Готови ли сте да изпитате силата на Colgate Max White Ultra?

  • 12 746
  • 484
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 324
Мия зъбите си сутрин и вечер. Ползвам зъбен душ често , но не всеки ден. Сменям пастите за зъби по препоръка на зъболекаря.

# 436
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 115
Използвам избелващи пасти за зъби и редовно правя почистване на зъбен камък

# 437
  • Мнения: 1 287
Редовно почиствам зъбите си, според насоките на зъболекар. Да, имам нужда, защото пия кафе и пуша, а това оказва влияние на белотата на зъбите ми.

# 438
  • Мнения: 54
Използвам избелваща паста за зъби сутрин и вечер, водАа за уста и почиствам с конец. Нищо по специфично, зъбите ми са с естествен цвят.

# 439
  • Мнения: 1 246
Използвам избелваща паста за зъби, почиствам с дентални четки и изплаквам с вода за уста.

# 440
  • Мнения: 815
Да, имам нужда, защото пуша и пия кафе, а това оказва влияние на зъбния емайл. Мия си зъбите сутрин и вечер.

# 441
  • Мнения: 679
Ползвам избелващи продукти, каквито има на пазара.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 1 962
Използвам избелване пасти за зъби.

# 443
  • Мнения: 86
За белотата на зъбите ми се грижа ,като си купувам пасти за зъби  които избелват ( но досега няма особен ефект) и мия зъбите си след сутрешното ми кафе и вечер преди лягане !

# 444
  • Мнения: 226
Как се грижите за белотата на зъбите си? Смятате ли, че имате нужда от допълнително избелване поради някои ваши ежедневни навици?

Наскоро бях на дерматолог ,и по негова препоръка трябваше да сменя пастата,за да видим дали ще има подобрение кожата ми.
Обаче не съм доволна. Зъбите ми се нуждаят от нова паста за да са по -бели.
Редовно ги мия. Редовно посещавам стоматолог. Носих брекети и сега де радвам на прави зъбки.

# 445
  • Мнения: 364
Пия кафе от което зъбите ми губят белотата си, затова се налага да използвам избелващи пасти за зъби. Хода веднъж годишно на зъболекар за почистване на зъбния камък.

# 446
  • София
  • Мнения: 681
Грижа се за зъбите си, но пиенето на кафе и вино се отразяват върху белотата йм.

# 447
  • София
  • Мнения: 2 486
Използвам качествена козметика за уста, избелващи пасти и шини. Периодично правя процедури при професионалист. Пожълтяването идва от прием на кафе, червено вино !

# 448
  • Мнения: 1 451
"Как се грижите за белотата на зъбите си?"- ползвам избелващи пасти и се старая да мия зъбите по- често.

"Смятате ли, че имате нужда от допълнително избелване поради някои ваши ежедневни навици?"- да, за жалост имам нужда от допълнително избелване, пия мнооого кафета

# 449
  • Мнения: 1 840
Използвам избелващи пасти за зъби и сода за хляб - веднъж седмично.Не пуша,но пия кафе.
Зъбите ми жълтеят и ми трябва ефикасен продукт за този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт