мами в ГЪРЦИЯ

  • 20 451
  • 307
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 8 585
Насреща е Birdie... Simple Smile
Живеещ в Гърция отдавна.

# 286
  • Мнения: 2 926
Насреща е Birdie... Simple Smile
Живеещ в Гърция отдавна.
всъщност няма нужда да се представяш. То кой ли не те знае в този форум:))
Аз лично за пръв път чух за теб от  една тема в която се изказваше съмнение за медицинските ти познания.
Беше я написала някой от модераторите струва ми се.
Май само maryloo си няма на представа , че си форумският педиатър:))
Това го казвам с добри чувства
Колко отдавна е това най- отдавна?

# 287
  • Мнения: 8 585
От около 11 години.
Живея постоянно и не пътувам по принцип.

# 288
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  Честит рожден ден на Ванеса!!!(на Beborina)
  Да е здрава и да ти носи много усмивки!!!
  Добре дошъл на Birdie.
  Явно хубавото време ви се отразява и не се задържате пред компютрите.
  Темата за захранването  интересува и мен.Оказа се,че и в Габрово има лекари привърженици
  на късното захранване.Днес ме посъветваха към 5-6 месец да започна захранване с зеленчуково
  пюре,като постепенно го въведа като обедно хранене.След месец да въведа каша.Можело да
  комбинирам каша и плодово пюре като десерт,но не само плодово пюре да замества храненето.
  Това е от мен,ще следя и други предложения.

# 289
здравейте, чувстванм ви близки и за това искам да споделя с вас. Писала сам и преди в темата но не за моя проблем. Незнам как да започна, чувствам се много зле. Живея в Кардамена (Кос) имам дъщеричка на 14 месеца с баща и не се разбираме (грък) ох къде сам гледала и аз незнам. Не издържам вече тук искам да се махна.Не издържам на предрасъдъците не издържам на техния начин на живот. Според приятеля ми ( нямае брак) жената трябва да е вкъщи при децата да не работи и  да  е перфектната домакиня. Казва ми че съм се обличала много предизвикателнои че съм търсела друг май, показвала сам си с....те. Плаче ми се. По цял ден работи а когато си дойде в къщи сяда пред компютъра и никакво внимание.Аз съм само на 24 такъв ли ще е моя живот? Знам че аз трябва да реша знам че той не мажат на живота ми знам че няма да живиеа тук, каже те ми мога ли да си намеря работа в Атина, мога ли дам дъщеричката ми в ясли или да наема детегледачка? Ох как ще се оправя незнам. Говоря добре гратски говоря английски, посъветвайте ме! Нимама си приятелки имам познати но немога да говоря с тях. Той си идва след малко и няма да мога да пиша но ше чета отговорите. Какви са наемите в Атина, каква е средната  работна заплата, колко струват яслите? Дали ще се справя? Благодаря ви Няма кирилица на компютъра превеждам от abv.com за това извинете ме за грешките , виждам ги но немога да ги поправя


# 290
  • Мнения: 8 585
Каква професия може да упражнявате?
Каква призната професионална квалификация имате?
Господина признал ли е законно бащинството? това е от значение, ако ще имате претенция (а и трябва да я имате) да Ви поддържа след като заминете за Атина...

Наблюденията Ви са точни.
Не се измъчвайте...

# 291
  • Мнения: 2 149
Добро утро момичета,страхотно време тук а?Simple Smile) аз се скьсах от разходки ,дори хванах малко тен тен вече.
Бих искала да попитам някоя мама знае ли е как е на гръцки подготвителни контракции-скоро съм на лекар и бих искала да му кажа че имам- мъжът ми милия не знае как е хаха.Пазете се и много усмивки:)
p.s. Добре дошъл Birdie

# 292
Завършила сам английска гимназия, това едва ли ще ми помогне. Смятам след като замина, да се запиша на курсове за компютърна грамотност или да изучавам графичен дизаин. Вече имам познания по някои програми но са твърде малко. За сега ще си търся съвсем обикновена работа. Бащата е припознал детето. Издръжката ще я договаряме лично,без адвокати, така поне смятам. Какви пари да искам? Каква е издръжката в Гърция
Благодаря ти Birdie за отговора.

# 293
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Добро утро,

mery_79, надявам се Birdie да се включи и да ти отговори, той е лекар  Simple Smile.

Ne6tasna sam ppp, както описваш какъв човек е бащата на детето ти, не вярвам нещата да се решат толкова лесно. По-добре е да получиш правна консултация от адвокат. Нямаш квалификация, което ще затрудни търсенето ти на работа и тя едва ли ще е добре платена. Разгледай темата подробно, назад са коментирани и наемите в Атина и начините за постъпване в ясли.
Успех!

Честит рожден ден на Ванеса!

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 11:00 от Тeopr

# 294
Neshtastna sum ppp, ако искаш ми пиши на лични.
Мисля, че е най-добре да дойде твой роднина от България да ти помага за детето. Защото яслата е само за през деня и ще си много вързана, ако нямаш кой да ти помага. Другият вариант, ако бащата не е крайно лош, да изчакаш подходящия момент за да си тръгнеш - когато имаш някаква сигурност.

# 295
  • Мнения: 392
Разбрах защо за първи път чувам за Birdie, ами аз още не съм мама и не съм влизала в другите теми. Надявам се в скоро време за да се наложи и аз да прибягвам до мненията ти!
Но аз съм по-отдавна от теб в Гърция - от 1995г.

Да честитя и аз още веднъж на вчерашната рожденничка на Беборина:
Ванеска, расти здраво и все така жизнерадостно дете!!!
  ura  ura Tada  Party Time  party023
Понеже бях на партито, трябва да кажа, че всичко беше супер и много весело!

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 14:29 от maryloo

# 296
  • Мнения: 1 263
Ne6tasna sam ppp, както описваш какъв човек е бащата на детето ти, не вярвам нещата да се решат толкова лесно. По-добре е да получиш правна консултация от адвокат.Успех!
и аз мисля така Peace

# 297
  • Мнения: 8 585
Добро утро момичета,страхотно време тук а?Simple Smile) аз се скьсах от разходки ,дори хванах малко тен тен вече.
Бих искала да попитам някоя мама знае ли е как е на гръцки подготвителни контракции-скоро съм на лекар и бих искала да му кажа че имам- мъжът ми милия не знае как е хаха.Пазете се и много усмивки:)
p.s. Добре дошъл Birdie
Συσπάσεις е термина за "контракции".
"Подготвителни" ще рече??  има ранни, късни, зачестяване на... , но подготвителни?

# 298
  • Мнения: 826
Добро утро момичета,страхотно време тук а?Simple Smile) аз се скьсах от разходки ,дори хванах малко тен тен вече.
Бих искала да попитам някоя мама знае ли е как е на гръцки подготвителни контракции-скоро съм на лекар и бих искала да му кажа че имам- мъжът ми милия не знае как е хаха.Пазете се и много усмивки:)
p.s. Добре дошъл Birdie
Συσπάσεις е термина за "контракции".
"Подготвителни" ще рече??  има ранни, късни, зачестяване на... , но подготвителни?

Braxton Hicks? Ние тях ги водим подготвителни................ Simple Smile

# 299
  • Мнения: 130
Здравейте!
Много благодаря за пожеланията и милите думи! newsm51
Напоследак нямам много свободно време,че сезонът започна!
Желая ви хубаво лято,здрави дечица и много усмивки!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт