Готови ли сте да изпитате силата на Colgate Max White Ultra?

  • 12 736
  • 484
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 916
Почиствам зъбите си редовно с четка и паста за зъби, както и вода за уста. Понякога използвам избелващи такива, но честно казано не виждам ефект. Не съм прибягвала до зъболекар за избелване, но май скоро ще ми се наложи. От вредните навици ми остана едничката радост- да пия кафе!

# 61
  • гр. Кюстендил
  • Мнения: 510
Ползвам подходяща за състоянието на зъбите ми паста, конец за зъби и избелваща вода за уста. Зъбите ми се нуждаят от допълнителни интервенции, за да бъдат достатъчно бели, но на такива не съм се подлагала. Опитвам с всякакви пасти за избелване, но уви не виждам обещания ефект Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 051
Ползвам паста, конец и вода за уста, но зъбите ми имат нужда от леко избелване.

# 63
  • Мнения: 187
Грижа се за устната си хигиена като мия зъбите си всяка сутрин и вечер . Пастите сменям, като често използвам и избелване. Почиствам задължително с конец. Завършвам с вода за уста. Задължително ходя поне веднъж годишно на зъболекар.

# 64
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 1 041
Използвам пасти за зъби с избелващ ефект,тъй като съм пушач.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 2 098
Пия кафе и пуша цигари. Заради това имам ежедневна нужда от избелване на зъбите ми. Грижа се, като купувам избелващи пасти за зъби.

# 66
  • Мнения: 1 929
Мия зъбите си с електрическа четка за зъби, използвам избелваща паста за зъби, конец за зъби и вода за уста.Пия кафе и червено вино и може би имам нужда от избелване на зъбите.

# 67
  • Мнения: 573
Мия зъбите си редовно, използвам избелващи пасти, в изключително редки случаи и сода. Налага се, защото пия кафе и пуша.

# 68
  • Мнения: 221
Не използвам избелващи продукти, но бих се радвала да пробвам тази паста за зъби.

# 69
  • Мнения: 1 306
Използвам отвреме на време избелващи пасти за зъби. Пуша цигари така че да, налага се.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 7 504
Почиствам зъбите и устната кухина редовно като използвам избелваща паста за зъби.
Въпреки това, цветът на зъбите ми не е достатъчно бял, предполагам заради редовния прием на кафе.

# 71
  • Мнения: 391
Използвам избелващи пасти за зъби, но не забелязвам особено голям ефект поне при мен. Естествено пиенето на кафе и червено вино също не спомага за белотата им.

# 72
  • Враца
  • Мнения: 1 716
Мия зъбите си с избелваща паста и течност за уста. Имам нужда от избелване, защото пия кафе и пуша.

# 73
  • Лясковец
  • Мнения: 936
Ползвам избелваща паста за зъби,но поради честата консумация на кафе все още не мога да достигна желаната белота.

# 74
  • До морето...
  • Мнения: 444
Заради тютюнопушенето и приема на някой оцветяващи зъбите храни,и аз,както почти всеки човек искам зъбите ми да са по-бели ,затова ползвам избелващи пасти и конец за зъби.

Общи условия

Активация на акаунт