"Дневникът 4" - да отслабнем всички заедно

  • 16 629
  • 405
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Благодаря ви  Hug ще казвам ако има промени

# 16
  • Мнения: 1 339
луничка Да не би да ти идва ?  Rolling Eyes

Аз сега ям сушени сливи и започват леко да ме разхлбват. Дано успея да се очистя, че.....  #Cussing out

Сега да похваля един лосион. На орифлейм. Казва се "Firm Figure Refining Body Lotion".  Кожата беше започнала да ми увисва така да се каже. Беше отпусната. От 4-5 мазания се опъна и е станала мека и гладка. Много съм доволна.
Търсих в сайта на орифлейм продукта но никъде не го видях. Сестра ми ми го даде и е от преди 1 година сигурно. Не знам дали все още се предлага.  Rolling Eyes
Разгледах по-обстойно и този продукт http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetailUA.jhtml?buttonProd … 3&PRODID=4933 Има същото съдържание като това което аз имам.  Най-вероятно са сменили опаковката и името за да изглежда нещо ново.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 433
Надявам се скоро да ми мине.чак към четвъртък -петък трябва да ми идва.пъпчасала съм цялата  #Cussing out пуснала съм си едни песнички,които попринцип ме развеселяват-ми само си ги местя .утре тръгвам на танци,а дори не ми се ходи вече  Thinking

# 18
  • Мнения: 664
sisin4e -мерси, че ми напомни за сушените сливи, че от 2 дена не съм ходила до 00;
luni4ka-на мн преди да ми дойде и първият вторият ден съм зла, ревлива и гадна
sunkaa-добре дошла
Мina -КЪДЕ Е ТАЗИ ВОДНА АЕРОБИКА?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!   bouquet
Да се запиша и аз при вас Simple Smile.

Бях 58кг., сега съм 52кг., това е за месец и половина някъде , висока съм 156см. Целта ми е 47кг.
Диета конкретна не спазвам  Embarassed, опитах но не успях. Ограничила съм много сладкото и тестените изделия. Вода гледам да пия по 2литра дневно. ТОва е от мен.

Хубава тема сте си спретнали  Peace.

# 20
  • Мнения: 664
 welcome на Tedulina

# 21
  • Мнения: 1 424
Честита Нова Темичка!
Мирандичка   перфектна тема,както винаги   love001
Момичета,преглеждайки таблицата открих,че може на кг да съм по-слаба от някой,но на мерки не съм  Confused
Не че са много зле,но все пак ме притесняват....  Confused Как мога да подпомогна и спадането на см?? Моля за съветииии  Praynig  Хрумват ми следните неща
1. Да започна фрикциите с кафе под душа
2.Да увелича спорта, тоя пуст мой мързел  ooooh!
3.Може би някакво антицелулитно средство да включа....
 Това е,което ми хрумва,моля кажете добре ли е като стратегия и ако се сещате за друго плс споделете   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 169
Честито нова тема. Миранда браво  newsm51

Аз съм в много кофти наструедние днес неразположена съм и се
чувствам много гадно. Тая седмица ще пропусна спорта въпреки, че не ми сеиска  smile3516

# 23
  • Мнения: 6 958
vodka_s_led моето мнение е спорт + антицелулитни масажи + пиенето на достатъчно количество вода + естествено диета   bouquet А и не забравяй едно - костната структура на всеки е различна - лека/тежка... Може някои момичета да са с еднакви килограми, а на мерки различни или обратното - еднакви мерки, различни килограми...  Peace Също така височината е от значение и ''мастните'' отлагания са разположени на различни места при всеки...    bouquet

# 24
  • Мнения: 448
Здравейте на всички, честито ви тема, чудесна както винаги.  bouquet  Miranda_rs, тъкмо гледам таблицата с тебе сме "на кантар", макар че ако съпоставя мерки / тегло, повече от ясно е че имам нужда от повече движение с диетата. Какво точно спортуваш? Аз днес лунувам и влязох в темата специално за "отрезвяване", че без малко да изгриза една ябълка. За довечера направо не ми се мисли.  newsm22 newsm22 newsm22

# 25
  • София
  • Мнения: 900
piddochia,
писах за това в дневник 3
Копвам го тук
А за водната аеробика вече ги бъзикам, че трябва % да ми дават  Peace

Аз съм с много сериозни гръбначни проблеми и почти нищо не мога да спортувам  Sad
Моя приятелка, ходила през бременността, на водна гимнастика ми го препоръча  Peace
След ужасните болки, които преживях, направо си я гледах недоверчиво и не посмях  Embarassed
Преди време мой приятел, който знаеше какво изживях ме насочи пак там  Peace
Вече се реших да опитам - СТРАХОТНО Е!!!

Мацката се казва Мария Шпицер и е гадина  Hug Wink Wink Wink
Има още две други момичета, които водят.
Заниманията са в Амбасадор, май за Родина ще се отваря, а аз ходя в
клиниката на Мазнейкови, на бул. България.
Има и през седмицата, но ми е далечко в делнични дни.
Отвях се - ако искате давам телефон и още обяснения!!!

# 26
здравейте най-после и от мен Simple Smile и....
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМИЧКА  миранда свършила си много много добра работа Simple Smile
аз се надявах да се прибера на време за да обявя кг...но нищо другата седмица-сега само ще ви се похваля Simple Smile....нали бях споделила че бях 64кг преди месец...днес реших да тръгна на фитнес и се премерих преди тренировка с очакването да съм скочила на 66-7 понеже последния месец само се тъпчех и никакво движение.....НО !!! 61.2 !!! това е доста стимулиращо начало....не мога да повярвам как от въздуха съм ги свалила кг-ите Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile сега ми хрумва че това може и да е от стреса да не ми изневерят....а и по тази тема,понеже всички бяхте толкова добри да ме пооспокоите мисля че трябва да ви кажа-говорих с моя човек той каза че ме обича и че там всички чакали да отида да се запознаят с мен...и че не ми изневерява......иииии.....каза че иска да се оженим....имаше нещо като предложение,естествено не мога да казвам нищо със сигурност преди да се видим и да ми предложи лице в лице.....но........ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сега съм тоООолкова щастлива.....
КИЛОГРАМИ ПАЗЕТЕ СЕ!!!! о...и да ви кажа днес нали отидох да тренирам...но ми прилоша на 10тата мин....едвам се бях качила на ски-тренажора.....и бях 100 % убедена че ще припадна ....едвам се добрах до съблекалнята..и това ми беше тренировката....но това стана най-вероятно защото днес лунувам Simple SmileSimple SmileSimple Smile нищо и утре е  ден ......сега съм толкова  HAPPY HAPPY HAPPY Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 17:36 от pepitta

# 27
  • Мнения: 6 958
Здравейте на всички, честито ви тема, чудесна както винаги.  bouquet  Miranda_rs, тъкмо гледам таблицата с тебе сме "на кантар", макар че ако съпоставя мерки / тегло, повече от ясно е че имам нужда от повече движение с диетата. Какво точно спортуваш? Аз днес лунувам и влязох в темата специално за "отрезвяване", че без малко да изгриза една ябълка. За довечера направо не ми се мисли.  newsm22 newsm22 newsm22

Здравей мила  Hug Да забелязах това  Thinking Само, че то мойто туловище не ще да спада на килограми  #Cussing out Незнам как съм да ти кажа, но си мисля (ако не си въобразявам естествено), че моята костна структура е доста тежка (с едър кокъл съм по ханша)... А за спорта - само кростренажор (от 30 минути до 1 час - според издръжливостта и свободното време) и понякога - много рядко около 100'на коремни преси или няколко серии с гирички... Но всеки ден си правя антицелулитни процедури по веднъж... Това е... Тази седмица съм на плод и чай и резултата е около 1-1.5 в минус (всеки ден съм малко на горе или малко надолу)... Кантара много яко е зациклил, изобщо не ме люби кантарю  #Cussing out Незнам какво да ти кажа същото като на vodka_s_led и това, което всеки знае, дори и ти - спорт + диета + вода... Като цяло това е  Thinking Това поне са моите наблюдения  Thinking Но спорт определено... Мерките ми бяха ужасящави преди (не че сега не са), но ханша ми е с минус около 13 см. и това със свалени 14 кг. но започнах да пия повече вода и може би и от антицелулитните масажи ги намалих тези мерки само за един месец - от началото до края на янури 14 см. от ханша и 7-8 см. от талията... Не съм мърдала драстично през февруари, а само с по около 2 см. от всякъде... Мися, че се дължи на ''удърната доза кростренажор'' - т.е. до преди това не бях тренирала абсолютно нищо около 10 месеца... Незнам какво друго да ти кажа - това е за сега...  newsm78 А ти на каква диета си?  Heart Eyes

btw Аз също лунувам  Peace

# 28
  • Мнения: 936
Честита нова тема! Пожелавам на всички още повече минуси в кг.
Днес свършвам японската и мисле да се придържам колкото мога към разделното хранене. Там поне се яде всичко, макар и не на едно ядене.

# 29
  • Мнения: 448
Miranda_rs, не съм на специална диета, с години съм пробвала какво ли не - отслабвам 5 кг., после пак ги качвам. Измислих си сама режим по наблюдения кое е добре за мен. Заменям си едното хранене с плод, повече месо със зеленчуци, нискокалорични храни, без сол, без захар. Всичко което мога ям сурово, без много термична  обработка.Така не се оттекчавам. Опитвам се да се храня 5-6 пъти на ден. Номерът, като си приготвя порцията да изяждам 2/3 от предвиденото (това ми е най-трудно). Не смея да се ограничавам драстично, защото после неизменно "зациклям" и със седмици кантара ме ядосва. След  раждането имах много усложнения и бях 1 м в болницата на системи. Излязох с тегло - 10 кг от преди да забременея. Това естествено беше невалидно слабеене. Просто почти не се бях хранила и доста набързо качих, че и отгоре. Но споменът остана Laughing. След 15 год с наднормено тегло не бях си и помислила, че ще се видя в огледалото такава. Седнах и сама си съставих план и стратегия. Свалих 13 кг. задържах ги 2 год, но тази година пак съм нагоре. И като ви четох, четох, хайде и аз. Проблем ми е движението. Гледам дете и цяла зима в къщи #Crazy. Купих си и крос-тренажор, но съм на практика цял ден в една стая, карам по 30 мин според настроението може и повече но ми е вече досадно и недостатъчно и единствено движение за деня. 

Последна редакция: нд, 04 мар 2007, 18:40 от teis

Общи условия

Активация на акаунт