Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 192
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 829
благодаря--Дрън-дрън за загрижеността!!Но всеки си има право на мнение--и темата и форума са доколкото знам за това.Монетата има 2 страни--сама го казваш-- Simple Smile
Розибози  bouquetза усилията.

# 76
Аз само да попитам - като поръчваш нещо по интернет принципно до колко време се обаждат да потвърдят поръчката или изобщо не се обаждат?

# 77
  • Мнения: 13 512
какво нещо? за някои неща се обаждат, за други-не...някои ги  доставят, други-не. от  доставката на хапчетата ли се интересуваш?

# 78
  • Мнения: 529
И в сийта ги няма вече  #Cussing out иначе аз ги поръчах миналата неделя, в понеделник ми се обадиха, за да потвърдя и във вторник ги доставиха, но вече не става............................  newsm61

# 79
какво нещо? за някои неща се обаждат, за други-не...някои ги  доставят, други-не. от  доставката на хапчетата ли се интересуваш?

Ами да. Само че аз ги поръчах от друг сайт : kupime-bg.com
Мисълта ми е, ако случайно изникват преди това отнякъде, аз откъде да знам тия ще ми ги доставят ли някога или не като не се обадят?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 746
Честно казано абсолютно ми е все едно какво се случва с тея капсули :> Просто давам информацията за вас, тези, които ги пиете. Аз за себе си съм решила да не ги пия амфетамини  :>
Като ти е все едно престани вече,наистина омръзна.Вземи си направи някаква тема от рода на"Вредата от китайските капсули"или"Капсулите,които убиват"и там си обменяйте мненията ти и всички,които мислят като теб и готово.Тази тема е за тези,които ги пием,а не за вредите от тях.В този смисъл искам да попитам момичетата,които са от Пловдив,знаят ли дали все още ги има при нас?

# 81
  • София
  • Мнения: 421
Момичета,моля ако на някой са му излишни -розови,сини да ми пише - да ги купя.

# 82
  • Мнения: 13 512
Аз имам зелени излишни, на някой ако са му действали- ще му ги дам.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 618
Аз минах на зелените отново, докато си взема розови и май има ефект  Rolling Eyes днес втори ден -1 кило надолу.
Сега ще звъня на аптеките във Варна да проверя дали имат още розови.

# 84
  • Мнения: 13 512
Аз минах на зелените отново, докато си взема розови и май има ефект  Rolling Eyes днес втори ден -1 кило надолу.
Сега ще звъня на аптеките във Варна да проверя дали имат още розови.
Че то имало ли ги е в някоя аптека?

# 85
  • Варна
  • Мнения: 618
Монда, нали на първа страница на предишните теми имаше аптеките за Варна, смятах там да търся от розовата опаковка

# 86
  • Мнения: 13 512
Те не са аптеки, а две дрогерии, затова се изненадах.

# 87
  • Мнения: 160
Да побутна темичката  bowuu, че чак на 4-та страница - тц, тц ... да не си помислят, че сме се гътнали  Joy
Момичета, е Пловдив ги има все още. Хайде организирайте лекарствен туризъм и елате до тук за покупка, среща и раздумка  Crazy

# 88
  • Мнения: 13 512
благодаря за поканата...изкупувай ... да не би да дойдем до Пловдив и да  изчезнат от магазините:-)

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 01:51 от monda

# 89
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, аз съм по средата на третата опаковка. Тя е синя, първите две бяха розови. Нямам си апетит както преди, но забелязавам някаква разлика. На кила нищо не свалям  Cry - останах си със свалените 2,6 още от първата опаковка. Мъжът ми и той заедно с мен ги пие, и той е в средата на третата / сега синя / и каза, че синята определено не му действа като розовата и не е доволен. Каза, че апетите му се е увеличил, а и нищо не е свалил, нито на кг. нито на обиколки. Sad

А дали вече има някакви в магазина на Пиротска?

Общи условия

Активация на акаунт