Баба Марта бързала, на ЮЛЧЕ мартеничка вързала!

  • 8 286
  • 299
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 866
Леле, момичета, не знам как успяхме да изпишем толкова бързо темата! Отварям и гледам 14 страница! Вие имате ли наблюдения дали другите отчетни толкова бързо свършват, имам чувството, че сме рекордьорки!

Честити месечинки!
Честит Рожден Ден на Крис79!

За количките също смятам че си струва да се вземе една лятна тип чадър, пък каквато и да била. Честно казано децата след годинката започват да се опитват да ходят и по-често си бутате количката сами отколкото да я ползвате по предназначение. Аз лично не инвестирам много в колички, защото не ги ползвам много. За столчетата за кола давам повече пари, но количките гледам най-вече да са леки и маневрени и толкоз. Не мога да ви посъветвам, не съм спец, но съм твърдо за лятна количка - нея съм я ползвала и зимата, то детето е голямо вече и просто си е облечено като мен и сяда в количката като сме на по-дълги разстояния и толкоз. Не ви трябват кой знае какви екстри, да не мислите, че ще ви седят да спят там?

Исито ЛСН, аз не бих давала всяка вечер панадол. Това е все пак лекарство и не мисля, че може да се дава толкова продължително време. Аз се разболях тези дни и онзи ден се натъпках с парацетамол уж да се излекувам бързо и после повръщах от него. Много съм умна, просто нямам думи! И дъщеря ми и сина ми се разболяха и за тях хомеопатия само и за 3-4 дни се оправиха, а мен ме домързя да ходя на преглед и направо се "излекувах"! Искам да кажа, че парацетамолът никак не е безобиден и трябва да се дава само като има сериозна причина затова, а не като мен точно като първия човек! Иначе дори моят хомеопат няма нищо против парацетамола, но само за температура от 39 нагоре. (аз понякога давам и за 38.5, че ми е жал за децата)  

# 271
  • Мнения: 68
Относно количките,ми Макларън е супер избор.Цената им варира около 300 лв.Но аз онзи ден ходин до Малечко и много ми хареса на Бебе Комфорт една лятна,много лека и дълга,не е като повечето летни колички късичка и тясна.А напротив беше доста прилична.Та цената й е 180 лв.А пък онзи ден разбрах за летен вариан на ABC Design,която струвала 129 лв.но така и не открих къде го продават и къда се види евентуално.Та мисълта ми беше,че може да се намери хубава количка на добра цена.

Ние онзи ден купихме точно тази количка на Бебе Комфорт, за да я ползваме като пътуваме, че иначе немога да побера багажа. Много съм доволна-става на "чадър", има три положения за гръбчето, с амортисьори е. Със сигурност комбинираната е по-комфортна -тази е по-тясна, но за пътуване е идеална, предполагам и за лятото-когато бебето е с по-малко дрешки. Иначе, тази на Макларън аз не я харесах-част от гръбчето е от мрежа-сигурно за най-големите жеги!?

Пастелче,права си,че комбинирата е  по-удобна.Никоя лятне не може да се равнява на удобството и комфорта на комбинмираната.Ако и комбинираната е хубава марка разбира се.Ние също много пътуваме и ми трябва точно такъв тип количка.А и нали и аз вече съм шофер,та като ходя някъде с колата искам нещо по-леко и лесно за сгъване,че Куинито ми е доста голяма.Хайде като я ползваш пиши дали си доволна от возията.

Попова, нашата комбинирана е QUEENY BUZZ и съм доволна. Тази вози добре, като се има предвид, че е с малки колелца и по стълбите трябва да се вдига на ръце; и е много компактна.
Аз за изпита нещо не съм разбрала-ЧЕСТИТО! Сега като тръгнеш към Враца може да скокна от Видин да се видим Laughing

Да се похваля: току-що видях ИМАМЕ СИ ЗЪБЧЕ!!!

# 272
  • Мнения: 1 294
Слънчев месец  на Зоя kyllmg и Ева  animal037!
Честит рожден ден на крис-79! Весел празник ти желая! baloni

За мен Mr. GreenКазвам се Ася и съм кръстена на баба си Атанаска. Wink
Средното си образование завърших със специалност "Геодезия, Картография и Фотограметрия".Никога не съм работила по тази си специалност, не ме влече!След това завърших Живопис  във Велико Търново.Започнах да уча "Компютърни мултимедии"  пак във Велико Търново, но още не съм  завършила(стигнах до третата математика и  #2gunfire)
Преди да се роди Мимето работих като графичен дизайнер към рекламна фирма, с това смятам да се занимавам и за напред.
С любова се запознахме в Търново.Колеги сме, но той завърши графика, след това се мъчихме заедно и с математиката hahaha, а сега и той като мен се занимава с графичен дизайн и фотография.

# 273
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Добро утро и от нас или по скоро добър ден Mr. Green

Докато се намоткаме пак стана обяд! Joy

Честит Рожден Ден на Kris79,бъди много весела и щастлива!!!

Честити месечинки на порасналите бебенца,да са здравички и да слушкат мама и тати!!!


Хайде отивам да си храня бебата и после пак съм тука!!! Hug

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 13:22 от pigi

# 274
  • Мнения: 2 481
Мами мисля че ще хубаво на всички представянията да ги копнем на първа страница така хем ще са под ръка на всички и нови и стари съфорумци, и там да се представи всеки! Peace newsm78

А иначе не май, ами сме рекордьори по писане! Mr. Green

Лала аз сериозно се реших да ходя на хомеопат и аз и Юл,само че сега трябва да намеря добър такъв в Пловдив!И да се запася със средства,нали първия преглед бил скъп!А иам много нужда вече,знам че хомеопатията лекува алергии и хронични заболявания и вече не трябва да отлагам,на 1 март си взимаме и кучето и поак ще ми се върне алергията!Дано и Юл не я хване,затова съм решила да ходим!

Диди Фиеста вие какво куче имате?
Помня че Попова имаха,държите ли го още и как го оставяхте като ходихте във Враца или със вас?

# 275
  • Мнения: 444
                            Хайде и аз, напук на снега да внеса малко пролетно настроение,
                                пък и да поздравя Евичка, Зойчето и мама Крис!
                                 Flowers SunflowerБъдете здрави, весели и щастливи! Flowers Sunflower
                                               
Това пък са моите любими цветя! Blush
radostina33 : Ох, тази твоята  afwitch взе и мен да дразни.
Що не я заведеш на  bishop да й прочете една очистителна молитва? Joy
А на Теди сериозно ли му е това със забелената пиша по рождение? newsm78
Ели83:
Цитат
Ние нямаме пиша ама ми е интересно, че не се знае по натам може да заимаме!
Joy Joy Joy Joy
pastel: Честито ви зъбче! Peace
Slyncho:
Цитат
и той като мен се занимава с графичен дизайн и фотография.
Личи си ...много хубави снимки си сложила в албумчетата! Peace
За Панадола някоя мама предупреди веднъж, че бебето й се изринало от честата му  употреба,
а и не товари ли парацетамолът черния дроб? newsm78 То всяко лекарство май вреди... Confused
Аз мисля, че се представих, не помня...ама вие вече добре ме познавате Mr. Green,
та дори  и цялото ми семейство. Joy Embarassed
Днес не е ден за разходки,/ отложих и изследванията / и затова пак ще досаждам! Hug
П.П. Снощи си мислех дали да не измислим някакъв конкурс, малко да се повеселим.
Примерно за Мисис  Юлка и Мистър Юлчо. Победителите ще ги чака някаква награда...
Среща- виртуална/може и двете снимки да ги сложиме на заглавната страница/,
 Цуни-гуни, и виртуални играчки...   Gift
Май не е добра идея , но аз да си кажа. Wink

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 13:38 от Nanny

# 276
  • Мнения: 354
Здравейте всички Hug Hug Hug влизам веднага да кажа че тъкмо се прибрахме от доки няма нищо сериозно изписаха ни един сироп и за в нослето физиологичен разтвор и след една седмица пак на преглед.
Да не забравя днес да честитя на месечинките да са здравички най вече им пожелавам Heart Eyes

честит рожден ден на kris79 много късмет

Аз също май не съм се представила но ще го направя по късно че сега трябва да изчезвам.На всички още веднъж благодаря за съветите ще го поръчам това сиропче да ми го донесат от БГ.  bouquet

# 277
  • Мнения: 444
Напапкахме се доволно и сега да довърша мисълта си относно идеята ми за конкурса...
Та първият конкурс може да се казва"Пижо и Пенда".
Ще се състезават бебчета снимани с мартенички и въобще всичко свързано с празника.
Мамите няма да имат право да гласуват за своите си бебчета. newsm78
Победителите ще изтипосаме на 1-ва стр. , ще си поиграем/ако позволите ще изръчкам мъжо/
да ги сложим в рамка, украсена с матренички...и така.
Следващият конкурс ще бъде на друга тематика... Thinking
Какво ще кажете?

# 278
  • Мнения: 2 481
Нанни не думай не си чела явно на зад за таквиз конкурси ний не сме ,ще се изпотрепем,на всеки родител неговото гардже си е най хубаво,за конкурси тука и дума да не става,преди правихме но бяха от друг род!
П.П. Иначе за обща снимка с мартенички съм ЗА като тази коледната само че с мартенички! Peace

# 279
  • Мнения: 314
Тaкааа,изчетох най-после всичко! Laughing
Първо да почерпим:  party023  cook newsm38 cook beer beer beer
Благодарим на всички за пожеланията. newsm68
Попова:ами то с тези спящи постове посред нощите,изключва човек. smile3507Ама и хич и не се сетих,че вече е утре,де. newsm62
Честито месечинка на Евичка и рожден ден на мама Крис 79.Да са живи и здрави!  bigdance2 newsm59  ura newsm18
Добре дошли на новите мами! welcome welcome
Рingwina:аз съм доста близко до теб,живеем в района на ЖП-гарата,зад Аква хотела.
А за представянето:казвам се Галина и след по-малко от месец ще навърша 31год. Embarassed
Завършила съм Югозападния в Благоевград-текстилен инженер, имам и педагогика Grinning,сиреч мога да преподавам по трудово обучение или в техникум по облекло. Laughing
Занимавам се обаче с интериорен текстил.Преди да забременея работих в такъв магазин.Продавах,измислях, шиех и аранжирах завеси,пердета,покривки за легла и маси,абе всичко де що има текстилно в една къща. needle Обичам си професията.Но откакто родих,не ми остава вече време.Само на кръстниците завесите за цялата им къща съм направила.
Иначе мъжо е архитект на свободна практика.Паснахме си с него и в това отношение.Той прави къщи за клиенти,а аз ги обзавеждам!  smile3521 smile3521Ако ви е интересно мога да ви разкажа и как се запознахме с него. EmbarassedСлед месец ще станат 4 години откакто сме заедно,а от една сме женени. newsm53
Айде после пак! newsm03

# 280
  • Мнения: 444
 smile3505 wflag
Ели, Попова:  Може би сте прави. Съгласна съм .Както кажете! Peace

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 13:19 от Nanny

# 281
  • Мнения: 1 341

Помня че Попова имаха,държите ли го още и как го оставяхте като ходихте във Враца или със вас?
Имаме,имаме,и си го държим.То ни е част от семейството и навсякъде е с нас.Като ходим на Враца го оставяме при свеки,а ние отиваме в моя апартамент  Mr. Green .
А като пътуваме в друга дестинация  Mr. Green различна от Враца,си я оставяме сама вкъщи.До сега не е имало проблеми,за по 2-3 нощувки най-много е оставяна сама.Като на Калин колегата минава всяка вечер да изчисти банята,и да й сложи храна,ако я е изяла.Но тя не яде докато ни няма.

Пастел,ми скоро не се очертава да ходя на Враца-наситих се.А и съм отвикнала да седя там...Но ще се радвам да се видим.Моят мъж обича да ходи за риба,няколко пъти ходи на Дунав-а,но не към Видин,като стане по-топличко може и натам да отскочи и съответно ще отида с него.Така ще имам възможност да се видя и с Видинските мами  Hug
Честито ви зъбче.Маира,и вашето зъбче е много сладко.На Ема е същото само,че 2 броя от долу.
Нани,аз лично не съм навита за такъв тип конкурси....Просто вместо разведряване на обстановката може да се получи нещо доста неприятно.А и аз лично не бих участвала,защото моето дете за мен си е най хубавото и пр.И затова не бих го сравнявала с другите дечица.Това разбира се е лично мое мнение,ако искат останалите направете,но аз няма да участвам и гласувам  Wink
Изчезвам,че Ема ме вика...

ПС:Лелеее,докато публикувам имаше 5 нови отговора...

# 282
  • Мнения: 2 481
Нани ти сега не се предавай де,преди бяхме много нагорещили темите с конкурси и така решихме никакви на тема мис и мистър,но за мартеничките и снимки само е ОК!Пък и които мами искат направете конкурс ние ще киризим от далеч! Shocked Grinning

# 283
  • София
  • Мнения: 688
като сложа беба да спи, ще пусна нова тема

# 284
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит рожден ден, Крис 79! Много здраве, щастие, любов и прекрасни мигове с бебо ти желаем двамата с Алекс!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Честито на месечинките! Hug

Общи условия

Активация на акаунт