За македонците

  • 2 252
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 67
Не знам защо слагате всички под общ знаменател,аз съм родена в Македония ,живяла съм 18 години там и не бих казала че ми е промит мозъка,всички приятели ми са Българи и много сме коментирали по темата.Мойто мнение е:никой не иска да признае че имаме обща история,а тези статии,колажи и други написани глупости са на чисто политическа основа,това го правят лица подвластни на комунистическите партии в Македония ,това го знаят много хора.
Кретени има но не всички сме такива  Peace

# 31
  • Мнения: 1 100
Идиот! Няма си история, та затова сере на нашата.  Tired

# 32
  • Мнения: 2 013
Преди 8-9 години, когато Македония призна Тайван и имаха грандиозни планове за тайвански инвестиции край Вардар, Китай, разбира се, побесня, скъса дипломатическите си отношения със Скопие и т.н.... та тогава един умен мъж каза: "Какво очаквате от две разбунтували се провиции?"
Иначе много може да се пише по темата, много се палех и аз преди 7-8-10 години, сега само се смея.
А ако ме питат "Искаш ли Македония да се присъедини към България?", одговорат ке биде НЕ. 
Всички народи си имат своята митология, ние - също.

# 33
  • Шотландия
  • Мнения: 2 860
Никога не съм обръщала особено внимание на тези приказки на македонците, приемала съм ги като дребно злобеене, над което трябва да бъдем. Обаче тука за сестрите ни в Либия - много ме заболя, да си призная... Май ще излезе права една моя близка, която преди много години каза, че инвалидността винаги води до някаква характеропатия с времето... Аз тогава се пънах, скачах и протестирах, макар че тя е лекар... Е, може би не винаги, но се случва... Да ме извинят потребители, които може да са инвалиди, нямам предвид тях... Като се замисля, мърша има във всяко стадо.

# 34
  • Мнения: 2 891
По този повод, искам само да спомена, какъв научнопопулярен филм гледах тези дни по National Geographic. Ставаше дума за изследване на гените на викингите и тяхното присъствие на британските о-ви. Един норвежец каза:
- Разбира се, че ще дам кръв! Нали така ще се докаже, че Дъблин е наш град.

Общи условия

Активация на акаунт