На ЮЛЧО зъбките порастват, от безсъние на мама силите угасват!

  • 9 918
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 335
                          ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАЙЧЕТА!!!
                                                   БЪДЕТЕ ЖЕЛАНИ И МНОГО ОБИЧАНИ
.

Вигантол давам сутрин по 2 капки,но много често забравям.
maira честито ви  ново жилище,ще има къде да разхвърля малката сладурана.

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 21:39 от tydy

# 31
  • Мнения: 747
Иси, темата е прелест!  bouquet

# 32
  • Мнения: 150
Честит празник на всички!

Бъдете винаги обичани и обичащи!   bouquet

# 33
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Оф!Празника започна добре:вино,свещи,мезета....А как завърши?Скарахме се с любимия!Гадост! newsm45

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 040
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ МАЙЧЕТА!
ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ МЕСЕЧИНКИ!
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!

Pepi111
Hug

Иси темичката е великолепна  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 113
Честит празник мили мамчета   bouquet бъдете живи и здрави, лъчезарни и много обичани!!!

ВСЯКА ЖЕНА ТРЯБВА ДА ИМА ...

- една стара любов, за която да си мисли, че може да върне... и една която да и напомня колко далеч е стигнала...
- достатъчно собствени пари, които да и позволят да наеме собствено жилище дори и да не го желае...
- нещо стилно, което да облече, ако работодателят или мъжа на живота й иска да се види с нея на часа...
- младост, която иска да остави в миналото..
едно минало – достатъчно интересно, за да я топли на старини..
- комплект отвертки… и сутиен от черна дантела...
- един приятел, който винаги я кара да се смее .. и един, който я кара да плаче...
- малка, но страхотна мебел, която не е принадлежала преди това на някой друг от семейството...
- осем чинии, чаши за вино със столче които си пасват и една невероятна рецепта, която ще накара гостите й да си оближат пръстите...
- чувството, че контролира съдбата си...
   


   ВСЯКА ЖЕНА ТРЯБВА ДА ЗНАЕ...
   
- как да се влюби, без да изгуби себе си...
- как да напусне работа, да скъса с любовник и да спори с приятел без да загуби приятелството...
- кога да бъде по-напориста... и кога да си тръгне...
- че не може да промени дължината на прасеца си, обиколката на ханша си или произхода на родителите си...
- че детството и може да не е било перфектно.. но е приключило...
- какво би направила и какво не би направила за любовта и нещо повече..
- как да живее сама...дори и да не харесва това...
- на кого може да вярва, на кого не може и защо не трябва да го взема навътре...
- къде да отиде...независимо дали това е кухнята на най-добрата й приятелка или малкa хижа в гората...когато душата и има нужда от утеха...
- какво може и какво не може да довърши за ден...месец...година...



Нека са и честити месечинките на бебчовците, родени на 8-мо число!

# 36
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Еййй, кой виждат моите очи- Звънчето Hug Къде се губиш ти, казвай бързо как сте и какво си правите!!!  bouquet
Валче, и ти май се поизуби напоследък Thinking
Сю, страхотно е това Hug
yanac spoko
Майра, честито! Peace Много любов и прекрасни моменти ви желая в новия дом!!! Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 407
yanac и при нас се получи така,само че нямаше дори и едно цвете,пък какво оставаше за свещи,вино и мезета  Sad.Не стига че не спомага за това да се чувствам желана поне на този ден,ами всеки път ми разваля празничната атмосфера,която аз самата сев опитвам да си създавам #Cussing out.Честно казано,аз не му се впечатлявам вече,но ми е болно,че е така.
Дано се сдобрите бързо-бързо  Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен!
Честит празник, мами бъдете щастливи и винаги обичани!

Kredor, много е красива картичката- благодаря.
Pepi 111, mim pl и аз съм везни- понякога направо едва се понасяма, като се чудя дали да купя или не нещо- 100 часа. Накрая се отказвам. Прибирам се вкъщи и мисля само за това. Яд ме е, при което на другия ден се решавам, отивам в магазина, отново се чудя 100 часа, решавам да го купя и се оказва, че моя размер е свършил, точно преди мен Sad Везни

Вие гледате ли Music idol- ужас, аз тоя Слави и преди не го понасях, обаче сега е просто ад- така се подиграва на хората и всичките му там от журито. То някои са си за подигравка де, но пък те прекаляват.

# 39
  • София
  • Мнения: 688
ИсиHug Hug Hug

Честити месечинки на малчовците, които днес стават на цели 8 месеца!

За 8-ми март и аз като Ели никога не съм го тачила този празник, обаче с нетърпение ще чакам деня, когато малкото слънчице Яна ще донесе мама цветенце  Heart Eyes. А всички, които го празнуват, да си изкарат весело!

Jorji, за клипчета www.photobucket.com и www.vbox7.com.

Вигантол давам по 1 или 2 капки в зависимост от това дали ни е видяло повече слънце през деня.

Mim_pl, мечтая си за деня, в който Яна така ще си заспи самичка. Нашият "голям" напредък е, че следобяд заспива с гушкане и песничка, а не на гърдата. А да не говорим, че това да заспи, докато яде, като Любо на Dreamy_world, не може да стане никога  Naughty.

Kredor, ако искаш, сложи в албумчето Пижо и Пенда старата картичка, за да си я запише, който желае.

Да питам, който дава Аптамил, как го правите това мляко, аз все на буци го докарвам - нали слагам по малко в пюрето и кашата.

А мойто гардже взе да яде по двеста грама наобед и вечер и сутрин май не й стига само кърмата. Май е време за даване на закуска. Дали в 9 часа е добре? Май ще трябва да се връщам назад да видя вие какво давате. Някой ако не го мързи, да каже пак. Аз глутен и сирене не съм въвела, какво ми остава тогава?

Днес ходихме уж да си купим пердета в Mr. Bricolage, но освен тях купихме 4 килима - по два за спалнята и хола, корниз и разни лайсни - нещо се уляхме  hahaha. А Яна я носех с мен и искаше да пипне всичко. Бях я оставила за малко върху килимите и казаха, че била като сложена за реклама. Направихме й даже снимка, утре ще я кача  Grinning.

# 40
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Честит осми март и честито на всички месечинковци!!!
Бета,аз закуската давам веднага след като Цвети се събуди,а след това ако има желание се кърмиме!

Вигантола и аз го давам като Бета  Peace

Иси,браво smile3501  love001

Диди,екстра са ти подписа и аватара Hug

А ето ни тука със мамите съфорумки днес в парка Заимов:

# 41
  • София
  • Мнения: 186
Betta, можеш първо да разтвориш Аптамила във вода ( 1 мерителна л. в 30мл. вода) и тогава да прибавяш в пюретата. Също давам само мляко на Яна за закуска. Не давам попара за закуска , но май няма и да давам. Иначе планувам да дам глутен тия дни в каша на Хипп.

Pigi, срещичката ви изглежда много приятна Simple Smile

# 42
  • Мнения: 407

Диди,екстра са ти подписа и аватара Hug


С твоя помощ  Peace

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 366
 Лека нощ:
smile3524
или
 luvbed
само да не е
 1countingsheep.

# 44
  • ES
  • Мнения: 2 172
Бетта, аз също слагам Адаптамил. Слагам горещата вода в шише (120 мл) и сипвам 4 мерителни лъжички мляко, никога съм нямала бучки. После заливам кашата и слагам малко в плодовете преди да пасирам. Винаги сутринта слагам плодове в кашата. Но нещо вече не ще да я яде. Купих овесени ядки, но все още не ми се иска да дам. Ама ако няма да я яде тая каша може и да пробвам.

Браво майчета, хубави срещички правите. Само петата мама не6то не мога да я позная коя е - Попова, Синеочка, Диди_фиеста и пиги, но последната... Задоволете любопитството ми!

Виж как си личи кой е навън и празнува и кой си е останал в къщи.

Хайде лека

Общи условия

Активация на акаунт