Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 169
  • 273
  •   1
Отговори
# 135
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1013802

Това ако е вярно проблема ни с капсулите е много нищожен. Спрете да се заяждате за капсулите защото колкото и да сме безотговорни поне не сме си ги давали на децата скрити във вафли и шоколади. Колко ли такива фъстъци са изяли децата ни? А какво ли е изяла китайката дето е умряла от рак на черния дроб освен капсулите?
Капсулите мисля че са ни най-малкия проблем.

# 136
  • Мнения: 9 865
Да си призная оставих капсулите за по-добри времена. Първо, защото се опитвам да вляза в режим и второ защото постя, а за да си ок с капсулите, наистина трябва да похапваш иначе става лошо - сърцебиене и гадене, отпадналост... Като започна да ям повече ще си ги пиивам пак. Иначе имам свален 1.5кг. за около 1.5-2 седмици.

# 137
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен. Честно казано за въпросния репортаж няма изобщо какво да се коментира,защото едно че нямаше нищо ново и второ - този път,поне до колкото аз следих, не посмяха да кажат за прословутите смъртни случаи в други държави,защото сигурно не могат да се обосноват.Както винаги спрегнаха само циреите,дето ми е чудно как така се появиха само на тази въпросната мама.Тя така и нищо не написа след това,някакви изследвания не и ли се направиха? ThinkingКакто  и да е,даже на мен ми се стори че нашите хапчета вървят на един кантар с разтворимите витамини, които се продават по всички аптеки и цяла България ги пие.За това че да продължаваме да се радваме на резултатите,щом и вече ги има на Пиротска значи въпросът е приключен.

# 138
  • Мнения: 20
Голям майтап е това БГ - чесане на езици, работа през пръсти и магарешки инат, изобщо не искам да коментирам какво съдържат хранителните добавки, произведени в милата ни родина или какви отрови приемаме с храната. Пиша отново не за да плаша, а да дам малко полезна информация на тези, които са решили да рискуват и да пият капсулите.

Първо, не се заблуждавайте, че пиете билки - пиете хапчета със Сибутрамин, т.е. Редуктил, но съчетан с други вещества. Защо съм сигурна:
   1. Казвате, че апетитът ви изчезва още първия ден на приемане на таблетки - билки с такова действие не са известни, това може да се постигне само със силни медикаменти, действащи на централната нервна система.
   2. Kunming Lingcao Biotechnology Co.. LTD е производителят и на LiDa Dai Da и на QingQing,
http://www.lgl.bayern.de/lebensmittel/pflanzenkonzentratkapseln.htm 
http://www.lgl.bayern.de/lebensmittel/schlankheitskapseln_qingqing.htm
които са изследвани в Германия и двете имат абсолютно същото действие и същите странични ефекти, и съдържат Сибутрамин. Практиката на тази компания е да разпространява хранителни добавки с обявено съдържание на растителни вещества, като при изследвания се установява, че съдържат само химически синтезирани вещества, в това число и Сибутрамин. Измъкват се с оправданието, че се разпространяват фалшиви таблетки и те не носят отговорност за фалшификатите.

Сибутраминът е разрешен медикамент за лечение на затлъстявяне, известен като Meridia® в САЩ и Reductil® в Европа http://en.wikipedia.org/wiki/Sibutramine. Има спорове за това, дали не трябва да се забрани, защото са известни много проблеми с него, но в момента е разрешен за ползване по лекарско предписание - не знам как е в БГ. Сибутраминът влияе на централната нервна система, като пречи на абсорбирането на норадреналина и серотонина и по този начин води до увеличаването на количеството на тези невротрансмитери в мозъка, което създава усещане за ситост и липса на апетит: http://www.tiscali.co.uk/lifestyle/healthfitness/health_advice/n … ve/100004565.html

Проблемът с китайските таблетки, е че липсват точни противопоказания и информация за това, как да се приемат по възможно най-безопасен начин. Най-добре е да се следват указанията за прием на Редуктил, но за съжаление не успях да намеря информация за това на български език. Ако някоя мама има листовка от Редуктил, да помага. Ще се опитам да преведа основните неща. Сериозните симптоми за спиране на приема са следните:
      - силно увеличаване на пулса /силно сърцебиене/ и силно увеличаване на кръвното налягане
      - задух /усещане за недостиг на въздух/, болка в гръдната област или поддуване на глезените
      - честа промяна на настроението, депресия
При поява на тези симптоми спрете приема на таблетките и се консултирайте с лекар.

Противопоказания:
Да не се приема при:
      - възраст под 18 г. или над 65 г.
      - силно намалена функция на бъбреците или черния дроб
      - високо кръвно налягане, прекарани коронарни-артериални болести, сърдечна недостатъчност
      - повишено сърцебиене и аритмия
      - прекаран инсулт или запушване на артерия
      - глаукома
      - хиперфункция на щитовидната жлеза
      - увеличена простата
      - психически заболявания, заболявания на централната нервна система
      - прекарани анорексия или булимия
      - зависимост от алкохол, лекарства
   
Да не се приема с други медикаменти, особено заедно с антидепресанти и други лекаствени средства, действащи на централната нервна система. Да не се приема при бременност или кърмене.


Странични ефекти: сухота в устата, безсъние, проблеми със стомашно-чревния тракт /диария, констипация, повръщане, повдигане, стомашни болки/, главоболие, причерняване, чувство на тревожност, потене, промяна на вкуса, възпаление на хемороиди, топли вълни, увеличено сърцебиене, повишено кръвно налягане,  депресия, нарушения на менструални цикъл, импотентност, нарушения на функцията на бъбреците.

От постингите ви може да се заключи, че негативните действия могат да се ограничат чрез прием на повече течности и редовно хранене, разреден прием на таблетките - по една на ден или през ден, почивки между курсовете на прием. Най-добре е да си намерите листовка на Редуктил и да следвате указанията и противопоказанията. Естествено всички силни медикаменти вредят на определени функции на организма, затова е важно да се знае какво се приема и кога не трябва да се пие, кога трябва да се спре, какви опасни лекарствени взаимодействия са възможни.

Надявам се да съм била полезна.
Извинения за дългия пост

# 139
  • София
  • Мнения: 5 831
bendida, благодаря за информацията  Simple Smile

ето и въпросното предаване, който не е успял да го гледа, да си го изтегли от арена:
http://www.DMCA-removal-from-Google//details.php?id=69651

# 140
  • Мнения: 2 829
  bouquetза информацията

# 141
  • Мнения: 183
ей мами, живи ли сте, здрави ли сте
нещо съвсам се се отказахт да споделяте...... newsm78

# 142
  • Мнения: 183
Дали се стеснахте............... newsm78
или какво  bouquet

# 143
  • Мнения: 13 512
Не сме се  стреснали, ама  мен ме е подгонил апетит...пия само сутрин хапче,, ама ще започна пак по 2. ИнАче не съм и качила.

# 144
  • Мнения: 1 455
Маши само ни човъркаш тука Laughing
Не сме се стреснали,да дам отчет ,просто не съм си купила още Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 2 829
здравейте-Честит празник!!много любов и щастие!!
аз също не пия хапчетата--ходя само на едни антицелулитни процедури---и мен ме е подгониле--не точно глада ,а ЛАкомията Sad икофти!!обаче не съм качила и аз нито кило ,движа се много ,,,хапвам и шоколад даже Embarassed
весел ден от мен!  bouquet

# 146
  • Мнения: 183
И аз втората опаковка съм ги почнала сало по една сутрин и ги редувам - жълта - зелена.
Апетит си имам горе-долу, което ме кефи, защото все пак си хапвам, защото като ги пиех сутрин и вечер въобще не ми се ядеше и се насилвах, а сега като ми се прияде нещо просто си хапвам, а не се наплюсквам.
И да не сваля повече, няма значение, защото от първата опаковка постигнах доста добър ефект и дори и така да си остана, тази година няма да ме е срам на плажа Blush
честит 8-ми март на всички китайки  bouquet

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 17:35 от Маши

# 147
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
Честит празник и от мен!   bouquet  bouquet
 и аз втората опакова я пия по едно на ден -  редувам ги - жълто-зелено. почнах я преди три дни и няма какво да се похваля за сега - особено покрай този празник ....
 Успех на всички!

# 148
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз си поръчах втора опаковка, че имам нужда Simple Smile

# 149
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.
stava vapros za kitiski kapsuli za otslabvane rozovi moje da gi razgledash i pora4ash na www.kupime-bg.com za 4-5 leva shte ti gi donesat v ofisa ili v kashti!A v saita ima snimka i opisanie razgledaigi deistvat az sam svalila okolo 3-4 kg za 25 dni i smiatam da prodaljavam za da se podgotvia za liatoto!Ne iskam na plaja da se 4udia kak da se skria i da me e sram ot tialoto mi!A tova sas strani4nite efekti sa gluposti na men mi niama nishto prosto mi namalia apetia!Koito po princip e va4i.Taka4e razgledai gi i uspeh sas svalianeto na kilca!

Общи условия

Активация на акаунт