Как да сваля 15 кила бързо?

  • 2 979
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Да, ама ти представяш ли си на какво ще приличам в 9тия месец живот и здраве  Naughty ? При положение, че сега съм  Animal Pig после ще съм една 261uu  Cry Cry Cry!
Като дойдох в Германия бях 55кг и доста слаба, сега съм 68кг  #Cussing out и ту свалям, ту качвам  Crazy .
Иначе и аз съм го чувала това, че закръглените жени по-лесно забременяват, тъй като произвеждат повече хормони  Thinking .
Е на това му се вика женска съдба, а мъж ми яде ли яде и не е качил нито грам!  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 9 094
А колко си висока?

# 17
  • Мнения: 1 817
Не питай! 1,61м...
В бг винаги си бях 51-55кг (в най-тежките си дни  Grinning )

# 18
  • София
  • Мнения: 3 271
Влез в Красива мама, там има много предложения за сваляне на килограми, аз след като родих най-доволна бях от диетата "Японско чудо" ( много обичам яйца Blush).

# 19
  • Мнения: 4 555
ZiMa, не си поставяй за цел да отслабваш чак толкова много.
Здравословно е максимум с килограм на седмица. Всичко останало е голям стрес за организма.
Направи си система да свалиш 8 кг вместо 15, все ще ти е от полза до началото на бебеправенето, а ако не стане още от първия месец, ще имаш време и останалите да свалиш.
Най-добре започни да спортуваш, като наблягаш на кардио упражненията. Ако нямаш време да ходиш на фитнес, има идеални неща за в домашни условия. Например нищо не е по-ефикасно от скачането на въже.
Купуваш си един сауна-костюм и едно въже и ... не знам колко ти е издържливостта, аз скачам по един час, но ми трябваше доста време за да започна да издържам по толкова.
Започни с колкото можеш и се опитвай да качваш с примерно 5 минути всеки следващ път.
За храната - пробвай с нисковъглехидратната диета. Виждала съм много впечатляващи резултати от нея.
Успех и с отслабването и с бебеправенето Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 700
Като дойдох в Германия бях 55кг и доста слаба, сега съм 68кг  #Cussing out и ту свалям, ту качвам  Crazy .
Иначе и аз съм го чувала това, че закръглените жени по-лесно забременяват, тъй като произвеждат повече хормони  Thinking .
Е на това му се вика женска съдба, а мъж ми яде ли яде и не е качил нито грам!  #2gunfire

Еи на това аz му викам съвпадение. Като 4ета, все едно аz съм го писала това. И аz доидох тук 55 кг. сега съм 68. и аz съм 1,60м.  Blush  Crazy

Да живеят ескалаторите, спирките пред къ6тата, редовния градски транспорт и т.н.  Joy

Аz пробвам с пове4е движение, нискокалори4на храна. Ипитвам се да готвя когато имам време, иzбягвам Fast Foot. Знам 4е е трудно, но с инат става. Важно е да се продължи така и след като се отслабне. Успех   chef

# 21
  • Мнения: 1 422
Иначе и аз съм го чувала това, че закръглените жени по-лесно забременяват, тъй като произвеждат повече хормони  Thinking .

Абсолютно смешно изказване. Грубо казано - сланината няма нищо общо с хормоните. Връзката е съвсем друга!

# 22
  • Мнения: 2 959
...имам 10-15 кила отгоре ...искаме да си правим бебенце след 1-2 мес...
ЗиМа, да нямаш нещо общо с математика, с толкоз планове и цифри говориш?! Защо са тез притеснения за кг нещо пречат ли Ти? Ако Ти самата се чувстваш некомфортно, според мен, трябва да потърсиш причината някъде в Теб или около Теб. Със сигурност има нещо което Те притеснява и държи духа Ти в непрекъснато стресово състояние. Освободи се от него и всичко ще се намести, а когато постигнеш вътрешната Си хармония тогава ще се появят и двете мечтани чертички. В общи линии Момичетата са прави, че всяка една диета сега би донесла повече стрес и притеснение за организма Ти. Радвай се на хубавата си работа, на Любимият, на живота си, повече движение, течности и здравословно хранене и ще получиш желаният резултат!

# 23
  • Мнения: 1 422
Ако Ти самата се чувстваш некомфортно, според мен, трябва да потърсиш причината някъде в Теб или около Теб. Със сигурност има нещо което Те притеснява и държи духа Ти в непрекъснато стресово състояние.

Ами не ти ли се струва, че това може да е външния вид.

# 24
  • Мнения: 2 959
...Ами не ти ли се струва, че това може да е външния вид...
Златно Коте, честно казано може и да е, но в основата има нещо друго, нещо което е причина за колебанията в кг/ нагоре и надолу/, а то е свързано с нещо дълбоко емоционално което рефлектира в храненето, а оттам и във външният вид. Това имах впредвид да пребори първо, а бебчето ще се появи, след като и двамата с 1/2 го искат толкоз много!

# 25
  • Мнения: 4 555
Kalida, мисля, че не си права да търсиш емоционална причина.
Жената е била слаба преди и после е качила много килограми, с които не е свикнала. На всеки би му било дискомфортно. Все едно носиш още едно тяло, не си така подвижен, изморяваш се по-лесно... неприятно е.
Ако цял живот си бил по-едър, ще си свикнал с тези килограми, но когато си качил много и бързо, някак си е доста дискомфортно.
А и причината е достатъчна, за да иска да отслабне. Не е нужно да има емоционален проблем със самочувствието, нито е нужно да се примирява с положението.
Аз лично бих отслабнала, преди да започна опити за повторно забременяване.

# 26
  • Мнения: 2 959
...Не е нужно да има емоционален проблем със самочувствието, нито е нужно да се примирява с положението...
Карина, не само че не е нужно, но със сигурност ЗиМа няма такъв проблем, дори напротив. Да стигне до там където е сега в проф. и личен план говори за силна личност, която съвсем не се примирява с неудобните моменти. А колкото до отслабването, да, ще стане когато Тя го реши и е готова за него, както и за детенце. А на Теб Ти желая леки и безпроблемни останали страхотни месеци, бъдеща Октомврийке, и една малка сладка Везничка като резултат.

# 27
  • Мнения: 1 817
Калида, Карина,
благодаря за подкрепата!   bouquet

Не разбирам защо е толкова странно, че искам първо да си върна формата и след това да бременея?!? Мисля си, че ако в момента забременея, никога повече няма да бъда 55 кг  Cry .

# 28
  • Мнения: 257
Доста трудно,да кажа невъзможно,е да свалиш толкова килца за месец.Препоръчвам ти режим със здравословно хранене и много движение.Друг лек няма.Успех

# 29
  • Мнения: 4 555
Kalida, мерси много   bouquet

ZiMa, не бързай с бебеправенето. По-добре си дай повече време за отслабване, за да не е стресово за организма.
Пожелавам ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт