Готови ли сте да изпитате силата на Colgate Max White Ultra?

  • 12 746
  • 484
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 467
Ежедненво използвам паста за избелване, но определено не мисля, че е достатъчно.

# 91
  • Мнения: 207
Наскоро закупих пастата за избелване на Colgate случайно ,без да съм чела за нея и като свърши имах друг вид в шкафа ни за козметика и я изкарах,мъжът ми веднага реагира на това и ме почита" защо купуваш други пасти ,след като тази беше най-накрая това което исках", много му харесала ,в интерес на истината и на мен,но след като той обърна толкова голямо внимание и аз обърнах повече внимание на пастата и наистина има огромна разлика с останалите. Пием кафе и се нуждаем от допълнителни помощници в избелването,  грижата за зъбите е важна. Сутрин и вечер миене ,конец,вода и пасти за избелване са нашата рутина.

# 92
  • София
  • Мнения: 13 568
Имам нужда от избелване на зъбите, най-вече защото пия много кафе. До сега не съм взимала никакви мерки. Ще се радвам да пробвам пастите Colgate Max White Ultra!

# 93
  • Мнения: 835
Грижата за зъбите ми включва миене сутрин и вечер, използване на конци за зъби и зъбен душ.
Имам нужда от избелване заради пушене и пиене на кафе.

# 94
  • Мнения: 154
Пушач съм и пия кафе, имам допълнително нужда от избелване.
Използвам избелващи пасти и мия редовно зъбите си ,но имат лек кафяв отенък.

# 95
  • Мнения: 5 513
Как се грижите за белотата на зъбите си? - Чрез хигиенни навици, редовно миене на зъбите с хубави пасти, използване на зъбен душ и води за уста, с които обаче трябва да се внимава.
 Смятате ли, че имате нужда от допълнително избелване поради някои ваши ежедневни навици? - Ако някой каже, че само горе изброените неща вършат перфекта работа, категорично пишат колкото да се намират на приказка. Задължително е ходенето на зъболекар, почистването поне веднъж годишно на зъбен камък и ако има нужда допълнително избелване. Лично аз имам алайнери с които го правя, но не прекалявам.

# 96
  • Мнения: 502
Редувам пасти с избелващ ефект и такива без, ползвам конец и вода за уста и като цяло се старая да ги изчетквам добре. След пиене на кафе също ги измивам, за да избегна доколкото е възможно оцветяване.

# 97
  • Мнения: 228
Използвам избелваща паста за зъби. Пия кафе, което пречи на хубавата ми усмивка.

# 98
  • Мнения: 345
Използвам избелваща паста за зъби,ползвам конец.Понякога използвам и сода.

# 99
  • Мнения: 334
Поддържам зъбите си като ги мия сутрин, и вечер, ползвам вода за уста и конец, а веднъж седмично и сода. Задължително съм на стоматолог 2 пъти годишно, но зъбите винаги могат да са и по-бели Simple Smile

# 100
  • Мнения: 1 489
Ползвам избелващи пасти за зъби. Пия доста кафе и имам нужда от допълнително избелване

# 101
  • Мнения: 681
Грижата за зъбите ми включва миене сутрин и вечер.
Не пуша , което мисля, че освен полезно за зъбите, е полезно цялостно за здравето ми  Simple Smile  (и обкръжаващите ме)

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 5 198
Как се грижите за белотата на зъбите си? - използвам избелваща паста за зъби
Смятате ли, че имате нужда от допълнително избелване поради някои ваши ежедневни навици? - имам нужда от допълнително избелване, защото пия кафе и червено вино, които доказано оцветяват зъбите

# 103
  • Мнения: 361
Използвам електрическа четка за зъби,подходяща паста и вода за уста.Все пак мисля,че имам нужда от професионално избелване,предвид че съм бивш пушач,а и досега си обичам кафе и червено вино Simple Smile

# 104
  • Мнения: 474
Използвам избелващи продукти.
Пушач съм и пия кафе и вино и имам нужда от избелване поради тези причини.

Общи условия

Активация на акаунт