С какво се храня, когато не съм човек, а прасУе ???

  • 17 653
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 789
Почти всичко си хапва, с много малки изключения....за съжаление!
Когато ми "падне пердето" или ми е криво и съм в лошо настроение- един хууубав шоколад или сочно парче тортичка- оправят настроението!
Но сега съм режимна и от близо месец подобни "гадости" не съм вкусвала....

# 211
  • Мнения: 1 685
Днес съм прасе:



На всичкото отгоре, с най-голямата си наглост после ще ям:


Много съм крива от два дни насам Crossing Arms Искам- не искам утре пак ще броя калории като ненормална Naughty

еми ей за тва гледам да не влизам ей тука ooooh!както и в темата за шоколада-Миранди все едни вкусни ги пуска #Crazy-сега вече седя и се чудя с кое точно да почна прегрешението newsm78-ама ще карам както си му е ред-пъро солено тесто/пица,баница..../ някакво Laughingпък второ,трето и т.н.-шокиладец,толумбички ...и пак в същия ред от начало Wink-ама неделя е все пак-ден за упрасване Joyпък от утре ще ги броим и борим пустите калории #Cussing out Hug

# 212
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Тео, аз тъкмо идвам да се 'похваля', че снощи не се опрасих с пица bowuu Но за сметка на това ядох едни крекери, едни сушети домати в зехтин, маслини, фета, едно чудо ooooh! Simple Smile След малко пак ще си правим гала вечеря с половинката, нали е Неделя hahaha

П.С. Другата седмица никакво влизане за мен тук Naughty

# 213
  • Мнения: 352
днес вечерях пържени картофи smile3506и за десерт чийзкейк ooooh!но утре е понеделник.Погрижила съм се да изпразня къщата от всички сладки неща,за да не се изкушавам.Стискайте палци Hug

# 214
  • Мнения: 6 958
Тео, аз тъкмо идвам да се 'похваля', че снощи не се опрасих с пица bowuu Но за сметка на това ядох едни крекери, едни сушети домати в зехтин, маслини, фета, едно чудо ooooh! Simple Smile След малко пак ще си правим гала вечеря с половинката, нали е Неделя hahaha

П.С. Другата седмица никакво влизане за мен тук Naughty

Шоки аз бая сладичко похапнах тия дни като за всички взети заедно от форума сигурно  Mr. Green Разбирай го ужасноо многоооооооо  Embarassed #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 215
  • Мнения: 187
 HugБожеее,умирам,направо си умрях,ама какво е това чудо бе момичета,боже-сандвичи,пици,торти ,сладолед, пици Mr. Green,край не мога да мисля рационално.Защо влязох в тази тема вчера цял ден бях на плодове, а сега съм като кучето на Павлов.Благодаря ви за прекрасните гледки, но повече няма да влизам,сигурно няма да издържа на изкушението.А иначе в момента така ми се ядат пълнени чушки с ориз и кайма и сос бешамел TiredИзлизам да се крия в ъгъла и да слюноотделям. Mr. Green

# 216
  • Мнения: 4 195
Много ми се яде:

Та вижте какви интересни фотоси намерих hahaha :






Последните 2 направо ме разбиха. Joy Joy Joy

# 217
  • Мнения: 1 092
Тъй като днес съм точно такава-едно голямо прасе  #Cussing outще ви кажа ядох:два моркова,три кроасано,две закуски,едно куфте и за десерт- пакетче солети  Embarassed Embarassedна това му се казва освинсване нали  #Crazy #Crazy

# 218
  • Мнения: 10 758
Ох, какво правите, момичета Shocked
Мерите си ината ли Mr. Green

# 219
  • Мнения: 180
Добро утро!!
Аз съм на НВД и нямате идея как ми се ядат ей такива мазнички баници  Mr. Green. Сутринта се събудих с мисълта за баница и реших веднага да я пусна тук, за да не ида да си купя и после да съжалявам. Благодарности на Миранди, че я има тая тема  newsm51. И една тортичка за десерт  Mr. Green



# 220
  • Мнения: 4 195
Ауууу,Rus0koska последната торта е ТРЕПАЧ! Mr. Green

# 221
  • Мнения: 1 685
 PeaceЕ тва е Отписвам се от тука -край! bowuu Naughty Crossing Arms

# 222
  • Мнения: 6 958
Квий са тез торТи уеееййй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Охххх яде ми се ей такова пък...  Crossing Arms
(точно това не съм до сега)




Тео не е нужно да се отписваш, просто не влизай толкоз често  Mr. Green

# 223
  • Мнения: 10 758
Квий са тез торТи уеееййй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Охххх яде ми се ей такова пък...  Crossing Arms
(точно това не съм до сега)




Тео не е нужно да се отписваш, просто не влизай толкоз често  Mr. Green
ммммм, взех си едно блокче....смуча го бавно, за да ми засити крастата Mr. Green

# 224
  • Мнения: 374
аз ша са по4ерпя от мазната бани4ка че много взех да слюноотделям като я видях  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт