Клуб на жената на компютърния "специалист"

  • 8 130
  • 218
  •   1
Отговори
# 30
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 868
Нещо замря темата...
Снощи пак имаше компютърни изпълнения.
Едно на ръка че не ми честити дори, да не говорим за цвете-такова изобщо не очаквам, ама аз напук на всичко се прибрах по-рано от работа и като добра домакиня стъкнах една хубава вечеря, подредих масата и чакам. Той си дойде-нищо, седнахме да се храним и му се обадихе за нещо, той скочи от масата като попарен и отиде на компютъра да записва диск по спешност, както той се изрази, та така...аз си останах сама да хапвам и да пиивам-хубав празник си изкарах!!! Tired

Според мен това си е по-скоро до човека, а не до 'компютърджията' Wink На някои мъже просто не им идва отвътре независимо от професията им.

# 31
  • Мнения: 2 491
Според мен това си е по-скоро до човека, а не до 'компютърджията' Wink На някои мъже просто не им идва отвътре независимо от професията им.

Разбира се, че е до човека, но при него и двете неща вървят ръка за ръка, за съжаление Sad

# 32
  • Мнения: 4 651
Гигова, не ти е виновна професията. Аз като ще правя такива работи се обаждам малко преди края на деня и обявавам - искаш ли по така вечеря по случай празника. Работи Simple Smile
А между другото нещо, което малко се разбира - в "нашия случай" професията съвпада с хобито в повечето случаи.
И още няколко маркера за размисъл- няма начин да не висиш извънредно пред компютъра в къщи /изключвам безцелното ровене в нета и игрите/, повечето неща се учат с много ровене и на принципа "око да види, ръка да пипне".
И аз правя скандали от време на време като една седмица подред заспивам сама, защото мъжа ми рови за нещо/проучва нещо/играе. И той ми прави  Mr. Green
В "некомпютърните" двойки може би проблемите идват от това, че едния не разбира другия какво толкова аджеба прави като залепне на компютъра, защото неговите интереси се свеждат до макс една игра, любимия форум и малко търсене на проф. информация от време на време може би.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 951
Нещо замря темата...
Снощи пак имаше компютърни изпълнения.
Едно на ръка че не ми честити дори, да не говорим за цвете-такова изобщо не очаквам, ама аз напук на всичко се прибрах по-рано от работа и като добра домакиня стъкнах една хубава вечеря, подредих масата и чакам. Той си дойде-нищо, седнахме да се храним и му се обадихе за нещо, той скочи от масата като попарен и отиде на компютъра да записва диск по спешност, както той се изрази, та така...аз си останах сама да хапвам и да пиивам-хубав празник си изкарах!!! Tired
При нас беше подобна ситуацията.Прибра се от работа много рано.Изяви желание ,дори да ни заведе на ресторант.Но аз си знам късмета,че нещо ще се случи в последния момент .Звънна му гсм и го извикаха по спешност в работата.Нямаше го до късно.Аз сама с двете деца.Прибра се и направи пица.Дори не можеш да повярвам ,че моя мъж запретна ръкави да готви.Нямам цвете ,и съм навъсена.През деня прахосах доста пари за мен.и си повдигнах самочувствието.

# 34
  • Мнения: 4 651
f(x), (ОФФ, казвала ли съм ти колко ти харесвам ника  Hug ), ние поне професионално не спорим, по-скоро си помагаме, защото всеки има повече опит в различни неща и се питаме и т.н. ................
 bouquet
То си е до характер явно. "Ние" трябва да сме все по-по най, защото сме МЪЖЪТ Simple Smile, рядко грешим, пък жена, та била и жена НИ да знае повече понякога - малеееее  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 271
f(x), абсолютно съм съгласна с теб! Затова (и още една камара причини) казах, че мисля, че не бих (или поне по-трудно бих) живяла нормално в друга ситуация. Иначе сигурно щеше да има аналогични теми "какво прави жена ми по цяла вечер пред екрана"  Crazy  Hug
Да не говорим как някога не ти се прекъсва докато не си решиш проблема, нищо че си вече у дома, мозъка си работи, в ситуацията си и ще ти спести доста време и усилия просто да го довършиш вместо да го оставиш за "за утре" Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 271
пък жена, та била и жена НИ да знае повече понякога - малеееее  Mr. Green

Свежо  Crazy До човек си е сигурно, а може би и до бизнес, не знам. Ние си знае кой е по-добър в какво, така че като опре такава ситуация - питаме другия и така Simple Smile

# 37
  • Мнения: 534
Ей значи,в неделята си преинсталирах Виндовс-а (щото и аз туй уча по стечение на нещата-Информационно брокерство) и не мож го изтръгна мъжо ми от монитора   #Cussing out 
чуден бил сега компютъра ,как върви,как сваля ей направо ми иде  hit  ама нали ми трябва пущината

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам лошия късмет да работя до Ресет Компютърс. Скъпия всяка седмица ме юрка да ходя да купувам пц компоненти. Преди малко пак се върнах от там, аман! Close

# 39
  • Мнения: 2 491
f(x), той знаеше за вечерята и това не е оправдание.

Съгласна съм, че ако искаш да си професионалист в дадена област постоянно трябва да се развиваш и това не го оспорвам. Когато е свързано с работата му, нямам нищо напротив да се рови когато и колкото си поиска, дори доста от нещата ги обсъждаме(аз също работя на компютър, така че съм донякъде запозната).
НО, напоследък той е постоянно на комп. по други причини, играе на някакви игри, търси и сваля филми, рови се из някакви други глупости-нямам напротив и тези неща да прави щом му доставя удоволствие, но той е обсебен и е постоянно на компа и не обръща достатъчно време на семейството си, това ме нервира, все пак всичко си има граници, да постои с нас, да си поиграе с детето, пък после пак да отива да сърфира, но той е почти изцяло там.
Стана малко дълго, но все пак се жалвах и малко ми олекна

# 40
  • Мнения: 3 271
Гигова, разбирам те. И на мен би ми било неприятно и досадно, нищо че го разбирам  Tired

# 41
  • Мнения: 534
Гадно е когато питаш нещо и получаваш нечленоразделни отговори от сорта на:
-ахам  ,
- да  ,
-аа? 
и накрая на въпроса :
  "-Слушаш ли ме изобщо?"
отговор:
 "-Ама ти каза ли нещо???"
и тъпо кравешко изражение насреща  smile3511

# 42
  • Мнения: 2 491
Гадно е когато питаш нещо и получаваш нечленоразделни отговори от сорта на:
-ахам  ,
- да  ,
-аа? 
и накрая на въпроса :
  "-Слушаш ли ме изобщо?"
отговор:
 "-Ама ти каза ли нещо???"
и тъпо кравешко изражение насреща  smile3511

 Peace

# 43
  • Мнения: 4 651
Гадно е когато питаш нещо и получаваш нечленоразделни отговори от сорта на:
-ахам  ,
- да  ,
-аа? 
..........
Мъжете не могат да правят две неща едновременно Simple Smile, ей тва като се убедих в него- по-лесен ми стана живота  Mr. Green

Гигова, поредната "мания" минава за 2 седмици до месец, в лошите случаи малко повече. Търпение му е майката, както и в много други ситуации като живееш с някого. Ако търпението не помогне - лек скандал, ще  продължи още една вечер така от мъжка гордост и ще се спре. Мммм до следващата "фаза" де.

Мдам.

# 44
  • Мнения: 2 491
Цитат на: цlink=topic=171036.msg3394592#msg3394592 date=1173454842

Мъжете не могат да правят две неща едновременно Simple Smile, ей тва като се убедих в него- по-лесен ми стана живота  Mr. Green

Гигова, поредната "мания" минава за 2 седмици до месец, в лошите случаи малко повече. Търпение му е майката, както и в много други ситуации като живееш с някого. Ако търпението не помогне - лек скандал, ще  продължи още една вечер така от мъжка гордост и ще се спре. Мммм до следващата "фаза" де.

Мдам.

f(x), надявам се да си права, ще поживеем и ще видим. Дотогава ще увелича участието ни в социалният живот Grinning, разбираи кръчми, гости, партита и той няма къде да бяга Grinning
Даже сега отивам да се стягам, че отиваме на кръчма с приятели, така че тази вечер ще го откъсна от компа(горкичкият Mr. Green)

Момичета, радвам се че ви има, така си споделих тревогите и малко ми олекна Hug Тази вечер ще пия по едно за ваше здраве! Наздраве!

Общи условия

Активация на акаунт