Yalla Habibti-Най-слънчевите арабски мами 18

  • 23 004
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
Здравей те момичета! Благодаря ви за топлото посрещане  Hug
Миленка за жалост няма да може да дойдем на партито   Sad..........но ще се радвам да видя,като другите майчета поне снимчици от купона Simple Smile Сигурна съм,че веселбата за децата ще е голяма, а мамите ще си полафите на воля  Heart Eyes....
Ники изпраща специални целувки на кака Дима  Grinning
Noia питаш за повече инфо за мен и аз давам  Wink -на 26 години съм, омъжена щастливо от 4 години, а иначе с мъжа ми сме от 7 години заедно  Heart Eyes Ники ни изненада с  появата си, мислих ме като се приберем в Бг тогава да създаваме дечица- но благодаря на Бога, че така се случи, че имам моето Съкровище Никинце!ако знаех колко е хубаво да имаш детенце нямаше да чакам до сега  Laughing
С мъжа ми работим в една фирма, занимаваща се с туризъм. Имаме 4 големи кораба и правим екскурзии по крайбрежието на полуостров Мусандам. Аз отговарям за Housekeeping and Catering и всичко свързано с организиране подготовката за екскурзията. Харесвам работата си. А мъжът ми /ицо/ е инструктор по парапланеризъм и делтапланеризъм, прави тандемни полети и обучава-Това е страстта на живота му-моята съперница-ЛЕТЕНЕТО  Laughing  Laughing
Е стига толкова че стана много дълго, ще ви отегча...
А какво да ви кажа за Миленка....има много сладко томбаче в момента и не се спира, все едно не е бременна...а пак и за шофиорски курсове говори-аааааа Thinking голяма калпазанка  Laughing
царица на shooping-a...все на пазар! Сладуранка и тя като дъщеря си, или по-точно дъщеря й като нея  Joy Laughing
Хайде весел ден от мен!    bouquet

# 226
  • Мнения: 1 729
Привет!

Ще ви хокам, никакви ви няма тези дни  Confused

Ноичка и тя не се е отчела днес, дано да не е по-зле.

Миленка, има едни бонбони "After Eight", точно шоколад с мента са, специфична комбинация е, действа освежаващо, но за детска торта май не е добър избора. При вас май партито продължава  Grinning три дни яли, пили и се веселили. Ще чакаме с нетърпение снимков материал!

Креми, много интересна е областта, в която е дейността на вашата фирма. Туризмът ми е слабост на мен, ако не бях се "гмурнала" във финансите, сигурно това щеше да е и моето амплоа  Wink Голям сладур е детенцето ти, имате късмет емирските мами, че доста българи живеят и работят в емирствата и може да се поддържа контакт със сънародници.

# 227
  • Мнения: 3 461
Ани, Горяна, Пепи, мерси за съветите   bouquet Смятам да приложа този с меда. Бях по лекари цяла сутрин, снощи не можах пак да спя от болки, такова чудо не е било.Взеха ми секрет, кръв и утре ще ми кажат какво е положението и дали се налага антибиотик. Лекарката ми е много добра, докато се усетя и бях експедирана и при гинеколог, та поне свърших и това, дано резултатите да са ок.

Креми, наистина с много интересна дейност се занимавате, да ти е жив и здрав Ники, много сладко детенце. Simple Smile

Милена го удари на всенародни веселби и купони, като се зажени щерка ти един ден, живот и здраве, яко му дупе на Мубарак. Heart Eyes

Отправям официална покана към моето приятелче miravmbd , като отявлен симпатизант на мамите в арабски страни, да пише и при нас. Heart Eyes Hug

# 228
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Здравейте момичета!!
Разписвам се за днес. Mr. Green Днес ми е адски мързеливо, лениво.. хаотично не мога да се събера в кожата си.... Сутринта едвам отлепих,  а като тръгвах да паля газовата печка заспах права на фотьойла, докато я палих и се стреснах от това че съм изтървала запалката  ooooh! ooooh! ooooh!
А иначе пожелавам бързо оздравяване на Ноичка!!
Мога да ви поканя всички, които харесвате красивите дамски нокти да идете и да гласувате в темичката за найл-арт конкурса на тема пролет!!!


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172377.20

Галенце довечера съм мома и съм на компа след 17 часа с камерата наредена, за всички приятелки и близк, които желаят да си общуват с мен!!!,

# 229
  • Мнения: 462
Здравейте и от мен !

Ноя  Praynig да се оправиш без антибиотик. И на мен това с меда ми се вижда най- добро. Мед и лимони със сигурност облекчават, а мед и сода не знам. Аз си мажа със сода сливиците, но не е препоръчително, ако бързо повръщащ.

Кате, защо така душо заспиваш ? Да не би пролетна умора да те е хванала? Гласувах за ноктите, само че не знам кои си правила ти. Но трябва да се гласува по убеждение, а не на преиятелски начала, нали ?  Я ми кажи с какво ги рисуваш тези нокти ? Чувала съм, че някой го правят с клечка за зъби, но не става ли неравномерна линия ? Не че съм тръгнала нещо да правя, защото съм с 2 леви, но ми е интересно.

На жената, която роди в Добрич четиризначета, е починало и четвъртото момченце. А тя толкова се радваше, като я показаха по телевизията в началото... Cry Господ да бди над тях  Praynig Ако беше родила в друга държава, може би щяха да спасят поне някое...

# 230
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Сноу, аз за това умшлено ви дадох линк само. Като свърши конкурса ще намина да ви прослушам дали сте гласували за мен  Wink И аз съм на мнение, че трябва да се гласува със сърцето, а не по приятелски убеждения!!!
А иначе рисувам с лакове пригодени изцяло за това с тънка четка... но повече в нашата темичка да не ви досаждам!!!  Wink

# 231
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Здравейте най-после и от нас  bouquet
влизам за малко Confused
току що си взех пс-то и Зайед започна пак да му се "радва" .... май ще пиша само като спи Laughing
първо да поздравя всички , които са имали весели поводи докато ме нямаше.   bouquet
болните да се оправят бързо Praynig
ще ми трябват няколко дни докато наваксам с материала Joy

при нас нещата са нормални. здрави сме. приготвяме се за пътуването до БГ.
взех книжка и "конфискувах" колата. добре, че Бути е близо на работа Mr. Green за мое учудване само веднъж се изгубих, но добре че са високите сгради та по тях се ориентирам. hahaha

отиваме на Касба . има някакъв фуд фест Twisted Evil
лека вечер на всички. Hug
 
пс. който си търси работа- в Трейд сентъра има изложение на фирмите, които предлагат работа.

# 232
  • Мнения: 1 269
Завърнахме се моми4ета Laughing Прекарахме си страхотно.Децата не се спряха нито за миг.Игрраха с пясъка,ловиха риба,мокриха се,някои от тях се вклю4иха в кукинг класес.Големи сладури бяха вси4ките.Наи-малкият сладур4о на 5 месеца спинка ,папка и раздаваше усмивки на вси4ки Heart EyesБлагодаря на Люба,4е ни навести и увели4и колекцията ни от Барби с още една:lol: Благодаря и на Шемет,На Ивка  и вси4ки останали моми4ета които не са от форума Hug
Креми-диба с теб друг ден ще се по4ерпим. Hug

Тортата беше много вкусна и огромна Grinning Дима беше много щастлива,на цялото това внимание и подаръци.Като се прибрахме,докато се преобле4а беше заспала на дивана Wink
Снимки има много,но утре,4е сега съм труп

Кате и аз ще гласувам,но след малко
Нои4ке скъпа дано не е сериозно.И на мен мед и лимон ми помага

# 233
  • Мнения: 3 461
Миленче, снимките искаме заедно с разяснения. Simple Smile Остана ли торта и за нас или ще ни поръчаш друга? Twisted Evil

Кате, и аз гласувах. Simple Smile Ще ти стискаме палци, но нямаше да ти се разсърдим ако беше споделила кои са ти рожбите. Wink Така де, нали непрекъснато четем:мами, моля гласувайте за нас, ами и ние искаме да гласуваме за теб, пък от това, което съм виждала до сега, едва ли щеше да  се наложи да правим компромис с вкуса си. Simple Smile Виж сега каква четка ти ударих, сама си я изпроси. Blush

А пък Сноу да се прави на безпристрастна, но съм сигурна, че и тя иска да ти удари едно рамо. Simple Smile

Сноу, голяма трагедия, следях темата в Близнаци, но не знаех, че и четвъртото детенце е починало. Sad Господ да бди над душите им и да утеши майката и близките.

Мария, ти се появи най-сетне  Confused и вместо да черпиш за книжката се измъкваш по пантофки и отиваш на гуляй?!  Twisted Evil

# 234
  • Мнения: 1 729
Добре завърнала се от "форумската отпуска" на Мимето и честита емирска книжка!

Както се казва, леко и безаварийно да е карането   car003

Кате и аз гласувах в темата за nail art-а, ама трябваше да ни подшушнеш кое е твоето творение все пак  Wink, или поне лек намек....

# 235
  • Мнения: 1 184
Здравейте.
Какви са тези конкурси и чудо?!? Кате, стискам палци. Все още разглеждам снимките, но след малко ще гласувам.
Ноичка, как си мила? По-добре ли е гърлото днес? Ей, това мед с лимони така да го мразя, но помага  Thinking. Пий и повече чайчета. Да не го дадеш на децата, ей  Naughty.
Добре дошла на Мария и честита книжка   bouquet.

Отправям официална покана към моето приятелче miravmbd , като отявлен симпатизант на мамите в арабски страни, да пише и при нас. Heart Eyes Hug
...и аз  Grinning. На Ноя приятелите са и наши приятели /така ли беше поговорката  Joy/

# 236
  • Мнения: 1 655
здравейте и от нас!
Ноя да се оправяш мила!аз се оправям със стрепсилс или едно пръскало за гърлото!
Миленче много се радвам че сте си изкарали добре чакаме снимки с нетърпение, а ти си почивай че бебо сигурно вече рита!
Миме честита книжка!
Ох ние днес пак с белите сме, сами вече си ходи из стаята а и из апартамента свободно ама днес какво направи заби главата и сега горната му устна е двойна!като бандит точно е!
Кате много са хубави рроизведенията!Аз вече гласувах!  bouquet
хаиде лека че компютъра ми май ще ходи на ремонт

# 237
  • Мнения: 1 363
 Grinning Благодаря много Heart Eyes
Засега само ще си чета за развлечение, ако нямате нищо напротив.   bouquet  bouquet

# 238
  • Мнения: 1 269
Добро утро от ветровит Дубаи

От 6.30 сме на крак Shocked Малкия реши,4е се наспа и вси4ки ни събуди Twisted Evil
А аз снощи едни сънища за камикадзета #Crazy Как се врязват в наща къща и взривяват гаража,как се катеря по едни високи стълби без парапет в един мол да си купя дрехи за бременни Shocked и пробвам ли пробвам,но нищо не ми става Laughingнещо маи... към отка4ане отивам Crazy

пускам снимките,но да ви предупредя,4е са много да не ви омръзнат.Ка4их и други за мои познати.Пускам ги за малко и ги махам Laughing
http://community.webshots.com/user/milenadd100

Лорекса какво стана с резултатите на баща ти Confused Все още се молим изследванията да са добри Praynig
Къде из4езна Веси newsm78 Тарек да не е приет във бебешката футболна академия Laughing

Хубав и успешен ден

# 239
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477



Добро утро!
по4ерпката от мен, да не каже Ноя, че съм скрънза Heart Eyes
нали преинсталираха пс-то и в4ера беше "голо" милото. нямаше време за картинки Mr. Green
но почерпката е от сърце, макар и виртуална.

лек ден от мен и поводи за усмивки  bouquet
ние отиваме в Емирейтс мол и до 10 ве4ерта  не ме търсете Laughing

Общи условия

Активация на акаунт