Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 157
  • 273
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 512
Нямам с какво да се похваля аз, освен с  апетит. Започвам даже ааавнико да кавам. Не знам какво да правя,л ако ги спра- съвсем ще се изкалпазаня newsm78

# 196
  • Мнения: 2 829
Е,Монде,много лошо това с апетита Sad!!НА мен ми идва зверски апетит около цикъла,обаче гледам да се контролирам,защото бързо се качват кг.ако човек се отпусне SadХапвам си,де--не е като да не си,,а и от този пусти шоколад -направо не мога да се откажа :crНа мен добре ми действа вода с 1/2 изцеден лимон вътре ---залъгва ми апетита -
Пробвай,може да помогне,,а и пробвай с някакъв отслабващ чай да комбинираш с капсулите----макар,че на мен от инхуато ми се прияжда  Sad

# 197
  • Мнения: 183
Нямам кантар, така че не мога да кажа свалени кг.
Първата я пих по схемата.
Сега съм на края на втората опаковка, пия ги само сутрин като ги редувам - едната сутрин жълта, другата зелена. Апетит имам, но малко
Щом искаш статистика -
талия 98 - 89
ханш 106-101
берро /меря на най-дебеличкото/ 67 - 61
това е от мен, много съм доволна bowuu
успех на всички
  bouquet

# 198
  • Мнения: 2 829
Е, Маши супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Поздравления!!!!!!!

# 199
  • Мнения: 183
 Laughing Laughing Laughingи за много си се радвам Blush
Като свърша тази опаковка мисля да направя по-голяма пауза, като през това време мисля все пак да внимавам какво ям
Стискам палци на всички

# 200
  • Мнения: 59
Jonima , на мен не ми се е случвало да почервеняванм , нито отпадналост.Но от всичко до тук изписано, преобладава мнението , че не е за хора вдигащи кръвно ,определено повишават кр-то налягане, но има тонизиране , а не отпадналост (освен при някой пили зелената капсула сутрин).Това е от мен.Премери си къвното.

# 201
  • Мнения: 133
Мерси за съвета  Надяя Simple Smile
Аз попринцип съм с ниски кръвно.Странното е че в първите 3 дни намах нещо странично едва  сега се прояви.В никакав случай не искам да ги спирам,защото ефекта е наистина невероятен.Има ли някой на който се проявяват същите странични ефекти?

# 202
  • Мнения: 2 829
и аз не съм имала такива оплаквания ,Jonima

# 203
Nadiia е права за кръвното. Ако имате предразположеност към повишаване на кръвното, по-добре не си правете експерименти!
Днес пробвах въпросните капсули и мога да ви кажа, че това беше един от най-скапаните дни в живота ми - повдигаше ми се, 2 часа сърцето ми щеше да изхвърчи, ходилата ми се потяха, дишах учестено, тресеше ме, освен това преди няколко часа почна да ме боли и черния дроб.
Не казвам да не пиете капсулите. Просто бъдете по-предпазливи ако по някаква причина сте качвали кръвно в живота си.
А и все си мисля, че драстичното сваляне на кг първите дни се дължи на обезводняване, щото половината ден прекарах в тоалетната.  newsm78

# 204
Нямам с какво да се похваля аз, освен с  апетит. Започвам даже ааавнико да кавам. Не знам какво да правя,л ако ги спра- съвсем ще се изкалпазаня newsm78
Skapa niama nishto losho da si hapnesh par4ence shokolad no ne iaj sviakakvo sladko samo 4eren naturalen shokolad!dori e polezen(kakto kazvat toi e hrana za uma)sashto ne e dobre da se upotrebiava alkohol!ako se spravish sas tezi neshta mislia 4e shte imash uspeh!Dokolkoto razbrah niamash problem sas testenite izdelia!Jelaia ti uspeh!

# 205
JONIMA ДНЕС МИ Е ТРЕТИЯ ДЕН ОТ КАКТО ПИЯ ОТ РОЗОВИТЕ.ЗА 3 ДНИ
СЪМ СВАЛИЛА 1КГ  Grinning.ДНЕС ЕДНА КОЛЕЖКА МЕ ПИТА ДАЛИ СЪМ ДОБРЕ ЗАЩОТО СЪМ БИЛА МНОГО ЗАЧЕРВЕНА.ДРУГИ СТРАНИЧНИ ЕФЕКТИ ПРИ МЕН НЯМА,ОСВЕН ПОСТОЯННАТА ЖАЖДА.И АЗ  ПО НАЧАЛО СЪМ СЪС НИСКО КРЪВНО-100/60,НО В МОМЕНТА НЯМА КАК
ДА СИ ГО ИЗМЕРЯ.АКО ВДИТАМ КРЪВНО НЯМА ЛИ ДА ИМАМ И ДРУГИ
СИМПТОМИ newsm78

# 206
  • Мнения: 133
Изчезнаха оплакванията и мисля че открих защо са се получили.Капсули +кафе.Явно това е довело до това състояние.Сега почти не пия кафе съм добре,само имам сухота в  устата.С килограмите не съм мръднала от два дена, но и хапвам.При вас как е положението,сваляте ли килца

# 207
  • Мнения: 2 829
еее,бяхме писали за кафето --трябва да се намали иначе се получава и аритмия

# 208
  • Мнения: 384

ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!
Здравейте, момичета, днес съм много щастлива и искам всички около мен да са щастливи. Започнах втората розова опаковка, днес ми е трети ден. Пия ги по една сутрин като ги редувам и вече съм -1 кг.
Относно кафето - бях го спряла преди година и половина поради камерни екстрасистули (сърцето ми прескачаше). Но отскоро пия по едно Якобс 3в1 всяка сутрин в 8 и половина и нямам проблеми със сърцето, нито аритмия. Явно е индивидуално.
Пожелавам ви лек ден и успешно слабеене!

# 209
  • Мнения: 41
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт