Умопобъркваници и мистерии - 6

  • 12 115
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 716
В трите епруветки ли?

# 46
  • Мнения: 295
първата я пълним до горе, във втората оставяме празни две деления, а в третото - едно

# 47
  • Мнения: 186
коки, откри ли нещо ново?

# 48
  • Мнения: 295
само един лист с ноти Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 186
Къде го намери? А ти имаш ли две бутилки в инвентара? Аз освен оцет, друга нямам...

# 50
  • Мнения: 295
след като се направи сместа в епруветките ти дава ключ, който е за чекмеджето в първата спалня. Аз също имам само оцет

# 51
  • Мнения: 2 716
Има още една в последното кухненско помещение на 1 маса. В него се сипват  оцета и хапчетата.
КЪде е листа с ноти? Открихте ли от къде е втория ключ?

# 52
  • Мнения: 295
ключето е от чекмеджето в едната спалня на втория етаж. Я кажи пак къде е втората бутилка, търсих където намерих отверката, ама ядец

# 53
  • Мнения: 2 716
Гледай внимателно. Или е на масата в кухнята (преди мястото с отвертката), или в склада в мазето. Забравих, а сега не мога да си спомня  Embarassed Може да я дава по-късно, защото аз не я открих веднага.
В коридора към мазето има петно в дясно на пода. Там изсипах разтвора от шишето и ми даде ключ.  Laughing

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 16:04 от мама_знае

# 54
  • Мнения: 295
Аз мисля, че оцета беше в кухнята, него го имам, а другата бутилка каква е? Явно тя ми липсва
Намерих я в мазето, тя много прозрачна бе Simple Smile

Последна редакция: пн, 12 мар 2007, 16:05 от коки

# 55
  • Мнения: 2 716
А тази бутилка е в другото помещение.

# 56
  • Мнения: 479
Аз мисля, че оцета беше в кухнята, него го имам, а другата бутилка каква е? Явно тя ми липсва
Другата бутилка е празна и е долу вмазето, в помещението дето се ремонтира. На масата в средата, под кашона, много е малка и не се вижда. В нея слагаш оцета и после витамините. После в коридора преди стаята с ремонта кликаш на бутилката със сместа и после на петното на пода и взимаш ключ, показва ти и една картинка на пода.
Разгадахте ли кои са клавишите на пианото? Нямам звук, така че помагайте

# 57
  • Мнения: 780
аз не мога да сложа хапчетата при сместа с оцета  newsm78 готово сложих ги и взех ключа за мазето .той за къде е?

# 58
  • Мнения: 295
пианото не работи

# 59
  • Мнения: 2 716
Звук можеш да си пуснеш от менюто, ама не е от голяма полза. С ключа от коридора отключих сейфа в стаята с компютъра и сега имам някакви плъзгачи  #Cussing out #Cussing out #2gunfire Sick

Общи условия

Активация на акаунт