Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 155
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
Прочети внимателно! Има цели 4 теми.

# 211
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз отдавна не съм писала тук.
Искам само да кажа, че бях от противничките на тези капсули и се бях обосновала.

Сега идвам да кажа, че най-гадното преживяване със задуха се завърна при мене от около седмица-две, без да съм ползвала повече този продукт.
Та вероятно няма нищо общо този симптом при мене с капсулите.

Не че ще им стана фен, ама няма и да им приписвам някакви ефекти, дето се оказва, че май не са били от тях.

# 212
  • София
  • Мнения: 5 830
Евала  за честността  Peace
Дано не е нещо сериозно  Praynig

# 213
# 214
  • Мнения: 1 339
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig
Китайски капсули за отслабване в розова или синя кутийка. Във Варна ги продават дрогерия или аптека ако не се лъжа. Нека варненки кажат от къде се снабдяват. Другия вариант е от интернет да ги поръчаш.

# 215
  • Мнения: 10 758
Уф, отдавна не съм писала....ама то и няма кво де Mr. Green
Спрях ги, но мисля от понеделник пак да ги почна, че нещо ми се върна апетита Close

# 216
  • Мнения: 41
Здравеите китаики аз си купих днес капсулите и от утре съм с вас Peace
СПЕЦЯЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МОНДА  bouquet

# 217
  • Мнения: 13 512
Здравеите китаики аз си купих днес капсулите и от утре съм с вас Peace
СПЕЦЯЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА МОНДА  bouquet
лелееееееее, кога успя,бе,момиче? преди един час ме попита за адреса....браво на теб! Успех!

# 218
  • Мнения: 2 829
е,Клонка----дано да не е нещо сериозно Sad

# 219
  • Мнения: 41
ЕХОООО къде сте бе хора живи ли сте Rolling Eyesот вчера и аз съм в отбора ама още нямам никакви впечатления затова не пиша Mr. Green

# 220
  • Мнения: 13 512
В отбора сме, ама не в националния, ами в Б група....апетит голям,за всичко. добре,че поне само 2 килограма качих от 6 свалени.

# 221
  • Мнения: 41
Аз нямам апетит само споменатата сухота в устата ама поя вода с лимон и се тарпи

# 222
  • Мнения: 2 829
Много лошо,че си започнала да качваш кг. Cryаз за сега задържам свалените ,и честно казано си похапвам--не както преди,обаче когато ми се дояде не отказвам---не съм качила вече над месец задържам кг.

# 223
  • Мнения: 13 512
Аз прекалявам, от това е..пак много малко качвам..

# 224
  • Мнения: 2 829
недей-де,,опитай се!!От манджа  Winkспомени няма--само мазнини по краката Wink

Общи условия

Активация на акаунт