Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 182
  • 273
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Еееееее, китайки, чак на шеста страница ви открих...може ли така newsm78?!?

Аз си ви четях тайничко и преди десетина дни свърших първата опаковка. Резултата беше 2,5-3кг. След глупостите на Нова ТВ си мислех, че няма да ги намеря вече, но днес си купих втората опаковка и от утре започвам.
При мен нямаше странични реакции освен накъсан сън първите два дни, но за това е виновен по-скоро сина ми, отколкото "капсулите с неясно съдържание".
Хайде до скоро, пак ще намина  Wink

# 166
  • Мнения: 13 512
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.

# 167
  • Мнения: 1 339
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.

monda направи една по-дълга почивка. Поне 1 седмица направи и ги почни на ново. Не се притеснявай докато си ги спряла мисля, че няма да качиш кг. Поне при мен е така. Наистина трябва да се прави пауза защото явно организма привиква към тях и ефекта им се позагубва.
Опитай  Peace Нищо няма да загубиш (освен някое килце)  Mr. Green

# 168
  • Мнения: 2 829
има нещо такова с привикването , Peaceобаче действително и аз не съм качила ,а в момента не ги пия----имам само 1-1,5кг да сваля още ,но само от проблемните зони,коетоще е трудно -въпреки че ходя на стягащи антиц.процедури и доста се движа---

# 169
  • Мнения: 13 512
е,направих,де- една седмица, че и повече...няма повече почивки..

# 170
  • Мнения: 3 211
Абе пия  ги аз , трета опаковка, обаче апетитът не намалява- никакви странични ефекти...странно.
а кг намаляват ли?

# 171
  • Мнения: 13 512
Мне...само от първата свалих 7 килограма, от втората-нищо, от паузата качих 1. от третата- нищо засега-3 дни само,де

# 172
  • Мнения: 2 829
Монда,здравей,а по принцип горе-долу колко имаш да сваляш,защото винаги има момент назадържане--може сега да е при теб.......при мен  когато сваля 5-6 кг и зациклям--спазвам някаква диета ,обаче  кг.си седят.последните кг.най-трудно се свалят, SadАз общо взето винаги при това зацикляне започвам да хапвам и ...ясно е положението--отново на диета.Докторкато при която ходих преди години на иглотерапия за отслабване-казваше ,че при някои хора този период на несваляне на кг .може да продължи и 2 седмици-??но,аз ннникога до този момент не съм успявала да се справя с него Cry
Успех !!!  bouquet

# 173
  • Мнения: 13 512
Много имам, не са ми последните... ще видим след края на тази опаковка какъв ще е резултата.

# 174
  • Мнения: 2 829
сигурна съм че ще има резултат, Peaceопитвай се някакъв режим са спазваш и дори и да сваляш по-бавно, не се отказвай.

# 175
  • Мнения: 1 455
Хайде да драсна и аз някой ред,че отдавна не съм писала.
Монде и аз мисля,че задържаш.Ей така си ги застопорих и аз след първата на 53,но сега два месеца по късно съм 51  #Crazy
Най-странното е,че ЯМ.
Капсули не съм си купила още,пих втора опаковка в продължение на 3 седмици Thinking,много я проточих,но имам проблеми с бъбреците и чакам още месец да си изпия антибиотика,после почвам пак с капсулите.

# 176
  • Мнения: 384
Здравейте, момичета
Първо искам да благодаря   bouquet на всички, които писаха и пишат в тази тема, защото ми помогнахте при моя избор. Избрах да пия капсулите. Следя темата от самото й начало. Радвам се на успехите на всички отслабнали. В началото се притеснявах, защото имах леки проблеми със сърцето, но се оказа, че притесненията ми са напразни.
Докладвам: след първата опаковка -5 кг Simple Smile, абсолютна липса на апетит, дори не ми се мисли за храна, което за мен си е постижение при положение, че когато съм в къщи непрекъснато мисля какво мога да си хапна. Никакви странични ефекти. Отдавна търся начин да отслабна. Пробвала съм много диети. Миналата година започнах Японско чудо, след него БВД, после диетата на Ким Протасов. Свалих 11 кг за около 4 месеца, но нали знаете, есента и зимата върнах повече от половината. Тогава попаднах на темата за китайските капсули. Имам много излишни килограми, вече съм се примирила, че няма да мога да ги сваля всичките. Но все пак друго си е с някой и друг килограм долу.
В момента почивам, не съм ги пила втори ден, но не чувствам глад (също както когато ги пиех). Смятам да започна следващата опаковка когато започна да усещам, че действието им е спряло.  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 178
след като доста време следя темата реших и аз да опитам с китайските капсули. Ако ги поръчам по интернет какъв цвят ще ми изпратят и за колко време ще пристигнат?

# 178
  • Мнения: 1 339
след като доста време следя темата реших и аз да опитам с китайските капсули. Ако ги поръчам по интернет какъв цвят ще ми изпратят и за колко време ще пристигнат?


Ако си поръчаш розови ще ти пратят розови, ако си поръчаш сини ще ти пратят сини...
А за колко време - според зависи е. Но горе долу между 1 и 3 дни пристигат.

# 179
  • Мнения: 2 829
успех marchef-!!! Wink

Общи условия

Активация на акаунт