Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 130
  • 273
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 183
На мен ми остава да сваля още 2-4 кг и съм иделна /КАТО МАНЕКЕНКА bowuu/ на око, щото нямам кантар и не съм се мерила от години. Най-хубавото е, когато половинката ме хване за ханша /таза/ и усещам, че хваща кокалите, които до скоро бяха неоткриваеми. Много хубаво ми стана и като видях една приятелка, която не ме беше виждала от около месец и половине и тя каза - Къде си изгубила бе, момиче, ще ти изчезне чара, между другото, изглежадаш страхотно! Blush -
Е как да нямаш стимул Blush

# 226
  • Мнения: 41
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink

# 227
  • Мнения: 1 339
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink
По-добре мери и см. Определено в см резултатите са по-добри, а все пак см са важни, а не колко показва кантара  Peace Wink

# 228
  • Мнения: 70
Здравейте момичета,аз съм новак сори за глупавия въпрос но как се казват тези капсули,как се пият,колко струват.Разбрах че ефекта при всеки е различен.И за колко време откакто ги пиете има видим ефект.Успехи на всички

# 229
  • Мнения: 10 758
Здравейте момичета,аз съм новак сори за глупавия въпрос но как се казват тези капсули,как се пият,колко струват.Разбрах че ефекта при всеки е различен.И за колко време откакто ги пиете има видим ефект.Успехи на всички
Има 4 теми.Айде поне прочети първата страница.Не е проблем на всяка страница да се повтаря как се казват, колко струват, от къде се купуват.....ама защо да се прави, като може човек да си отдели малко време и да прочете каквото го вълнува.

# 230
  • Мнения: 10 758
Боже на мен започнаха да ми се броят ребрата   Mr. Green а глупавия кантар се е зациклил на едно място #Cussing outтова вече на нищо не прилича.Може ли това да е заради ПМС че чакам тия дни включване Wink
По-добре мери и см. Определено в см резултатите са по-добри, а все пак см са важни, а не колко показва кантара  Peace Wink
С първата опаковка не свалих грам, но пък за сметка на това свалих 6см от корема(талията) и 4 от циците.

# 231
  • Мнения: 817
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?

# 232
  • Мнения: 10 758
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?
Не бе, спрях ги, че нали бяха изчезнали и аз реших да си ги пазя за черни дни.Тия дни пак ще ги почна, имам за 1 седмица.
Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green

# 233
  • Мнения: 2 829

Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green
[/quote]




малееее,това ми хареса  Joy Joy Joy

# 234
  • Мнения: 41
ох несъм се сетила да се измеря до сега Embarassedсега веднага ще го направя че туко виж пак съм забравила :roll:sisin4e благодаря че ми напомни  bouquetобаче и в сантиметрите съм свалила защото дрехите ми хлопат яко Mr. Greenно за точни килограми ще кажа след МЦ че тия дни чакам включване.

# 235
Оооооо Цомбе жива ли си ма?Аз реших ,че вече си се затрила от тия хапове Mr. Green
Пиеш ли го още?
Не бе, спрях ги, че нали бяха изчезнали и аз реших да си ги пазя за черни дни.Тия дни пак ще ги почна, имам за 1 седмица.
Не съм се затрила, много съм си добре даже Wink
На мен ми действат разгонващо Mr. Green
Ако трябва, ще го одебеля това, че тия от Нова да го видят и да направят нов репортаж Mr. Green
Bravo skapa tova mi haresa mnogo! Neka nova tv da go vidiat i da napraviat NOV reportaj!Ako niakoi ot tiah 4ete sigurno e 4erven ot sram!

# 236
Извинямам се за глупавия въпрос но аз сега попадам в тази тема и неразбрах какви хапчета пиете? newsm78и от къде си ги купувате? Praynig
 
Mili4ka,s udovolstvie bih ti dala informacia,za da probvash i ti zashtoto naistina ima efekt ot tezi dobavki!Probvala sam vsi4ko,no ne uspiavah da smakna izlishnite kg.,zashtoto niamah dostata4no volia,no s tezi dobavki za otslabvane uspiah da si sazdada edin zdravosloven rrejim na hranene,no bez gladuvane,zashtoto to vodi sled sebe si svoite posledstvia i taka nar.yo-yo efekt!No sega se 4uvstvam naistina udovletvorena ot postignatoto,zashtoto osven 4e otslabnah,imah voliata i da zadarja kilogramite si!Dobavkite za otslabvane,koito izpolzvah si gi pora4ah ot www.kupime-bg.com!Probvai,naistina ima rezultat! Party

# 237
А аз да попитам някой знае ли дали са се появили в софийския магазин?

# 238
  • София
  • Мнения: 2 896
Монда, и аз почти по същия начин от 6-7 свалени, като ги спрях качих 2-3 отгоре. Но наистина прекалявах на моменти - странно е защото апетитът ми хем го има, хем не е толкова зъл като преди, пък ми се хапва, просто съм ценител на добрата кухня. Сега пак ги почнах, от 3 дни, и май съм смъкнала малко. Имам време само до 26 май - тогава ще ставам кума и трябва да изглеждам перфектно. Поне 7-8 кила да смъкна.
Купих си от т.нар. анализиращи кантари - пускат слаб ток и според съпротивлението, което среща, на база ръст и възраст, се изчислява процентното съдържание на вода и мазнини в организма. Оказа се, че 33% от теглото ми е мазнини...убийствено много, и наистина ако ги няма ще съм в перфектинте си мерки...но дотогаваааа  Tired

# 239
  • Мнения: 2 829
ей,,,Гуш ти точно по празниците ще си на диета,,,но то май и по-добре,,че този козунак как се лепи Sadне е истина

Общи условия

Активация на акаунт