Капсули за отслабване или номера на китайката - 4

  • 36 161
  • 273
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 59
Имам питане към тези кито пият по 1 на ден.Когато пиете зеленото сутрин не ви ли се доспива през деня ?Аз веднъж пробвах и ми се доспа доста.

# 151
  • Мнения: 13 512
Имам питане към тези кито пият по 1 на ден.Когато пиете зеленото сутрин не ви ли се доспива през деня ?Аз веднъж пробвах и ми се доспа доста.
и на мен така

# 152
  • Мнения: 2 829
на мен ми се е случвало също да ги пия по 1 на ден---но ,ако сутринта не съм изпила жълтата--пия вечерта само зелената  ----

# 153
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Току що ми ги донесоха  Laughing
От утре ги почвам отново

# 154
  • Варна
  • Мнения: 618
Ееее, чак на 4-та страница темата, да побутна малко.
Как сте, момичета? Пиете ли още? Отслабвате ли?
Монда, Цомбе, вие как сте?
Аз смятам да отида до дрогерията на Червения да видя дали още има от хапчетата и да си взема и пак да ги почвам, че ходих на едни банкети и двете кила, които смъкнах ги върнах, че и малко от горе. Пустата лакомия, трябва да я изтръгна #Cussing out
Да ме посъветвате-казвате, че има и синя опаковка, които били по-силни. Така ли е наистина? Ако е така, ще търся синя опаковка.

# 155
  • Мнения: 2 829
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

# 156
  • Мнения: 1 339
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

Ти от кога не си ги пила ? Ако е минало повече от седмица бъди сигурна, че ако ги почнеш пак тия 2 кг ще са се изпарили   Mr. Green
Аз пия от синята. Т.е. в момента не пия защото ме е налегнала лакомията Wink и поне да не хабя хапчетата. С половината синя опаковка свалих около 2 кг (може и повече да са не зная точно) но ги пих през ден през два Wink

# 157
  • Мнения: 537
Здравейте момичета,
Извинявам се че се намесвам така с темата ви.
Искам да ви попитам къде има китайски магазини, в които се продават билки. Четох за един на Пиротска, в коя част се намира той? Мерси.

# 158
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета,
Извинявам се че се намесвам така с темата ви.
Искам да ви попитам къде има китайски магазини, в които се продават билки. Четох за един на Пиротска, в коя част се намира той? Мерси.

Няма да обяснявам къде точно се намира защото просто няма да успея и ще те объркам само  Laughing Mr. Green Laughing
Но ще ти кажа лесен начин да го откриеш - така направих аз Wink
Тръгваш по Пиротска там дето са магазините и си вървиш. Вървиш си и същевременно на всяка пряка в ляво и дясно гледаш. Все в една от преките ще го видиш магазина. Той е с ДВЕ големи китайски топки. Със стълбички и е доста голям.
Тръгвай по пиротска все ще го видиш гарантирам ти  Peace

# 159
  • София
  • Мнения: 7 861
На Пиротска от лявата страна има един голям магазин за джиджавки- фибички, шноли, подминаваш го и следващата пряка само че в дясно е Китайския.  Peace

# 160
ами извинявайте но за каква марка капсули става. Да взема и аз малко да стопя моето дупе Laughing.
stava vapros za kitiski kapsuli za otslabvane rozovi moje da gi razgledash i pora4ash na www.kupime-bg.com za 4-5 leva shte ti gi donesat v ofisa ili v kashti!A v saita ima snimka i opisanie razgledaigi deistvat az sam svalila okolo 3-4 kg za 25 dni i smiatam da prodaljavam za da se podgotvia za liatoto!Ne iskam na plaja da se 4udia kak da se skria i da me e sram ot tialoto mi!A tova sas strani4nite efekti sa gluposti na men mi niama nishto prosto mi namalia apetia!Koito po princip e va4i.Taka4e razgledai gi i uspeh sas svalianeto na kilca!

Благодаря за адреса на сайта. Прегледах го - там пък никъде няма производител на нещата които продават. Аха да се регистрирам и да поръчам и се сетих да проверя и на стария сайт www.starlight.pm-co.net . Пуснали са капсулите отново с доста по-добри обяснения. Има си и производител и вносител, затова си поръчах от там и чакам утре да ми ги доставят.

# 161
  • Мнения: 2 829
аз не съм пробвала от синята,но така казаха-че била по-силна Peaceиначе още не съм си върнала килата,и слава богу де Wink
смятам да си купя и аз още една опаковка ,защото имам едни последни 2 кг да свалям,,но нещо не ми се получава с движение  Sad

Ти от кога не си ги пила ? Ако е минало повече от седмица бъди сигурна, че ако ги почнеш пак тия 2 кг ще са се изпарили   Mr. Green
Аз пия от синята. Т.е. в момента не пия защото ме е налегнала лакомията Wink и поне да не хабя хапчетата. С половината синя опаковка свалих около 2 кг (може и повече да са не зная точно) но ги пих през ден през два Wink
сисинче,аз не съм ги пила от повече от седмица,,разчитах на едни стягащи процедури с алгафлора,обаче нещо не виждам никакъв резултат от тях,увеличих и движението -доста
щом казваш за синята кутия--нея ще я взема след.седмица Peaceтези 2 кг са ми последните Grinningи може би заради това толкова трудно мърдат

# 162
  • Мнения: 59
по повод синята опаковка.Аз лично когато я пих незабелязах да ми действа различно от розовата , но...Една моя приятелка която е на около 60 години се почуства много зле от нея.Мойта приятелка е пила около 5 опаковки от розовите и не е имала никакви проблеми , замо се хвалеше колко е добре , но при синята още с 1 капсула дигна кръвно , не ги спря продължи после адски запек и изобщо ...сърцебиене .Така , че внимавайте със синята.

# 163
  • Мнения: 1 339
продължи после адски запек и изобщо ...сърцебиене .Така , че внимавайте със синята.

Като каза запек и аз от седмица, седмица и половина страшен запек получих. Не го свързах с капсулите защото ги пиех доста разредено и съм изпила едва половината опаковка. Явно нещо са по-различни от розовите. Сега със зехтин се пооправих със запека.
Странно защо така става  Thinking

# 164
  • Мнения: 537
Благодаря ви, Sisin4e и Иля.

Общи условия

Активация на акаунт