🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 7 (27.10 - 03.11)

  • 48 610
  • 1 570
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8 575
Ако не беше проблемът с крака и инфекцията, Шериф щеше да стигне напред. Представяше се много добре на игрите.

И аз така мисля, но от друга страна - всяко зло за добро, защото не се знаеше потенциалът на Георги дали щеше да се разгърне, ако Шериф беше останал.

# 151
  • Мнения: 268
Когато Ники Николов говори за лошите герои в Гривните, той сравнява втория от тях с Петър от последната ферма - човекът, който според него дори и да не е искал да навреди на другите е бил манипулатора в играта и определено за всички и - лошия герой във формата. По логиката на това сравнение единствено ми изгрява образа на Георги в Гривните за - героя, за който НН кава, че е изключително интелигентен, в един момент е категорично добрия герой, който категорично вътре в себе си е убеден, че има добродетели, че той всъщност върви по правилния път, а пътят, както в клишето - пътят към ада винаги е послен с добри намерения, но всъщност всички останали го виждат като лошия герой. Безспорно такъв лош герой, според професионалната философия на НН е много по-интересен за формати като този. В добрите истории няма само - лош герой, който да е само лош или добър, който да е само добър. Такъв герой трябва да ти хареса, после разочарова, после спечелва и пак да е лош, това му е интересното.

На Неделчо по-жал му е за другия лош герой в Игрите, който решава да бъде добър и точно в началото на неговия катарзис е бил елиминиран. Според мен не сме стигнали все още етапа в игрите, в който да го припознаем с някой, който и поради щото/ най-вече вина, вероятно/ да тръгне на подобен рязък емоционален преход...

# 152
  • Мнения: 3 432
Може и да е коментирано, де, но Шериф пак обяснява как с коалицията му не са близки от преди, но имаше разказ как преди да заминат, били заедно на рождения ден на Мила (жената на Сами) в Гърция.

# 153
  • софия
  • Мнения: 4 021
Изслушах подкаста с Ина. Идеален ми беше. До сега не виждам един участник, който да е еднопластов от излезлите. (Рената още не съм я изгледала). Всичките са  ми интересни, когато се разкриват извън предаването.

# 154
  • Мнения: 532
И аз го изгледах, нищо неочаквано  - 20тина % се говореше за играта и 80% за живота ѝ извън риалитито, което е разбираемо. Единственото интересно нещо по играта ми беше, че не са давали на всеки да си посещава другите лагери когато поиска, а са имали приоритет тези, чийто визитации са свързани със самата игра, а не просто на кафенце. Имаше и безумен спор, в който Неделчо на 100% си беше прав, а Вери явно има всичките играчи на острова за умственоизостанали. Ако Гошо Спокото бил дал гривната на Ина (както се бяха разбрали) и тя му е върнела след това, никой нямало да се усети от играчите там за тяхната уговорка JoyJoyJoy . Недялко направо избухна и си беше напълно прав, че ако не се усетиш до 10 секунди какво е станало, направо да триеш.

# 155
  • Мнения: 228
Да не подценяваме толкова Н.Николов. Оказа се, че инфекцията на Шериф не е причинена от бълха, а някаква драскотина по време на игра. Може участникът с 39 спечелени гривни да не е бил с 1, а с 2 или 3 и да се е изказал образно, че от много малко се е сдобил с много.
Относно героите/злодеи, Дзами също има изказвания, че е добър човек, държи на думата си и т.н., но може да предприеме ход, който се приеме като "злодейски", да размисли и т.н. Венци също има потенциал да се мисли за герой, но да постъпи по друг начин.. Може да става въпрос и за жена. В крайна сметка това са субективни възприятия. От мненията по всякакви формати знаем, че един и същи участник за едни е добър, за други лош и т.н.

Нормално е Шериф да се изказва ласкаво за Берке, защото на практика той почти му е спасил живота, като е казала, че не е болен от грип като всички останали, а има инфекция на крака.

За туристите в каста, не съм толкова критична. Дори мисля, че са се справили много добре като за първи сезон. Само като си спомня ИВ 1.. всъщност си спомням един Юлиян и това е.

И накрая за Георги.. От промото се вижда, че ще научим подробности около интимния живот на Биляна. Силно се надявам, това да не е резултат от негови думи, защото той преди няколко епизода вметна на синхрон, че знае за нея много неща от външния свят, които не са в нейн позитив. Прозвуча леко заплашително, все едно да не смее да го предизвиква, за да не ги разкаже. Е , тя първо влзе в конфликт с него, след това демонстративно напусна и лагера.

Ако това е станало повод да бъде "наказана" от Георги, чрез разгласяване на подобна информация, дори не знам как да го коментирам. Игра, игра, хъс за победа, но да обсъждаш интимния живот на едно момиче в национален ефир е .. абсолютното социално и човешко дъно.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 12 832
Може и да е коментирано, де, но Шериф пак обяснява как с коалицията му не са близки от преди, но имаше разказ как преди да заминат, били заедно на рождения ден на Мила (жената на Сами) в Гърция.

С Георги се познавали от 15 години. Той каза, че имат уговорка да не си правят мръсно и да се подкрепят. От 15-тата минута нататък. На яхтата Георги го е нямало.

# 157
  • Мнения: 3 432
Да, това за Георги май стана ясно още в предаването. За другите ми беше любопитно.

# 158
  • Мнения: 389



Тръгна Шериф да разказва нещо интересно за Венци колко уникален бил и те го прекъснаха и после си забрави мисълта. На още два пъти така го прекъсваха когато аха да каже нещо по-интересно като мнение за други играчи и те пак го прекъсваха.
Много разочароващо.



Аз затова нямам нерви да ги гледам. Не стига, че не могат да формулират правилно въпроса си, ами и прекъсват отговарящия. На всичкото отгоре час и трийсет минути.
Забрави!
Ако ги направят по 30 Мин с по синтезирани въпроси и информативни отговори ще имат по- голяма гледаемост.За другия сезон да си намерят някакви други водещи на този поднадхраст.

Продължавам да мисля, че промото е монтирано така, че да изглежда, че е на другарски нравствен съд Биляна.
След 3 часа ще разберем прав ли съм.
И пак се хващам, че не съм чакал друго риалити ( не, че съм гледал всички ) с такъв интерес.

# 159
  • Другата България
  • Мнения: 43 306
За Ина, нищо грандиозно:
Оплака се, че малко са преекспонирали това с Венци и особено, че са ги питали в кръга.
Искала да даде шанс на Нина да спечели като се падна на колелото.
Има си нов приятел.

Прекратиха интервюто малко по-рано, заради нещо друго Live.
Искала да даде шанс на Ина?
Затова ли ѝ подбра такива съперници?
Мерси съм аз за такъв шанс, поредно доказателство, че няма мисъл, няма и смисъл.
Шериф не бих го нарекла "турист". Може и да е влязъл с развлекателна цел, но в шоуто показа интересен образ и не остави впечатление да се скатава и почива.
Разбира се, че Шериф имаше шанс да стигне напред, ако не беше това с крака.
От “ние, четиримата“ за мен статисти /че туристи е доста подигравателно/ са Секулички и Берке.
Шериф и Гошо имаха идея защо са там.

# 160
  • Мнения: 2 264
Шапката на темата е в десятката Joy Joy Joy

# 161
  • Мнения: 1 604
Аз смятам, че са направили много добър каст. Трябва да има всякакви екземпляри, дори част от тях да дразнят.
На мен например не ми се гледат само надъхани, ринещи всичко участници. Нито са на Олимпиада, нито наградата е толкова феноменална. Те си отпадат немотивираните и неможещите един по един, така или иначе.
И прости лицемери никак не ми се гледат, ама това е положението. Тях добре сте ги наредили още в предната тема. Smile

В анкетата гласувах за Дзами, Миро и Гогов.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 184
AlexaSun

Замисли ме,хъм.Значи това беше мой преразказ и определя човека като арогантен и самодоволен,да.
Напънах мозъчни клетки и по-конкретно НН каза за кутиите,едната гривна,"не ми пука"-остават си тези неща.
После продължи с нещо от вида-това го направих,защото..,така направих,за да може друг да направи онова...
знам всеки как ще постъпи...
Та аз го обобщих в поста си,че -другите правят това,което той иска.
Аз тогава зяпнах и си казах-брей,какъв стратег се вихри в това шоу.
Още тогава заподозрях Дзами,но пък и Миро още го нямаше.
От друга страна,как на Дзами би му било все едно коя кутия ще се отвори и защо.
Единственият,който в прав текст е заявил,че не иска финал е Миро.
Не знам,не знам...
Бях впечатлена тогава и не смеех да коментирам,само от уважение към Дяволчето,защото знам как не обича да се спойлва,но сега придобих кураж Simple Smile

# 163
  • Мнения: 6 289
За всички, които чакат бълхата. Мисля, че точно за Шериф става въпрос просто или Н.Н. не разбрал точно от какво е станала раната или пък не му се иска да каже, че е от играта.

# 164
  • Другата България
  • Мнения: 43 306
Аз очаквам тренера да отпадне всеки момент с тези лепенки по краката.

Общи условия

Активация на акаунт