Умопобъркваници и мистерии - 6

  • 12 142
  • 583
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 479
аз не мога да сложа хапчетата при сместа с оцета  newsm78

Кликаш на бут. със сместа - тя се уголемява. Кликаш на хапчетАТА - те също. После кликаш на малката картинка на нбутилката в iItems и готово.
------------
Пианото работи като кликнеш на уголемената каартинка с нотите и после на клавишите.
Дайте как се натискат клавишитееееееееееее - нямам колонкиииии


# 61
  • Мнения: 479
Звук можеш да си пуснеш от менюто, ама не е от голяма полза. С ключа от коридора отключих сейфа в стаята с компютъра и сега имам някакви плъзгачи  #Cussing out #Cussing out #2gunfire Sick
Подреждаш ги според картинката на пода - или отляво надясно кликаш - първото 1 път, второто два пъти, третото - нула и четвъртото един път

# 62
  • Мнения: 780
и моето - нотите ми са : ми , до ,фа и ре , но клавишите не помръдват . кликах и на нотите.... ина клавишите.... - нищо .
а къде е този сейф? - в спалнята горе ли ? ако е той - нещо не ми се отваря

# 63
  • Мнения: 295
Не ми работи пианото с нотите, без нотите, все The piano isn't working for some reason.

# 64
  • Мнения: 2 716

Подреждаш ги според картинката на пода - или отляво надясно кликаш - първото 1 път, второто два пъти, третото - нула и четвъртото един път
И какво трябва да се случи? Защото това беше първото, което направих.
А от борбата с пианото се отказах. Започвам го отново.

# 65
  • Мнения: 780
Не ми работи пианото с нотите, без нотите, все The piano isn't working for some reason.
няма страшно Simple Smile моето и с нотите не ще да работи Simple Smile
ааа сетих се за сейфа

сетих се , но как се мърдат тези ръчки ли каквото е там?

# 66
  • Мнения: 2 716
Отключваш го с ключа от коридора в мазето и после клипваш върху плъзгачите.

# 67
  • Мнения: 295
каква е ползата от тия плъзгачи, щом излезеш от стаята се връщат в изходна позиция

# 68
  • Мнения: 479

Подреждаш ги според картинката на пода - или отляво надясно кликаш - първото 1 път, второто два пъти, третото - нула и четвъртото един път
И какво трябва да се случи? Защото това беше първото, което направих.
А от борбата с пианото се отказах. Започвам го отново.
Мммм, грешка - първото се клика веднъж, второто - не, третото - 2 пъти и четвъртото - веднъж и чак тогава ти заработва пианото

# 69
  • Мнения: 295
мда, пианото проработи. Аз, обаче, толкова много разбирам от ноти, че...

# 70
  • Мнения: 2 716
Пианото отключва още една стая, в която има кутия.

# 71
  • Мнения: 479
Излязох. Като изсвириш правилно 4-те ноти на пианото ти отключва врата в дъното на 2 етаж. И там има сейф, който отваряш с кода на гърба на съответната картинка. Паркета на пода пред стълбите се отваря с отверката - и там се вкарва съответния код. После се отива в стаята със написаното на дъската смятат се цифрите - май получих 180, дава ти един камък, който слагаш на едно място вдясно в коридора на първия етаж и излизаш
------------
Нотите са 7586, на белите клавиши като броиш за първи този под буквата S най-вляво

# 72
  • Мнения: 780
Излязох. Като изсвириш правилно 4-те ноти на пианото ти отключва врата в дъното на 2 етаж. И там има сейф, който отваряш с кода на гърба на съответната картинка. Паркета на пода пред стълбите се отваря с отверката - и там се вкарва съответния код. После се отива в стаята със написаното на дъската смятат се цифрите - май получих 180, дава ти един камък, който слагаш на едно място вдясно в коридора на първия етаж и излизаш
------------
Нотите са 7586, на белите клавиши като броиш за първи този под буквата S най-вляво
а какви са кодовете за сейфовете ? на гърба на единствената  ми карта която имам ,има две обърнати надолу лунички ?

# 73
  • Мнения: 479
Излязох. Като изсвириш правилно 4-те ноти на пианото ти отключва врата в дъното на 2 етаж. И там има сейф, който отваряш с кода на гърба на съответната картинка. Паркета на пода пред стълбите се отваря с отверката - и там се вкарва съответния код. После се отива в стаята със написаното на дъската смятат се цифрите - май получих 180, дава ти един камък, който слагаш на едно място вдясно в коридора на първия етаж и излизаш
------------
Нотите са 7586, на белите клавиши като броиш за първи този под буквата S най-вляво
а какви са кодовете за сейфовете ? на гърба на единствената  ми карта която имам ,има две обърнати надолу лунички ?
Всички листчета, които събираш се трупат в черната книжка, можеш да я разлистваш с червените стрелки, на лицето има знак, а на гърба - цифри.

# 74
  • Мнения: 780
явно аз не съм събрала листчета , защото не ми се разлиства книжката  Cry

Общи условия

Активация на акаунт