Покажете си хола / споделете идеи

  • 114 942
  • 493
  •   1
Отговори
# 60
Добре де, не се ли срамувате да си показвате кофти мебелите?
newsm78 newsm78 newsm78
Kredor  niamam  bouquet
po temata za divana-vse si msilia che po dobre divana da ima edna funkcia-tova raztiagane vsiaka vecher i svivane i kachestvoto na matraka-mai po-dobre leglo, a raztegatelen divan za gosti

# 61
  • Мнения: 4 176
Добре де, не се ли срамувате да си показвате кофти мебелите?
Никак.
Не всеки има диван за 10 к ако ме разбираш какво искам да кажа.
Не не те разбирам какво ми казваш?
Изобщо не говорех на теб.
Просто някои мебели са наистина доста зле ( лично мнение) и аз бих се срамувала да покажа снимка. Това е.

# 62
  • Мнения: 4 300
Не знам на коя от нас говореше. Исках само да ти кажа, че едва ли диван или стол трябва да ни кара да се срамуваме.
Тук си показваме идеите и постиженията, а не се фукаме.
И честно казано на мен ми е по интересно да видя стар диван, който изглежда добре, отколко някой чисто нов. Щото новите ги виждам в магазина или в списанията. Защото ми е интересно да видя как комбинацията от възглавнички за 15лв освежава цялата стая. Или как на някой му е хрумнало да съчетае два цвята, за които на мен не би ми стигнала смелостта, и се е получил чудесен ефект.

А и....всеки си избира от какво да се срамува.

# 63
  • Мнения: 4 176
Не знам на коя от нас говореше. Исках само да ти кажа, че едва ли диван или стол трябва да ни кара да се срамуваме.
Тук си показваме идеите и постиженията, а не се фукаме.
И честно казано на мен ми е по интересно да видя стар диван, който изглежда добре, отколко някой чисто нов. Щото новите ги виждам в магазина или в списанията. Защото ми е интересно да видя как комбинацията от възглавнички за 15лв освежава цялата стая. Или как на някой му е хрумнало да съчетае два цвята, за които на мен не би ми стигнала смелостта, и се е получил чудесен ефект.

А и....всеки си избира от какво да се срамува.

Мерси за разяснението. По-смислен отговор не бях получавала. Сега и аз, ще започна да гледам "важните" неща. Peace

# 64
  • Мнения: 212
Не знам дали сте разглеждали този сайт, но е много добър за идеи.
http://www.bonbon.co.uk/clei/doc_xl.htm

# 65
  • Мнения: 1 465
Хайде хайде, няма грозни дивани!!! Има различни вкусове, и това, което на теб ти изглежда грозно, на други може пък да харесва Naughty Не случайно в един мебелен магазин е пълно с различни стилове мебели за обзавеждане.
Милена, нашият е разтегателен и е дълъг 2.40м. А мъжът ми е висок 1.94м, Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 13:10 от Pollia

# 66
  • Мнения: 479
Добре де, не се ли срамувате да си показвате кофти мебелите?


Хмммммм, грозничка риторика !?!
Ми много ясно-който се срамува, не си ги показва; който не се срамува си ги показва !
Никой на сила няма да те пусне по монокини на плажа, ако те е срам! Пък някои си харесват увисналите задници в прашки - няма нищо лошо-по добре пенсионерките германки да са по къси панталонки на почивка и да не ги е срам, отколкото да продават гевреци по трамваите и да ги е срам!

# 67
  • Мнения: 212
а това е  част от моя апартамент / без спалнята/
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=111325

# 68
  • Мнения: 479
 Minion4e, Хареса ми варианта на трапезарийка - малка, но при нужда-уголемяваща се!
А столовете скоро ли ги купухте/откъде?

# 69
  • Мнения: 212
Minion4e, Хареса ми варианта на трапезарийка - малка, но при нужда-уголемяваща се!
А столовете скоро ли ги купухте/откъде?

Столовете са купени преди 7 г./преди да се оженим,/ просто като си поръчвах дивана ги помолих да ми продадат 2 метра плат от същия и си ги претапицирах самичка с мъжо.

# 70
  • Мнения: 4 970
Izvinqvajte, no neshto nqmma kredor Embarassed
I az tyrsq golqm i udoben diwan za postoqnna upotreba- po vyzmojnost uglov ooooh!.Staqta e ot novoto stroitelstvo i vkliu4va i kuhnenski boks...Taka 4e - mebelite hem trqbva da se finkcionalni, hem da ne sa "tejki" i obemni.Priemam vsqkakvi idei Hug

# 71
# 72
  • Мнения: 6 461
Записвам се да следя темата. Peace

# 73
  • Мнения: 1 930
Преустройвал ли е някой хола си на родителска спалня? Предстои да се изнесем с таткото е хола и се чудя как да съчетая интериора.

# 74
  • Мнения: 1 800
Мамica, ами защо ти не си покажеш твоя хол ...само критики от теб...за да го правиш трябва да има покритие, та дай да видим и ние да ти кажем как е у вас! Жените си споделят, а ти като на всяка манджа мерудия...вместо все да коментираш чуждото, дай пък да видим твоите красиви мебели и подредби да ги коментираме пък ние за разнообразие,а?

Общи условия

Активация на акаунт