Временна раздяла съществува ли , моля за съвет ?

  • 3 803
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 876
В предишната тема се оплакваше, че едва ли не се счупвала от излизане вечер (подразбира се по дискотеки и барове, с алкохол и пр., харчене на пари, които няма), пък той, горкият, просто си играел вечер няколко часа на телефона, а то излизанията били от месец и нещо, след като поискала раздяла, при майка ѝ или разходка с приятелка. Ами, тя и баба ми така излизаше надвечер на пейката пред къщата, или на гости при някоя съседка, или съседките идваха.

# 31
  • Мнения: 8 093
Автора и десет теми да пусне по различен начин описано, пак ще си личи колко е токсичен.
Никоя жена не си тръгва от хубаво, авторе. Набий си го в главата и остави жената на мира!

# 32
  • Мнения: 7 688
А мъжете и те ли не си тръгват от хубаво, или там това правило не важи?

# 33
  • Мнения: 7 391
А мъжете и те ли не си тръгват от хубаво, или там това правило не важи?
Не важи, във вселената на бг мамата, мъжът, който си тръгва, не оценява какво има, ще съжалява жестоко, мацката още същата вечер трябва да вдигне бесен купон, че се е отървала, а той със сигурност след има-няма една седмица, ще дойде със сълзи на очи да се моли на колене да се върне.

# 34
  • София
  • Мнения: 15 867
Авторът се бута там, където не е желан. Това е истината. Какво, защо и как, е трябвало да се пита по-рано, сега е късно либе за китка. А да се бута да пуска n по ред тема, в която после да не пише, не мога да си обясня какъв е смисълът. Ако и във връзката си така е действал, много неща стават обясними.

# 35
  • Мнения: 8 093
А мъжете и те ли не си тръгват от хубаво, или там това правило не важи?
Ми не знам. Аз не познавам разделена двойка, в която мъжът да е инициатор на раздялата. Все е жената. Така, че... нЕам идея защо си тръгват мъжете. Ти кажи.

# 36
  • Мнения: 1 376
По принцип има варианти за събиране отново, аз лично много пъти съм се разделяла и събирала с мъжа ми, но във вашия случай няма такава опция. Просто се опитва заобиколко да скъса с теб, за да няма излишни драми.

# 37
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 599
Няма да коментирам останалото, мисля, че останалите са изписали достатъчно.
Последния месец няколко пъти ми заявяваше , че е най-добре да си дадем почивка .
... и тук е момента да се научиш да четеш между редовете. Когато някой ти каже нещо такова, обикновено:

1. се опитва да манипулира събитията за постигане на определен угоден (за нея) резултат. (90%)
2. ти казва, че се разделяте, и това е най-"мекия" начин по който да ти го каже и който и е известен. (10%)

Който и от двата варианта да е, правилната реакция е: "Добре, нека си дадем почивка. Вземи си колкото време искаш и когато вземеш някакво решение, ме уведоми, ако искаш", след което от този момент се считаш за свободен агент и си продължаваш с живота. Ако съвсем случайно (но по-вероятно, едва ли) вземе някакво решение И мястото до теб е все още свободно, може да си помислиш дали да дадеш шанс на нещо ново.

Ама сериозно, вземи се малко в ръце, че наистина даваш вид на някой, който няма тоБките да вземе самостоятелно решение.

# 38
  • Мнения: 17 880
Героинята поне от месец и половина-два в зависимост коя от темите четете, казва съвсем директно, буквално и без заобикалки на героя, че са приключили, той обаче не осмисля съобщението и предприема неадекватни действия. Още колко пъти ще четем вариация на историята от нов профил?
Някой спомена общо 4 теми, знам за предходната, другите 2 кои бяха?

Последна редакция: вт, 30 юли 2024, 08:21 от Нарцùса

# 39
  • Мнения: 7 688
Май ги изтриха

# 40
  • Мнения: 14 642
Здравейте ,
Момче на 32 съм....
Според вас има ли смисъл да подържам така лека връзка с нея , да я чувам как е ,дали има нужда от нещо и тн ?
Сега е при майка си , до колкото знам, била плакала вечер . (според мен и е мъчно но иска да ме забрави )
Каза ми ,че не би се върнала отново в този апартамент , да си превхръяла пак багажи и тн , Мислила,че ще го освобождавам .
Тя има самочувствие,красива е , според мен , колкото и да и липсвам , няма да ми каже в прав текст - искам да се върна .
Може ли съвет ? Обмислях варианта, да я блокирам и да продължа напред - Но тя е жената на живота ми , много я обичам и не искам да се откажа.
Ето съвет, както и в предишната тема. Няма да й залипсваш, няма да се върне, не й е мъчно, вече те е забравила. Не е жената на живота ти, а жена от миналото ти.
Прекъсни тия "леки" отношения и си живей живота. По-млад няма да станеш, пропиляваш си годините в жалба за скъсани отношения.
Та така, момче на 32.

Общи условия

Активация на акаунт