако нещо ми помогнеше, то то е в рамките на 1-1,5 кг или 1-2 см от обиколките (което си е чиста водица според мене). Така че, не 'ща да слушам упреци, 'щото вече всичко изпробвах преди да прибягна към това решение! А корема и сланинките си стоят ли стоят, а аз не мога да допусна да си разваля тялото така още от сега! И всякакви диети съм изпробвала - НИЩО! А искам и аз да нося потниче и да се съблека на плажа! И е много смешно 'щото мерките са ми 90-90-90! И съм като права лопата! Тоя кореееем е грамадееееееееен за тялото ми! Моля за съвет! Нямам много кила за сваляне, само тоз пуст корем и тия паласки!

P.S. Извинявайте за дългия пост, но ще се разплача вече от глад и липса на надежда! newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 258
  • Мнения: 2 829
знам ли,,,кофти е това с корема, newsm78тук много препоръчват абдошока на биотерм които е само за коремната област и ако го комбинираш и с кап сулите--може и да има ефект

# 259
  • Мнения: 2 829
мисля,че Ла бомба беше писала че е свалила от корема и бюста newsm78 при мен е от всякъде,,но аз имах навсякъде да свалям,,при теб може да започне от корема, newsm78
но,това няма как да знаеш преди да пробваш Winkпък ако не ти понасят,,,ще ги спреш,,,при мен определено има свиване на корема ,не е перфектно но ,не е и както беше

# 260
  • Мнения: 230
 Ох, благодаря за подкрепата! Ами може ли малко повече информация за абдошока на биотерм ? Изчетох и четирите теми и не видях информация за него. Може и да съм пропуснала де -  изчетох я на 1 дъх. newsm03
А иначе, и аз мисля да започна (може би) тези капсули, пък ако нещо 'земе да ми става ще ги спра. Ми не мисля, че ще ми навредят повече от близо двете кутии цигари на ден, които пушех до 6 август миналата година.

А и само да попитам сигурна ли си, мила, че мога да комбинирам тези капсули и абдошока на биотерм ?   

П.С. Така искам за дипломирането на моето слънчице да бъда с хубава, вталена рокля newsm45 newsm45 newsm45 

# 261
  • Мнения: 2 829
в темата Ягодка Peace

# 262
  • Мнения: 2 829
ами,,абдошока е за мазане    като антицелулитните кремове, апък капсулите ги пиеш

# 263
  • Мнения: 230
А, щом е за мазане - добре! Няма да трябва да ги бъркам двете неща като ги пия! Мерси, много за бързия отговор! Ще погледна в тази темичка на Ягодка. А твоето лично мнение - посъветвай ме да ги пия ли, въпреки че май, май утре отивам да си ги купя! А, какво ще кажеш? newsm12

# 264
  • Мнения: 2 829
знам ли newsm78,на мен ми помогнаха,,племенницата ми също пи от тях,,а тя е на 19г.аз съм на 35 на нея също добре и се отразиха--успя да свали паласките и коремчето ,,но и в лицето и краката отслабна
важното е когато ги пиеш капсулите---да пиеш мн вода и да намалиш кафето,,на мен ми стана зле от много кафе,,и най-важното е да хапваш,,,защото при мен се случи следното--бях забравила да ям,,единия ден,,пих 2 кафета ,,и вечерта почти събрах границите, на кръвното,и когато върнах лентата назад,защо така се получи----е как няма да ми стане зле--когато целия ден -абсолютно нищо не бях яла,,а и никаква вода

# 265
  • Мнения: 2 829
дано съм ти била полезна Wink

# 266
  • Мнения: 230
О, да много ми беше полезна! Май, май утре отивам да си ги купя! Само ако може да ми дадеш линк към тази темичка на Ягодка, че нещо не мога да се ориентрам Embarassed Благодаря ти пак!

# 267
  • Мнения: 230
А, забравих да те попитам - твоята племенница спортува ли активно, докато ги пиеше? Защото аз карам две висши, събота и неделя работя и освен ходенето до университета и обратно, наистина нямам време, а и сили да спортувам Weary 

# 268
  • Мнения: 2 829
не,,не спортува,,а темата за ягодка е в красива мама пак Wink

# 269
  • Мнения: 10 758
мисля,че Ла бомба беше писала че е свалила от корема и бюста newsm78 при мен е от всякъде,,но аз имах навсякъде да свалям,,при теб може да започне от корема, newsm78
но,това няма как да знаеш преди да пробваш Winkпък ако не ти понасят,,,ще ги спреш,,,при мен определено има свиване на корема ,не е перфектно но ,не е и както беше
Да.С първата опаковка свалих 6 см от талията(корема) Party и 4 от бюста Close.Но, какво да се прави, красотата изисква жертви Mr. Green

# 270
  • Мнения: 13 512
Бомбе, пускай нова тема,кака....

# 271
  • Мнения: 230
мисля,че Ла бомба беше писала че е свалила от корема и бюста newsm78 при мен е от всякъде,,но аз имах навсякъде да свалям,,при теб може да започне от корема, newsm78
но,това няма как да знаеш преди да пробваш Winkпък ако не ти понасят,,,ще ги спреш,,,при мен определено има свиване на корема ,не е перфектно но ,не е и както беше
Да.С първата опаковка свалих 6 см от талията(корема) Party и 4 от бюста Close.Но, какво да се прави, красотата изисква жертви Mr. Green

О, не, за бюста нямам притеснения, не че не искам да имам красиво оформен бюст, ама жертвам  smile3508  ВСИЧКО  smile3532 за да имам талия и хубаво коремче! Радвам се, че и на тебе ти е помогнало! Де да знам - мислите ли мили дами, че ако качвам само на корема и на паласки, там и ще отслабвам? То трябва да пробвам де, и така и ще направя, но да ви питам де за.............кураж Embarassed

# 272
  • Мнения: 10 758
Бомбе, пускай нова тема,кака....
Уф, ква сиии Close
Айде, отивам да пускам Mr. Green

# 273
  • Мнения: 10 758
Айде на новатаааа.
Топла, топла, още пари Wink

Общи условия

Активация на акаунт