Готови ли сте да изпитате силата на Colgate Max White Ultra?

  • 12 751
  • 484
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 71
Поддържам белотата на зъбите си чрез редовно миене и използване на паста за избелване. Въпреки това, понякога усещам, че ежедневните ми навици, като пиенето на кафе, налагат допълнително избелване. ☕️

# 106
  • Мнения: 360
Освен изолзване на избелващи пасти за зъби понякога, не полагам други специални грижи за белотата на зъбите ми. Имам нужда от допълнително избелване поради ежедневната употреба на кафе и чай, а и до преди 8 години бях активен пушач.

# 107
  • Мнения: 3 451
Изпозлвам пасти за зъби с избелващ ефект, тъй като определено имам нужда от изсветляване като пушач и пристрастен "кафепиец" 🙂

# 108
  • Мнения: 15 411
Купувам пасти за зъби с етикет Whitening.
Пия кафе, което пречи на хубавата ми усмивка.

# 109
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 250
Редовни посещения при зъболекар,ежедневно миене на зъбите поне 2 пъти дневно, използване на вода за уста.

# 110
  • Мнения: 293
Имам нужда от избелване, заради лошият навик да пия чай и кафе.
Грижа се за зъбите с редовно почистване на зъбен камък, използвам избелващи продукти-вода за уста, паста за зъби. Редовно почиствам междузъбното пространство с конец.

# 111
  • Мнения: 3 680
Почиствам зъбите си сутрин и вечер. Веднъж годишно махам зъбен камък. Никога не отлагам посещение при зъболекар. С годините, пушене, кафе и други вредни навици цвета на зъбите ми не е това което ми се иска.

# 112
  • Мнения: 609
Ежедневно употребявам кафета и чайчета, пия и червено вино, така че ми се налага избелването на зъбите. Постигам го най-често с избелващи пасти и гелове за зъби .

# 113
  • Мнения: 392
Веднъж годишно почиствам зъбен камък при зъболекаря. Пия чай и кафе, нямам други вредни навици.

# 114
  • Мнения: 3 663
Ползвам избелваща паста и почиствам периодично зъбен камък, но съм любител на кафето и имам нужда.

# 115
  • Мнения: 1 803
Редувам използването на избелваща паста, но имам нужда от по-професионални грижи, защото най-малкото с възрастта зъбите потъмняват.

# 116
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
Използвам подходяща паста за зъби. Сега след раждане зъбите ми пак смениха цвета си и ми е нужна допълнителна грижа.

# 117
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
Мия зъбите сутрин и вечер. Зъбите ми се оцветяват, защото обичам да пия кафе.

# 118
  • Мнения: 3 340
Използвам избелваща паста сутрин и вечер, тъй като пия кафе и получавам оцветяване. Два пъти годишно посещавам зъболекар за профилактика, изчистване на зъбен камък и избелване на зъбите.

# 119
  • Мнения: 516
Грижа се за зъбите си с продукти за устна хигиена - паста, вода, конец. Редовно посещавам зъболека, който почиства натрупаните плака и зъбен камък

Общи условия

Активация на акаунт