За македонците

  • 2 240
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Абе... някой беше пуснал преди време една статия... дали не беше тити... Ставаше въпрос за това, че македонски египтолози установили, че надписът на Розетския камък всъщност бил на древномакедонски език  Joy А ние за едни Кирил и Методий се дърпаме  Grinning

# 16
  • Мнения: 4 068
Мани ги тия. Не им се връзвай. Нямат историй и си крадат такава, а пък ние си мълчим като пръднали. Това е кофтито. Кво да праиш-не ги понасям. Националистка съм и съм от ВМРО.  superuu  superuu  superuu

пп. Иначе имам приятели македонци, но не от тия с промитите мозъци.

# 17
  • Мнения: 1 072
Не спирате да ме изумявате с безхаберието си!!!  Mr. Green

Цитат на: vasiot sosed
Тогаш во Египет завладеал хаос.
На престолот дошол Птолемеј Дванаесетти, кој бил син на Птолемеј Деветти и кој владеел до својата смрт во 51 година пред Христа.
Тој имал четири ќерки и два сина. Една од неговите ќерки била Клеопатра Седма. Всушност, тоа е познатата египетска кралица Клеопатра, чие име денес е познато во цел свет.
Значи, најславната египетска кралица всушност била етничка Македонка!

Изворът - Македонската династија на Птоломеите

Доне, някакви съмнения, че Клеопатра е била македонка да имаш???  Mr. Green

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Че то за нея е писана "Македонско девойче". Това не подлежи на съмнение.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 421
  Ужасно!
  Както казва Божидар Димитров - "преди да се чете "македонската история" трябва човек да реши дали има чувство за хумор или здрави нерви".
 Аз предпочитам да се смея.

Лошото е, че нещо което се повтаря многоктратно в един момент става истина. Confused

# 20
  • Мнения: 4 451
И аз предпочитам да се смея. Те хорицата не са виновни, на тях с години им е втълпявано всичко това. И все пак има шепа македонци, които знаяр кои са, истината, но не смеят да коментират даже.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз лично не мога да разбера братята македонци... От къде идва цялата тази умраза!?
Преди 3-4 години бях в Македония за 1 седмица. Имаше магазинче до хотела, където си взимах цигари, нещо сладичко и т.н.. В него продаваха собсвениците мъж и жена. Жената като ни видеше все се усмихваше, но никога не говореше. Последния ден точно преди заминаването ни влязохме, за да  си вземем нещо за изпът и жената бе сама и проговори  Shocked Оказа се, че е българка, но мъжа и луд македонец не и давал да говори с нас и от 15 год. не и давал да си идва в Бг, за да се види с роднините си? Много тъжно! Един мой познат тогава и каза да попита мъжа си дали знае, като толкова мрази България, на чия земя живее и чия история за прадедите си разказва на внуците си? Жената само се засмя....

# 22
  • Мнения: 7 112
Много внимание им се обръща и те се вземат  насериозно. Че и български граждани ги прави някой.  Thinking
Както се казва в един виц
„Какво става когато се изкъпе македонец? Отговор: Много мръсна вода и чист българин”.

А - за „луно, луно, земльо македонска” в кой клас се учи?

# 23
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Не знам дали е публикувана тази гавра с медицинските ни сестри и Левски, пък и... но вие ще го видите сами.

http://vasiotsosed.blog.com.mk/node/66675#new

Ако не го видите - това е защото разярените българи му правят пинг:
Цитат
абе като гледам , от вчера по новините текът информаций за тоя блок - все още си стои. Значи, нашите дето разбират- си дремят май май  LaughingПредлагам да вземем малко пример от руснаците в тоя случай - масов флууд на скапания им блог  Laughing Не е нужно да сте разбирачи, нужно е само като си пуснете машинките в нета, да праснете едно постоянно пингче към скапания блог - като махнете ограничението за броя на пакетите . Просто ако сте с Win , цъкате на Start бутона, избирате run, пишете вътре cmd, на изскочилият прозорец пишете следното :  ping vasiotsosed.blog.com.mk -t . Минимизирате си прозорчето и го оставяте така докато ви е пусната машината. Ако достатъчно на брой народ го направи това ......  Grinning и постояноо, тоя блог ша му трябва нов адрес  Grinning

# 24
  • Мнения: 2 755
Какво искате от една измислена държава? Измислена държава = измислена история = измислен македонски език.  Crazy
Ама сега се редят на опашка за български лични карти, а...  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 100
Няма ли начин този проблем да се реши веднъж завинаги?
Историци, медии, безпристрастни летописци...

# 26
  • Мнения: 2 550
Какво искате от една измислена държава? Измислена държава = измислена история = измислен македонски език.  Crazy
Ама сега се редят на опашка за български лични карти, а...  Mr. Green

е, нали се сещаш що се редят за лични карти...
и до последно ще твърдят, че не са българи...

# 27
  • Мнения: 1 312
А тази отвратителна гавра да сте виждали?


http://vasiotsosed.blog.com.mk/node/66675#comment

# 28
  • Мнения: 291
ейййй, нема такива кретени като тея.... но проблемът е в нас, в нашата приятелска политика към тях #Cussing out евала на гърците (на които хич не съм фен по принцип), че не ги броят за нищо и не признават смешната им държавица

# 29
  • Мнения: 131
За да прочетете още македонски измислици-вижте тук:forum.kajgana.com .В подфорум -история.

Общи условия

Активация на акаунт