Баба Марта бързала, на ЮЛЧЕ мартеничка вързала!

  • 8 274
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 407
Ели,имаме немска овчарка,сега си има къщичка на двора,но преди беше в апартамента.

# 286
  • Sofia
  • Мнения: 488
Привет и от нас  wavey
Честито на порасналите месечинки мнооооого да слушкат
 И  newsm59 на Kris79 Много здраве и слънчеви безоблачни дни

Първо да се похваля че маята Ивичка вече съвсем ясно си ми казва мама/по често мам/ много е сладка и аз се чувствам като  smile3531 на седмото небе  newsm68 И в тази връзка ми измислих това:
По голяма щастие за мене няма Юлче вика мама мама
Но съответно ако повечето вече казват така че нещо не знам  Embarassed кой до къде тигна с родата  Joy
При нас за бабите и едната е на 200км разстояние и другата така ми е добре за сега и си ходим тримата заедно наявсякъде.В тази връзка сега ни канят на Спанчевци това е до Берковица на вила но то навън такъв сняг днес знам ли до петък как ще е  newsm78 вие бихте ли отишли да ви питам ???????
Nanny Точно си мислех че съм единствената в Люлин само че аз съм в 5-ти но като стане топло не пречи да се виждаме посредата някъде  Peace .Стига да има желание от твоя страна де  Hug
За представяне аз вече го направих  Peace
И още една главоблъсканица имам последно  Embarassed
Всеки ден с различни дрешки ли си обличате бебоците и съответно вечер с различни пижамки ли.Възникна тука един спор но после ще пиша по точно
Бай за сега

# 287
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Nanny, аз съм съгласна с предложението, в частта му да си снимаме гаржетата с мартенички, но нека не "излъчваме победител"  Hug.

Еli83, за хомеопат в Пловдив можеш да попиташ Aleksander от форума. На мен ми помогна. А ако се свържеш с Хомеопатично общество /имам един телефон, ама дали е актуален Thinking  0885 286 453/ могат да ти дадат координати на класически хомеопат.

Тук няма сняг, но е страшен студ. Хайде, където има, снимайте се и сложете снимки в "Зимна приказка"! Пък новите мами може да добавят свои снимки и в другите албумчета - сватби, коремчета и т.н. Wink.

# 288
  • Мнения: 1 184
Честит Рожден Ден на Kris79! Желая ти много здраве, щастие и късмет!!!   bouquet
Честити месечинки на порасналите бебенца! Да са здравички и много весели!!!   ura

Мами мисля че ще хубаво на всички представянията да ги копнем на първа страница така хем ще са под ръка на всички и нови и стари съфорумци, и там да се представи всеки! Peace newsm78
newsm10 Добра идея.
А за хомеопат като попаднеш на добър би ли ми дала координатите? Ще съм ти много благодарна. И аз искам да заведа децата, че ми писна от болести и алергии. Ако събера колко лекарства са изпили двамата от Януари до сега /количество и видове/ мога направо аптека да отворя  Thinking.

Да се похваля днес захраних с месо Цвети си хапна 1/3 пюре с пилешко на Гербер смесено с мое производство.
А Цвети хареса ли го? И аз скоро мисля да захраня с пилешко и ще пробвам с Гербер. Но да чукна на дърво бебо започна да хапва по малко, така че се надявам да нямаме проблеми.
Аз също съм против даването на лекарства профилактично. Особено ако е за зъбки. До сега не съм давала, а и нашия педиатър каза, че нито едно не помага за дълго. Затова реших да не го тъпча с химии излишно  Naughty.

 Hug

# 289
  • Мнения: 444
pepi111
Цитат
Nanny, аз съм съгласна с предложението, в частта му да си снимаме гаржетата с мартенички, но нека не "излъчваме победител"  .
newsm10
Може просто ново албумче да сътвориме.
Ели83:
Цитат
П.П. Иначе за обща снимка с мартенички съм ЗА като тази коледната само че с мартенички!
newsm10
И тук съм "За".
mim_pl :
Цитат
Nanny Точно си мислех че съм единствената в Люлин само че аз съм в 5-ти но като стане топло не пречи да се виждаме посредата някъде   .Стига да има желание от твоя страна де 
smile3521

# 290
  • Габрово
  • Мнения: 366
Нани откъде ги вадиш тези красоти, и на мен това са ми любимите цветя.
За  пишата на Теди ще ходим на уролог, но ми казаха само в София, защото трябва да е специалист педиатър. Ако може софиянки да ме насочите, че като се затопли и това трябвада направим.
За мартениците съм се зарибила във форума - Хоби страхотни красоти видях, ако направя нещо ще покажа.
Да се представя - казвам се Радостина, работя като юрисконсулт в Община Габрово, имам 2 момченца/както се вижда от лентичките/ и съм омъжена от 11 години. Simple Smile

# 291
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ ДНЕС.ДА РАСТАТ МНОГО ЗДРАВИ И УСМИХНАТИ
СКЪПА  kris79 ,АКО ИМА НЕЩО ПО-ХУБАВО ОТ МЛАДОСТТА ,ПО-КРАСИВО ОТ ПРОЛЕТТА И ПО-ВЕЛИКО ОТ ЛЮБОВТА ТО ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ ДА БЪДЕ ТВОЕ.

ох днес съм крива и притеснена ,ако се успокоя ще пиша пак

# 292
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
ох днес съм крива и притеснена ,ако се успокоя ще пиша пак

Какво има Изи,сподели с нас да то олекне! Hug

Дидка,Алекс подстриган ли е или така ми се струва?

# 293
  • Мнения: 2 653
Но ще се радвам да се видим.Моят мъж обича да ходи за риба,няколко пъти ходи на Дунав-а,но не към Видин,като стане по-топличко може и натам да отскочи и съответно ще отида с него.Така ще имам възможност да се видя и с Видинските мами  Hug

Моят не ходи на риба, но това е хоби на баща ми.Спомням си по средата на Дунав-а има едно островче-Голия остров му казва.Той се появява само когато е паднало  нивото на реката.Там сме ходили за по няколко дни на палатка и  е страхотно.

По много теми исках да пиша вера, но започнах една работа и после не ми остана време , а сега вече толкова сте изписали, че не мога да смогна, да пиша пак.
Тъкмо мислих, че минаха болежките около новото зъбче и гледам онзи ден -ново е на път.Ауууу.
Тази седмица ще давам и жълтък, че нещо изостанахме със захранването.Но покрай ваксини и збъбчета не въвеждам нова храна и затова.


Сетила съм се нещо за летните колички- май Синеочка каза , че малката спи в количката сега доста.като гледам моите познати с по-големи деца- те почти не спят на разходките , а си играят.Все пак към 1 годинка децата май си запазват само следобедния сън.Не знам.Аз искам да си купим Зап, но ще помисля още , защото нашата си е чудесна и за лятна.Една познат детето е на година и половина и си се возят още в Бъз-а.Единственото предимство на съвсем летната количка е са много леки  newsm78.
Аз май не съм се представяла-Казвам се Петя и съм на 25 години(почти).От Видин съм -живея в София и съм домакиня по занимание в последно време -  chef newsm79 1dishes wash luvbed baby

# 294
  • Мнения: 1 584
Честит Рожден Ден Крис! Всичко най-най-хубаво ти пожелавам!

Попова, моята педка видя миналата седмица 2ро зъбче newsm78 ама аз още не го виждам Simple Smile

Елип, ти вече в България ли си - не беше ли някъде по чужбината и ти или съм се объркала нещо Thinking

Май щях още да пиша ама забравих, че днес главата ми е 100кг. И Ясмин покрай зъбите се буди към 2h и направо не мога да гледам сутрин Sad

# 295
  • Мнения: 407
И аз съм за картичката-и без това Криси не успя да се изтипоса на коледната Grinning,но мнението ми за конкурса е като на Попова.
Иси,от къде ги намираш тези красоти,аз все не намирам такива,не знам къде да ги търся newsm78.Сподели с нас ако искаш,може пък да ти олекне Peace

Попова,а вашето куче каква порода е.Защото като ти четох постинга,останах  с впечатлението,че е дребна порода,щом издържа затворено в банята,или само я ползва за WC newsm78.Абе не разбрах много,но можеш да ме светнеш де  Wink

# 296
# 297
  • Мнения: 60
Здравейте  bouquet
Честито на днешните месечинки  bigdance2
Честит рожден ден на kris79, много здраве, щастие, късмет,лубов и т.н. Tada happy bd  Gift
Ети благодаря за хубавите думи и за подкрепата newsm51
Nanny мисля че ще бъде много хубаво да се направи такъв конкурс, а също и картичка, защо не съчетам и двете в едно.
За представянето - аз съм от Ботевград на 23год. Смоя мъж сме заедно от 8,5 год. но сме женени от 1,5год., докато бях бременна завърших магистратура в Свищов спец. Мениджмънт на търговската дейност.
Ами засега това, че малкия е буден  love001

# 298
Здравейте
Честит празник на месечинките   bigdance2
Честит рожден ден kris79,желая ти много здраве, щастие, любов ,а всичко останало да можеш да си го купиш. newsm59    party023
 kris79:Цяла сутрин твоята история ме забавлява.Смея се като луда в къщи сама Laughing newsm62 и още ми е смешно. Разказах я на моите дружки и с тях се посмях. newsm62
Сега се сещам че нищо не съм писала за себе си.Казвам се Надежда,на 30 години съм,живея в Стамболийски ,но съм родена и израснала в Смолян.
Относно пишлетата и нашето не е забелено,но малко по малко се мъча.На баткото му го забели снаха ми.
чао че пак мрънкаме

# 299
  • Мнения: 407
Надя,мини в новата тема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт