За 8-ми март таз година, мама МАРТенче ще има. (Някои ще почакат малко)

  • 10 352
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 492
...
Аз малко да се оплача от тоя на ЖК-то или от сестрата му незнам, ама съм бясна. Нестига че от 8 февр съм в болничен, фирмата ни чак вчера се грабнала колежката да носи болничните в НОИ, ами се оказва, че и болничният ми е объркан. Писали са ми друг код, не за раждане, а за майчинство. Съответно без дата за термин. Абе ужас.
Утре ще ходя да ми го оправя.

Мноооооого "ОБИЧАМ" такива грешки ....  Crossing Arms

# 16
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!!!

Аз малко да се оплача от тоя на ЖК-то или от сестрата му незнам, ама съм бясна. Нестига че от 8 февр съм в болничен, фирмата ни чак вчера се грабнала колежката да носи болничните в НОИ, ами се оказва, че и болничният ми е объркан. Писали са ми друг код, не за раждане, а за майчинство. Съответно без дата за термин. Абе ужас.
Утре ще ходя да ми го оправя.
Сега върви чакай пари от НОИ!!!! Щото все се бавят пустите колеги, не мислят за нашето благо. Аз си чакам болничния от НОИ за февруари, ама да видим дали ще ме зарадват днес- нали уж само в четвъртък привеждали пари оттам.

# 17
  • Мнения: 386
Толкова се вълнувам дали днес някоя мама ще получи най-големия подарък! Как мислите ще си имаме ли бебче днес?

# 18
  • Мнения: 11
Честит празник и от мен, момичета!
Много любов и щастие ви желая, бъдете най-обичаните жени  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 750
Честит празник момичета , много щастие и истинска пролет в сърцата, ви желая !

Гледам бебенцата,  много са сладки, много - толкова ли малки бяха наистина бебенцата  newsm78?
Вчера ходих на запис на тоновете, бебчо е добре, но това туптене наоколо, и по някое друго "ох"..., направо с радост си тръгнах от болницата ..срам  Embarassed

# 20
  • Мнения: 510
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИЧКИ!!! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЛЮБОВ И УСМИВКИ, ДА ВИ ГЛЕЗЯТ МНОГО И ДА СТЕ ЩАСТЛИВИ  Hug ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ МАМИ С НОВОРОДЕНИ БЕБЕНЦА И НА ВСИЧКИ ЧАКАЩИ МАЛКИТЕ СИ СЪКРОВИЩА!!!   bouquet

# 21
  • Мнения: 250
Честит празник на всички!

# 22
  • Мнения: X
ТЯ- ЖЕНАТА...

В ОЧИТЕ И ВИДЯХ ДА СЕ РАЗПУКВА
ЕДНА НЕЧАКАНА ЗЕЛЕНА ПРОЛЕТ.
И В СУХИТЕ И КОРИТА ДА РУКВАТ
РОЙ ГЛАСОВЕ НА ПТИЦИ И НА ХОРА.

ВИДЯХ НЕБЕТО, ЛЪСНАТО ДО БЯЛО;
НА ОБЛАЦИТЕ СТЕПАНОТО РУХО;
ТРЕВАТА, ПРЪСТИ ТРЪПНЕЩИ ПРОСТРЯЛА
В ОЧАКВАНЕ НА НЕЧИЯ МИЛУВКА.

ВИДЯХ КАК ВЯТЪРЪТ СЪС ОСТЪР СЪРП ПРОРЯЗА
БОДЛИВИТЕ ТАЛАЗИ НА МЪГЛИТЕ.
КАК СЛЪНЦЕТО ИЗГРЯ КАТО НА ПРАЗНИК
И СЕ УСМИХНА ЛАСКАВО В КОСИТЕ И.


...За обичаните посестрими /нямам против, Гери Peace/ от "творчество на Witchie '98"

# 23
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Вижте тази снимка. Това би трябвало да са таралежчета според мен http://www.hamorhollow.com/albums/20040420-01-Hedgies-Newborn/20 … ewborn_DWC768.jpg

# 24
  • Мнения: X
Вижте тази снимка. Това би трябвало да са таралежчета според мен http://www.hamorhollow.com/albums/20040420-01-Hedgies-Newborn/20 … ewborn_DWC768.jpg

Васи, в името на файла поне пише,че са новородени таралежи... ма доста странни на цвят  Wink
Поздравявам те за новата ни красива тема, за заглавието и за това,че ме поддържаш на шофьорския фронт!   Hug

За хормоните и неадекватните ревове без повод: миналата вечер за 2 секунди ревнах с глас и хълцане в 1 вечерта, защото майка ми каза,че последния месец много съм напълняла.
Предишния ден дойде Джони да ме види, играл мач и малко го ударили под едното око /ама наистина малко-като монета от 5 ст. зачервено място/. И аз пак пуснах чешмичката /хем ме беше предупредил по тел!/. Гледам го,свил е изказванията си към мен само до въпроси по същество и репликите "да, бубо" и "всичко ще е наред"  Mr. Green

Има ли някоя с еретични идеи за ходене по ресторанти тази вечер?

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Мъжо искаше да ходим на ресторант, ама аз повече от 1 час седнала на стола едва ли ще издържа. Затова предложих план №2- поръчва ме си китайска храна и си празнуваме вкъщи- т.е. наяждаме се и се натаралянкваме пред телевизора или се караме за компютъра  hahaha

# 26
  • Мнения: 386
Е аз отивам да се поразходя и да напазарувам за довечера, че и на мен не ми се излиза по кръчми точно днес в навалицата.

# 27
  • Мнения: 492
ТЯ- ЖЕНАТА...

В ОЧИТЕ И ВИДЯХ ДА СЕ РАЗПУКВА
ЕДНА НЕЧАКАНА ЗЕЛЕНА ПРОЛЕТ.
И В СУХИТЕ И КОРИТА ДА РУКВАТ
РОЙ ГЛАСОВЕ НА ПТИЦИ И НА ХОРА.

ВИДЯХ НЕБЕТО, ЛЪСНАТО ДО БЯЛО;
НА ОБЛАЦИТЕ СТЕПАНОТО РУХО;
ТРЕВАТА, ПРЪСТИ ТРЪПНЕЩИ ПРОСТРЯЛА
В ОЧАКВАНЕ НА НЕЧИЯ МИЛУВКА.

ВИДЯХ КАК ВЯТЪРЪТ СЪС ОСТЪР СЪРП ПРОРЯЗА
БОДЛИВИТЕ ТАЛАЗИ НА МЪГЛИТЕ.
КАК СЛЪНЦЕТО ИЗГРЯ КАТО НА ПРАЗНИК
И СЕ УСМИХНА ЛАСКАВО В КОСИТЕ И.


...За обичаните посестрими /нямам против, Гери Peace/ от "творчество на Witchie '98"

СТРАХОТНО Е ! БРАВО, БРАВО НА ТЕБ  smile3501

Ще си позволя да ти отговоря ето така:

Знам нещичко за теб.
И както зимата наднича в пролетта
аз искам да надникна в твоята душа.

Знам нещичко за нас.
И както черното и бялото се любят
аз искам някъде дълбоко в теб да се изгубя.

Знам нещичко за другите.
И както вятър гали полета на пеперудите
аз искам само ние с теб отново да сме лудите.

Знам нещичко за себе си.
И както залезът сънува звездното небе
аз искам да докоснеш мъничкото ми сърце.


едно от последните ми "творения" от 06.2006    newsm47

# 28
  • Мнения: 1 004
Ние пък вчера ходихме цялото домочадие на гости и още не мога да се възстановя, така че днес мисля да си легна рано  Peace Докато още мога....
Незнам вие как се чувствате, но аз се чувствам като някой обречен, който не знае кой ден вече ще му е последен /става дума за почивката де/ и гледам мах да оползотворявам нощите в сън  Wink

# 29
  • Мнения: 1 232
Здравейте мили приятелки,ние днес пак сме тук Hugи пак сме същите!!!Обичам ви много,девет месеца споделяме проблеми и неволи,надявам се и занапред да сме все така задружни и да се радваме взаимно на дечицата си.Мечтая си за деня в който ще си направим задружна среща.Сега осъзнавам какво необходимо"зло "е нет-а и колко самотно изкарах първата си бременност,за разлика от сега ,чуствам ви близки хе така на една ръка разстояние,благодаря,че ви има
Мила и уич,разчуствахте ме както винаги.Днес ми е хубаво ,но съм в особено  сълзливо настроение.Чуствам се и малко зле имам болки на които се радвам,но за първи път ми е скапано от външния вид,днес видях много елегантни и добре облечени жени,а аз с моята тромава походка,та ресторант ли чух,без самочуствие не тръгвам никъде,ей луа работа е тва да си бременна Sick

Общи условия

Активация на акаунт