Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 148
  • 273
  •   1
Отговори
# 180
samo nerazbrah kade vidia razlika vav dvata saita kato opisanieto e ednakvo!proveri gi pak!

# 181
Az predpo4itam drugia sait zashtoto  sa mnogo korektni!Kogato na vsiakade gi spriaha samo pri tiah gi imashe kapsulite i me uveriha 4e shte gi ima i za napred!Sashto taka me uveriha 4e shte vkarat mnogo skoro strahotni produkti za otslabvane !Ako iskate moje da proveriavata 4at pat! Saita e www.kupime-bg.com

# 182
  • Мнения: 13 512
мартина1- хайде стига вече реклама, разбрахме те кой си,прекаляваш вече. Никой не се интересува от "страхотните" ти продукти,намери си друга аудитория и не бъди толкова злобна към конкуренцията.

# 183
Здравейте китайки  Simple Smile Искам само да попитам има ли някой от Ст.Загора и дали могат  да се намерят тук Прочетах всичките теми но не видях дали в Ст.Загора има такива вълшебни хапчета Успех на всички с килцата Simple Smile

# 184
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е

# 185
  • Мнения: 13 512
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е
Ще видиш ти след някой друг месец!

# 186
  • Мнения: 10 758
monda,поздрави за аватара Peaceнаправо ме уби, страхотен е
Ще видиш ти след някой друг месец!
Монде, нема да мога да те позная.Ще изчезнеш направо и ще ти изчезне и сексапила Mr. Green

# 187
  • Мнения: 2 829
страхотен аватар Peace

# 188
  • Мнения: 893
Има ли някой, на който розовите не му влияят зле и ги продава?
Че в Добрич никъде не ги намирам...

# 189
  • Варна
  • Мнения: 1 553
 Откъде във Варна могат да се купят тези хапчета  и колко струват различните цветове от тях? Предварително мерси!

# 190
  • Мнения: 183
При мен много тъпо се получи!
Преди около 3 месеца се отървах от почти /с изключение на 2-3/ всички дрехи /панталони/, които не ми ставаха, защото най-накрая се примирих с мисълта, че нига няма да си върна кг. от преди Embarassed.
Сега обаче не мога да нося дрехите, които доскоро ми бяха добре, защото са ми много широки и съжалявам, че раздадох тези, които пазех почти 5 години с надежда Embarassed Embarassed
Тъпото е, че в момента нямам финансови средства да си подновя гардероба за новата ми фигура Crazy #2gunfire, а така ми се иска да се похваля............
Ама карай, нищ, че изглеждам като второто дете, дето износва дрехите на каката, като се съблека вечер, мъжо вижда и ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 191
Monda nikoi ne reklamiram prosto spodeliam.Ako iskash moga da ti kaja i drugi mesta ot kadeto mojesh da si gi nabavish,vaprosnite kapsuli.Moga da ti kaja dori direktno koi e vnositelia zashtoto go pishe po kutiite!Taka 4e moliate ne badi zlobna kam men!Ako imash vaprosi moga da ti pomogna pishi mi na e-maila!Pozdravi s nai-dobri 4uvstva!

# 192
  • Мнения: 13 512
Мартина,извинявай ако съм прозвуччала злобно, ни най-малко съм искала. Благодаря  за желанието за съдействие, но аз си ги купувам от Варна и съм доволна.Наистина не съм искала да те обидя, поздрави и от мен.

# 193
  • Мнения: 384
Момичета, какво става с вас?  Rolling Eyes Мислех, че темата е за капсулите и резултатите от тях. А нещо напоследък не забелязвам да пишете за това. Мисля, че сме достатъчно големи и зрели, за да можем да различим някои неща и да направим избор за себе си.
Така че, пишете резултати. Аз например не съм ги пила вече седмица и си запазвам свалените кг без да качвам. Освен кг съм намалила и обиколките с около 6 см. Много съм доволна. Разбира се, следя с какво се храня и гледам да не прекалявам, но всичко това става с по-малко усилия. Смятам и се надявам това да е от капсулите. Имам още от тях, но смятам да ги пия по-рядко.
Благодаря за пожеланията, munky!  bouquet
Пожелавам успех на всички отслабващи! Heart Eyes

# 194
  • Мнения: 133
Zdraveite,
AZ zapo4nah ot rozovite,predi 4 dena.Sega sam -3kg.Slu4va li vi se da po4ervenqvate,ili mnogo golqma otpadnalost.

Общи условия

Активация на акаунт