Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 175
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
ами didoksi ако нате откаде ги е намерила, ще е прекрасно. Аз току що си поръчах по Internet, но пише, че са out of stock,а поръчката ми я приеха. И не знам.Сега ще чакам да видя дали ще се обадят

# 61
  • Варна
  • Мнения: 7 731
Леле майчета както е тръгнало вървим към трета световна с тия наши хапчета! GrinningТя работата е от ясна по ясна-явно на някоя голяма фармацевтична компания и паднаха продажбите за сметка на китайците,а когато става въпрос не просто за пари,а за много пари /както в случая/са способни да ни изкарат,че пием и циян калий само и само да ни откажат.
 Не бях влизала в темата от около десетина дни-тогава приключих с пиенето на капсулите и ми настръхна косата от новите мнения.Чак медийна сензация сме станали-да не повярва човек! Grinning
 Като една от погълналите три опаковки "отрова" две розова и една зелена за малко повече от месец свалих 9.5кг.-толкова исках.Не ги пия от 10дни и съм смъкнала още едно кило горе долу. Остана ми навикът да закусвам активия с мюсли и се чувствам страхотно.Покрай мен зарибих още доста народ и при всички нещата вървят добре.
  За информация в сряда си правих пълна кръвна картина/имам си друг проблем който я налага/и всички показатели СА МИ В НОРМИТЕ!
 Или с други думи няма да се гътна скоро за разочарование на някой.
Ако тия разследвачи от Нова си бяха направили труда да попрочетат малко повечко от нашия форум щяха да забележат,че сме се подлагали и продължаваме да се подлагаме на далеч по-нездравословни въздействия от тия на китайците ама това е дълга и широка........

 От мен успех на престрашилите се да рискуват/ако не са успяли да спрат вноса вече/на мен ми помогнаха-за пръв път отслабнах скоростно без да гладувам и съм сто процента сигурна,че има промяна в метаболизма ми,защото и преди толкова ядях горе долу а дебелеех,а сега не. Мисля да си купя още една опаковка и примерно една седмица в месеца да ги пия-просто за потдържане на метаболизма ама ще видим дали ще ги намеря пак у наше село Laughing   

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 164
Искам да успокоя пиещите /аз ги пих от08.01.-26.01/ миналият вторник си правих кръвни и хормонални изследвания -всичко е ОК!

# 63
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Сега забелязах тази тема. Та в нея пише така:
Момичета, много се разгорещи темата за хапчетата и много оплюхте хората, които решиха да ви кажат истината  за тези таблетки. Ако сте гладали щяхте да видите, че тестовете са правени във Факултета по фармация на МУ. Има само още една лаборатория, в която има апаратура да се тестват хапчета - тази на изпълнителната агенция по лекарствата. Това момиче, което написа, че преди да ги пие ги е тествала чрез нейна приятелка в ХЕИ - лъже. Там никога не е имало уреди за изследване на лекарства. Фирмата, написана в материала "Ту чан" е обявена за опасна и от Световната здравна организация. Тези снимки на опаковките в различни цветове са публикувани и в сайта на СЗО. А що се отнася до това, че омаловажавате констатацията на квалифициран и уважаван преподавател във Факултета по фармация - дали капсулите нямат и наркотично действие? Naughty

Дали е вярно.. идея нямам.

# 64
  • Мнения: 9 865
На мен ми е любопитно как така от нищото изведнъж се хванаха точно, ама точно за тези капсули... и каква беше тази истина... Истината е, че на който не му понася не ги пие и толкова, да не говорим за всички други медикаменти, които съдържат какви ли не отрови и всички, които са ги пили споделят липса на кой знае какъв резултат. Много е съмнителна тази ИСТИНА...

# 65
  • Мнения: 2 829
съгласна съм----явно е обаче,,че на някой който продава подобни продукти не му харесва това!!!!На който не му понасят --не ги пие---така както аз направих с вита голда---прехваления продукт!!!!!!!! При мен  нещата са като при Принцесата---толкова много кг--за толкова време и то без ограничения---никога не съм постигала!!!!Дали с тоя кокам толкова ще успее човек да свали??? Или с вита голда и тн---едва ли!!!Наркотично действие---????????смешно е ---наркотиците са скъпи все пак---а и аз не ги пия от 1 седмица и не изпитвам нужда от тях---ако имаха такова действие   сега щеше да има тълпи от нервни мами пред китайския магазин Simple Smile

# 66
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Честно казано абсолютно ми е все едно какво се случва с тея капсули :> Просто давам информацията за вас, тези, които ги пиете. Аз за себе си съм решила да не ги пия амфетамини  :>

# 67
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Наркотично действие---????????смешно е
За теб може да е смешно ама за мен и за други хора не е. Още преди докато ги пиех и преди изобщо да прочета това, няколко пъти на шега бях писала тук дали няма наркотици в капсулите. А прави си изводите как съм се чувствала. Не казвам , че има наркотици, а че моето лично състояние беше такова.
Това е . Монетата винаги има 2 страни.

# 68
  • Мнения: 13 512
Дрън-дрън, хайде спри вече...десетки пъти изложи мнението си в темата, всички/ и бъдещите поколения/ знаят за страничните ти ефекти..спаря ги вече..какво още предъвкваш. всеки,който е решил да ги пие, ще прочете твоето и на останалите противници  мнение и ще направи сам извода си- да ги пие ли или не.  вече на всички дотегнаха коментарите ти- все едно и също. Добре, всички разбраха колко са вредни....можеш ли да спреш  някого да ги пие?  Ако не можеш- спри и да дуднеш.
Това е сайтът на СЗО. ко някой намери нещо по темата, нека да го публикува тук, че аз нищо не намерих.
А Соня Васи пристига от Щатите  заради рекламата на витаголд. Вече щяло да се продава и в заведенията, както и да се пуснат още продукти от тази марка. Аз пък от тях какви страничми ефекти имах....те ми стоят писанията по темата някъде...

# 69
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не ги предъвквам , просто отговарям на по-горния пост с пример. Отдавна спрях да говоря за страничните си ефекти именно, защото очаквах подобни негативни мнения. Това, че на вас не ви харесва, ами добре. Не виждам какво се е повторило - 2 пъти съм казала нещо, но явно дотягам защото просто е различно от вашето мнението.
Ако говорим за повтаряне - вие, които сте добре, 5 пъти повтаряте колко сте добре и колко килограми сте свалили. Ама никой не ви казва, че "дуднете".
Извинете, че ви наруших спокойствието в темата, няма да вземам отношение повече..  Stop

# 70
  • Мнения: 13 512
чухме много мнения ,различни от нашето, но по един  път.. след малко ще си направя труда да извадя колко пъти си влязла в спор и напътствия.не са два, със сигурност.
Освен това, тази фирма, която е забранена н е знам си къде ... внася в БГ и много  други неща вероятно, едно от които е:  Картофен чипс със сметана.
Опаковка: Прозрачен полиетиленов плик
Натурални суровини: "Ту чан - земеделска инсдустрия" ООД пров. Дзилин - Китай
Вносител: "Цин Бао - интернешънъл" ООД, гр. София...

# 71
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Не ми се спори изобщо, още по-малко с теб монда. А това е дребнавост- да вадиш постинги. На мен лично не ми се прави труда да вадя всеки от вас колко пъти е казал, колко кг е свалил, че доста време ще ми отнеме.

Много добре знам,че имате глави, с които да мислите. Но има една приказка - не убивайте вестоносеца! Нито едно от мненията ми не е било казано с лоша мисъл. Не виждам защо нападате. Това е от мен..

# 72
  • Мнения: 13 512
Не нападам никого-просто наистина ми писна да се повтаря едно и също....наистина банално стана. Вече има изложени мнения на противниците и това ще е от полза на тези, които тепърва ще се запътят да  ги пият. те няма да видят само нашите писания... а и нали това беше смисълът на тази  тема- да се  споделят  резултатите, какво те дразни кой колко е свалил?

# 73
Здравейте момичета. В момента много страдам, че немога да намеря никаде тези прословути таблетки и така срадайки реших да помогна в раследването на Уважаемата журналистка от НТ. Ползвайки линкове с който други момичета ни предупреждаваха, че таблетките са опасни - Номера на китайката - 2 стр,7 мнението е на Бендида. От тези линкове разбрах , че опасни таблетки и производители са  тези:Chaso ,Keep Fit Lin ,Ma zin Dol ,Onshido ,QIAN ER ,QingQing ,Qing Zi Su ,Quian Er ,SB Slimming Capsules ,Shuaojiafejiaolang ,Slim 10 ,Xian Zi Su Jian Fei Jiao ,Xin Xue Kang Jiao Naing ,Yuzhitang Jian Fei Jiao Nang Пускайки в Гугал на търсачка ми излизаха различни фирми, но най-често се споменава за вредното въздействие на ето тези хапчета                                   Evolution Slim & Slender (hergestellt von New Life LiDa b.v., Tilburg)

LiDa Dai Dai Hua Jiao Nang (hergestellt von Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd.)

Miaozi
Die Präparate sind in Deutschland nicht verkehrsfähig. Der Handel oder Verkauf mit nicht zugelassenen Arzneimitteln ist ein Straftatbestand.
и ето сайта на производителя http://www.kmdali.com/en/index.asp    а фирмата производител е Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd
  може да го разгледате, но тези хапчета все още се продават в много европейски страни и Русия. А ето нашите прословути хапчета http://www.sxnrt.com/home/cp.asp дано да се отвори, ако не се отвори пробвайте само основният сайт и после от най-горният ред четвъртите ироглифи , а фирмата производител е Shaanxi Nuoruite Corporation. Е за мен поне със сигурност тази фирма която произвежда нашите хапчета , не е от забранените . Незнам от къде журналистката разбра и свърза две различни Китайски фирми и ги и ги сложи под един знаменател. Интересно ми е че се продават свободно и се рекламират и другите капсули , но не в България.

# 74
  • Мнения: 13 512
Благодаря много, Розибози за усилието,което си си направила да извадиш тази информация.  bouquet Дано и от Нова някой го прочете, па вземе да си признае ,че е послъгал...

Общи условия

Активация на акаунт