На ЮЛЧО зъбките порастват, от безсъние на мама силите угасват!

  • 9 914
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 708
Иси,големи красоти правиш/Я ми подшушни на едно ЛС,как стават тези неща  Praynig
чакай сега малко ще ти кажа ,но  Naughtyпърво ти готвя изненада и после .Дано  Praynigднес ме оставят малко на мира

# 286
  • Мнения: 845

Честито на днешните месечинки:
Ема на мама Попова
     Георги на мама BuNNy
          Ния на мама Nike
               Яна на мама Betta
                    Божидар на мама vike
                         Анджела на мама bibii
Да порастнат здрави и послушни дечица и да радват всички близки с невинните си пакости и своите постижения в живота.

# 287
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Добро утро и от нас!

Честити месечинки на Яна, Ема, Ния, Анджела,Георги и Божидар!

За банките няма да давам конкретни примери, но искам да ви кажа, че не само в ДСК искат попълване на молба при предсрочно погасяване, не само там звънят за вноската и не само там има такси за всяко нещо. Просто трябва, преди да решите да се захванете с която и да е банка, добре да проучите всички такси, комисионни и т.н. В тази връзка преди време в ПроКредит Банк имаше кампания по ограмотяване на населението относно най-важните параметри, на които трябва да се обърне внимание, когато се тегли кредит, прави депозит и др. Мисля, че все още имат такива брошури – раздават ги безплатно.

За олиото питам, понеже и аз имам рапично, но е...студенопресовано. Та съм в чуденка дали да го давам, понеже помня, че  maira беше писала за студенопресования зехтин, че не се препоръчва /но защо  newsm78/. Ще питам доки.

Plame bg, следващият път ще успееш!
St.g., Daylong имат серия за деца – Mega sun и Kids, но не помня коя за какава възраст беше. Eucerin също са добър вариант и си имат специална детска серия.

Слънчев и усмихнат ден на всички   Nature Sunny!

# 288
  • Мнения: 747
аз мажа Ема със слънцезащитен на Нивеа-50 фактор.До сега я мажех когато се сетя,но вече ще съм редовна.Така преди 1-2 седмици сме на разходка и Ема спи,аз съответно съм я сложила с/у слънцето да събира вит.Д(как звучи само).И познайте какво,като й свалих шапката имаше много голяма разлика...та сега Ема е с тен и то не малък  Joy

Като се маже с факторен крем, не се ли препятства образуването на вит. Д? Аз досега не съм мазала с фактори, и моята е с як тен; че и я съм църна от това хойкане по градинките.
Айде, наминете и край мен. Шадраван при мене няма, само дедовци в моята градинка, ама...

# 289

Общи условия

Активация на акаунт