Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 147
  • 273
  •   1
Отговори
# 120
Ne me pritesniava daje mie smeshno kakvi gluposti izla4va nova tv!Az mnogo gi uvajavah no da me izviniavat tova ne e nikakvo razsledvane,a nai obiknovenno povtorenie!Tezi taka nare4eni razsledvania sa nai-veroiatno pora4kovi-plateni,zashtoto sa obarkali rabotata na niakoi drug goliam vnositel na podobni dobavki!Az gi pia ot dosta vreme i sam mnogo dovolna

# 121
  • Мнения: 183
Аз не съм забелязала, но кой ли подобен продукт рекламира при тях - амико; кафето или някой друг, не знаму защото не гледам често телевизия - кажете кой и най веноятно той е поръчителя #2gunfire

# 122
Здравейте Мами,
Регистрерах се само за да мога да се включа открито и да ви кажа за моя опит...
97-98 година бях лекувана с комбинация от ефедрин и още илачи ( нищо общо с килограмите ми - 72-75)
След продължително и неуспешно лечение спрях приема на коктейла (май месец). През есента ми се наложи да си сменя антибебе таблетките (нямаше внос). Не знам кое от двете си каза думата, но от средата на август до края на септември качих 25кг!!!
Минах какви ли не изследвания (в чужбина - там бях) и нищо. После бременност и хоп - 125 килограма, с които се опитвам да се споразумея да се нормализират. Плаших ги, тръшках се, ама нищо. Аткинс, кардио диета, диетолози, отново Аткинс, арома уред с ужасна миризма(какво ли не измислят хората за пари), Garcinia Cambodja, Xenical, Reductil(жестоки странични ефекти), златно чудо14 ( - 7 килограма за 1.5 м. и после обратно), иглотерапия придружена с билки (много подобни капсули за 40лв на седмица), Коктейл от някакъв билкар от Родопите.... Може да съм пропуснала нещо. Резултатът си е 125 +-. Напоследък пия Регулавит и съм доволна, че ако не друго, то поне отводнява зверски и то само за 2-3 дни. Вчера мъжът ми ми донесе розовите капсули и днес ги почнах. До тук с увертюрата.
При мен имат ефект още от днес - 2-3 ябълки и никакво желание за нещо друго. Леко сърцебиене (като от ефедрина) но нищо сериозно. По принцип съм с леко завишено кръвно, но нямаше промяна в него.
Ядосах се и реших да пиша, защото гледах "разследването" по нтв. То какво ти разследване - те не казаха нищо сериозно, освен да покажат колко въпросната лаборатория и специалистите и хабер нямат от изследване. Не казаха нищо за вредни или опасни вещества, видимо били ползвани оцветители - добрутро!!! #Cussing out
Реално не можаха да извадят нищо като веществено за доказателство за някакви нередности.
Сблъсквала съм се с подобна журналистика в личния си опит и не ме плашат такива.
Относно капсулите - след като не могат черно на бяло да кажат че са кофти - да оставят хората да си решават сами или да отидат първо да емнат тия с хранителните продукти в суперите, дето не знаеш какви фъшкии има вътре. Да правят първо там проверки - пастети, кренвирши, кайми, салати..... Държавата няма здравна политика, която да включва някаква борба със затлъстяването - те раково болните не могат да лекуват нормално, та това ли?! Като е така да не се бъркат кой как се спасява! Naughty
Дано само не направят някоя беля и да изчезнат капсулите  Thinking
Извинявайте, че стана дългичко, но исках да покажа картинката. Ще пиша пак за моите резултати. А тези дето нямат такива, да не се отчайват, защото за всеки човек си има доктор и просто това не е техния. Ще пиша пак дали е моя Peace

# 123
  • Мнения: 1 455
Shisho надявам се поне тези капсули да ти помогнат.Стискам палци и ще очаквам отзиви Peace

# 124
  • Мнения: 183
Дано да ти помогнат  bouquet
Изпила съм само една опаковка до сега, при мен имаше ефект и то добър
Няколкото сантиметра разлика тук и там ми повлияха много добре на самочувствието Blush

# 125
  • Мнения: 10 758
Яд ме е, че го изпуснах предаването.Исках да се посмея на комедията Mr. Green
Добре че са пуснали на Пиротска капсулите, щото аз ги пиех през ден.Утре отивам да се запася Crazy, че да не се появи някой ненормалник пак и да си прави репортажчета.

# 126
  • Мнения: 2 829
страхотен отговор Маши!!!съгласна съм с теб!  а на теб- Шишо--успех в битката с килограмите---доста ще ти е трудно---и дълго време ще е ---ама не се отказвай!!!  bouquet

# 127
  • Варна
  • Мнения: 7 729
Шишо знам,че темата е дълга ама моля те прочети какво сме писали назад. Става дума за това,че само с три ябълки на ден не става.За да отслабваш трябва да ядеш и то доста повече от три ябълки! От личен опит ще го кажа-налага се да вложиш доста воля да се храниш защото наистина няма да ти се яде нищо.Ама ако не го правиш идват страничните ефекти като главоболие,сърцебиене,вариране на кръвното и още такива нелицеприятни усещания.Иначе ефекта е безспорен и ако щат 100такива репортажа да спретнат гърците за мен е факт,че за месец свалих излишните 10кг.БЕЗ да гладувам и без изобщо да се тормозя.Най-интересното е,че си хапвах всичко даже шоколад и пак ги свалих.

# 128
  • Мнения: 2 829
токо е Шишо,права е принцесата--трябва да хапваш,ама задължително по малко от всичко---докато ги пиеш капсулите---и можеш да понамалиш и кафето

# 129
  • Мнения: 121
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.

# 130
  • София
  • Мнения: 5 830
И аз ходих днес до Пиротска, пуснали са ги, даже си купих 2 бр. от розовите и ми подариха фирмен календар  Laughing

# 131
  • Мнения: 13 512
И аз ходих днес до Пиротска, пуснали са ги, даже си купих 2 бр. от розовите и ми подариха фирмен календар  Laughing
Ееее..да бяха ти дали една опаковка бонус, то пък бива ли така? Grinning

# 132
И аз да се похваля.Изпила съм две опаковки от розовите -вече от 64 съм 60 кг.Наистина през деня хич не ми се яде, но вечер съм много гладна.Но го няма  онова безпаметно тъпчене.Обаче аз имам доста голям корем и паласки, и там мноого бавно върви.Да ви попитам:след колко време започвате следващата опаковка?

# 133
Благодаря ви момичета,
Днес се опитах да ям повече, но наистина е трудничко.
Чувствам се чудесно обаче и сърцебиенето е доста по-слабо от вчера.
Продължавам напред! Grinning

# 134
Забравих да кажа, че изчетох цялата тема още вчера.
Някой има ли логично обяснение или предположение за тоя номер с яденето и смъкването?
Просто ми е любопитно, не че ще промени нещо....

Общи условия

Активация на акаунт