Връзка с вдовец + дете

  • 10 040
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 40 281
Ума не се взимай ей така.
Хайде пак ли обвиняваме някой друг Joy
Тя сама си се наказва.

# 106
  • Мнения: 268
"Кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи"! Явно ти харесва в тази роля, за какво ни се оплакваш тогава? Ако не ти харесва с нищо, нокому не си длъжна. Разбери ти какво искаш , как и с кого го искаш и действай! Всичко зависи от теб. Ти си кукловода в собствения си живот, но ако не си го осъзнала това още и си позволила друг да дърпа конците, много жалко...за теб! Дано ме разбереш правилно. 

# 107
  • Мнения: 13 315
Няма никакво значение дали му дължиш нещо, защото едикакво си /въобще не го разбирам кой на кого какво дължи за нещо, което сам е избрал да направи/, дали те манипулират, че си лош човек, дали нявгаш е имало огромна любов и сега ти е мчъно з атова, дали детето се било привързало, дали си обещала дори няма значение.
Ако в момента изпитваш отвращение, гняв, разочарование и нежелание да си до един човек за какво питаш въобще да останеш ли?

Не, не можеш да останеш! Невъзможно е!
Виновна или не - багажа и край! 

# 108
  • София
  • Мнения: 44 490
Да, дължиш му! Два шамара и пълен игнор. Ама пълен - заминаваш си, триеш го.и никога не го поглеждаш.

# 109
  • Мнения: 548
Да, дължиш му! Два шамара и пълен игнор. Ама пълен - заминаваш си, триеш го.и никога не го поглеждаш.
Е, защо така грубо? Той човека си е същия, не е друг... Преди държанието му на кретен не й е било проблем, сега защо е? Защото сега е на мястото на потърпевшата жена ли? Еми промяната в нейната нагласа не гарантира промяна в неговото поведение... Да го е мислила отрано... LaughingSmirk

# 110
  • София
  • Мнения: 44 490
Е, ок, без шамарите. 😁

# 111
  • Мнения: 1 670
За мен най-странното е това повтарящо се встъпление при отговорите - ,,Здравейте,
Благодаря Ви, че се включихте! "
Всичко друго не е невъзможно, и развитието даже е очаквано при подобни комбинации на личности. Многократните молби за прошка и нов шанс също са доста на брой, но има и такива по-скоро слабохарактерни и меки хора.

# 112
  • Мнения: 14 710
Мога напълно да допусна наивна млада жена да се запознае по купони с мъж и да се съгласи на въпросната сделка със запазването на стандарта.
Но той не изпълнява своята част от сделката, значи тя се разпада! Какво не е ясно? От къде идва задължение да се продължава и продължава, и продължава, а младостта да си минава, и минава, и минава...
И някога вървежната мацка се превръща в киселица, позанемарена, с поочукано самочувствие, купоните, компаниите са в миналото... Но не и за мъжа - вдовецът се забавлява на мах, докато Пепеляшка се въргаля в пепелта.

Дано не е вярно, защото ако е, ще е историята на една от най-големите прецаквации на всички времена.

# 113
  • Paris, France
  • Мнения: 17 455
Дано не е вярно, защото ако е, ще е историята на една от най-големите прецаквации на всички времена.

Много бездетни моми, които са се оженили за вдовци или разведени с деца при тях съм виждала, но някоя да се е прецакала още не съм. Тези, които смятат, че много са направили, а нищо не са получили, обикновено се надценяват като външност, освен че имат труден характер. Дълбоко в себе си знаят, че нямат шанс с по-добър, та затова не си тръгват.

Не съм видяла някоя да е загърбила купони и забавления за да бърше лайна и сополи безплатно.

# 114
  • Мнения: 4 781
Човекът явно си търси някой да му гледа детето, но същевременно му се шава.
Не си им длъжна за нищо, особено на детето. Той е отговорен за него, а не ти. Да е мислил какви ги върши и ако беше поне малко адекватен щеше поне да те уважава и да се държи подобаващо.

# 115
  • София
  • Мнения: 44 490
Смятай колко е малоумен да не може да си нагласи срещите и гледането на 10 г дете.

# 116
  • Мнения: 1 364
Детето е жертвата. Явно ти напускаш потъващия кораб. Детето какво е виновно?
Даже някой писал 2 чудовища или нещо подобно.
Явно не си щастлива.
С деца без деца каква е разликата?
Поемай си по твоя път.
Не разбирам за какво е поста?

# 117
  • Paris, France
  • Мнения: 17 455
Детето е жертвата. Явно ти напускаш потъващия кораб. Детето какво е виновно?
Даже някой писал 2 чудовища или нещо подобно.
Явно не си щастлива.
С деца без деца каква е разликата?
Поемай си по твоя път.
Не разбирам за какво е поста?

Ако имаш дете би трябвало да знаеш каква е разликата. Живот с дете и такъв без деца са два различни свята.

Постът е за сверяване на часовник и мерене на п.... , както и валидация на избор. 

Корабът не е потъващ. Въпросният има жилище. Ако авторката напусне, все ще успее да отгледа някак детето. Има още 5 или 6г нужда от водене и прибиране от тренировки. Самотните майки как си гледат децата без гаджетата им да напускат работа за да им готвят????

# 118
  • Мнения: 4 362
Е, има разлика между самотна майка и самотен баща.
С първия детето ще е по-добре обгрижено, с втория: по-осигурено, най-общо казано.
Така че, има значение с кой родител остава и този вдовец правилно се е ориентирал, за доброто на детето, да има жена за по-фината част от общуването и дейностите вкъщи

# 119
  • Мнения: 1 364
Не. Неразбирам. Тя не е ли знаела че той е вдовец и има дете.
От самото начало?
Или един ден се буди и го забелязва.
Тя си е решила живели са заедно и изведнъж ама той има дете, аз трябва да се съобразявам. Емииии да  трябва.
Имат си проблеми и това не е детето

Общи условия

Активация на акаунт