Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 189
  • 273
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 339
Аз пия синя опаковка. Трета под ред след 2 изпити розови. Усещам разлика между двете. Тази синята е по-силна и апетита много намалява та чак ми се повръща. Пия ги през 1-2 дни защото все пак да мога да ям. Карам на плодове предимно. От синята от общо изпити по 4 капсули от цвят имам свалени около 3кг.

Явно при всеки действат различно.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 160
Лоша работа, минах днес да видя още ли са там розовките хапчета и не ги видях. Явно са се стреснали хората и са ги скрили и там, тъпа работа, отменя се срещата на дръпантите очи на Пловдивска територия  Joy

# 92
  • някъде там
  • Мнения: 1 473
В петъкбях в София и ходих до Пиротска зада купя за една приятелка от капсулите. Оказа се ,че нямат нито розови, нито сини,но продавачката ми каза,че ще ги имат до две седмици.
Въпреки,че не пия капсулите по други причини съм с вас момичета  и дано имат все такъв ефект. Живот и здраве след време пак ще ги пия. Hug Hug Hug

# 93
  • Мнения: 2 829
честита Баба Марта на всички!!Аз съм в почивка сега от капсулите,,но като гледам--то няма и откъде да се купят Sad не съм качила тези дни ,макар че малко засилих храната----Успех на всички отслабващи--независимо от метода Laughing

# 94
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! Аз вече си имам от розовата кутийка . Поръчах си ги от kupime-bg.com. Редовно се обаждам в магазина на Пиротска и там ми обясниха, че розовите хапчета са изкупени от една пловдивска фирма. Сега се чака внос. Успех на всички китайки и хубав и слънчев ден!

# 95
  • Мнения: 2 829
благодаря за инфо.приятен ден и на теб!

# 96
  • София
  • Мнения: 421
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! Аз вече си имам от розовата кутийка . Поръчах си ги от kupime-bg.com. Редовно се обаждам в магазина на Пиротска и там ми обясниха, че розовите хапчета са изкупени от една пловдивска фирма. Сега се чака внос. Успех на всички китайки и хубав и слънчев ден!

Честита и на теб!
Кога ги поръча от kupime-bg.com?Някой нали писа,че ги нямало и там.
Моля за телефона на магазина-Пиротска.

# 97
  • Мнения: 13
Аман от кльощави  патки #2gunfire Що не си гледат маникюрите и фризурите, ами тръгнали репортажи да правят. Ако на някаква такава гъска и затвориш фризьорския салон или и спреш вноса на гримове, само ще гледаш каква война ще стане. Но понеже те не пият тези хапчета дай да ги спрем, че да са дебели жените- един вид унищожаване на конкуренцията Laughing. Не мога да разбера къде са човешките права, ако искам и пикня от вълкодав ще пия, голям човек съм- сама си решавам. Ама в тази държава, на никой не му пука за чуждото мнение Crazy. Искам си капсулите и тия от НОВА да си гледат правителството, а не да се занимават с глупости. Иначе куфарчето и в Гърция, да си облъчват техните хора #2gunfire. Дано ги пуснат тия капсули Praynig, че пролет идва. Успех на всички китайки Wink

# 98
  • Мнения: 2 829
хахахха-----ама те от нова не са от найклющавите Joy

# 99
  • Мнения: 1 339
Абе тия от нова не се отказват значи..... Ако продължават така никога няма да пуснат капсулите отново. Сега пък темата на нова в събота от 19:45 ще дават репортажа за капсулите... аман  #2gunfire

# 100
  • Мнения: 13 512
Сега пък
Сигурно няма да мога  да го гледам,надявам се да прочета  коментарите тук:-)

# 101
Аууу, дано майка ми не го види това, защото аз тамън почнах да ги пия, а братовчедка ми и без това само налива масло в огъня и разправя как имали йо-йо ефект, падало кръвното и майка ми вече малко подозрително ме гледа..Та сега само един репортаж липсва. Това, защото се е налерило нещо да действа и айде всичкси да скочат да плюят

# 102
  • Мнения: 669
Да и аз гледах рекламата за събота, но май не са си направили трудаза ново разследване, а просто ще повторят това, което даваха в Здравей България. То за 10-15 мин предаване, няма и какво повече да дадат от онзи псевдо репортаж, ама ............
Аз си имам една кутийка, ама ша си я пазя, да си я изпия по-нататък, да съм слабичка за пролетта.

# 103
Momi4eta kapsulite gi ima v www.kupime-bg.com az si pora4ah ot tam i me uveriha 4e shte ima i za napred!Ako se interesuvaite proverete,moje vse oshte da gi ima!

# 104
Наистина много е депресиращо когато в магазина ти кажат"Нямаме като за вас , най-големият ни номер е 48"
Ne sa gi spriali vidiah niakade vav foruma 4e sa si gi pora4vali ot niakakav sait

Общи условия

Активация на акаунт