Умопобъркваници и мистерии - 6

  • 12 157
  • 583
  •   1
Отговори
# 525


готово взех златната рибка

# 526
  • София
  • Мнения: 2 530
Не знам. Лутам се из улиците. Като стигнеш да улица с мнооооого китайски народ вървящ по нея дай дясна стрелка, отиваш в пред един рибен магазин - поне така пише, влизаш вътре и на кантара е златната рибка. Намерих и Рокфелер център и от една статуя взех въдица. Не ме питай как го намерих, не знам.

# 527
от музея си взех билет за subway,върнах се при художника и написах Earl James и ми даде др. билет!но немога да намериа въдицата

# 528
  • София
  • Мнения: 2 530
Къде по- точно взе билета. Аз съм в музея и се въртя в кръг. Вече имам телескоп. Като взех въдицата при едно от езерата на парка и сложих рибката на нея.

# 529
като влезеш даваш стрелката нагоре и готово

# 530
  • София
  • Мнения: 2 530
Взех още една златна рибка. И трябва да съберем всички части от билета, за продължим там, при ония четирите червени цифри. Поне така предполагам. Знаеш ли, как мога да си запазя играта, до където съм стигнала? За да я продължа утре?

# 531
  • София
  • Мнения: 2 530
Това с рибката не се брои. Просто се повтаря. Трябва ми една монета, за да погледна през телескопа на емпаер билдинг.

# 532
  • до морето
  • Мнения: 208
Финиширах newsm44 newsm53,много интересна игра Peace!
Кода за компютъра е 768(от белешката се броят ъглите и се пишат по реда 1 2 3).
Монетата е в музея при рицаря върху юздте на коня.
При Андерсен над патицата се взема телефон ,а след него под моста местиш камъка и вземаш скъпоценен камък.
За гарата кода е  Bridgeport.
За сега толкова от мен ,питайте ако искате! Hug

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 06:02 от Royzi

# 533
  • Мнения: 260
Аз също я завърших снощи, от тази поредица Ню Йорк най ми хареса.
Може ли някой да пусне нова игра?

# 534
# 535
  • София
  • Мнения: 2 079
В Умопобъркваници и мистерии 4 или 5 се игра тази игра .....  newsm78 , ако не бъркам, но ми е страшно позната!

Успех!  bouquet

# 536
# 537
  • Мнения: 2 716
Ако можете помогнете  Praynig Намерих най-накрая луната в играта в Египет. И сега не мога да мръдна стената в дясното крило. Много се закучи при мен. Помни ли някой какво е правил за да се отмести тъпата стена? Някъде съм пропуснала да направя нещо с жезъла, защото ме пита къде искам да го сложа при пирамидите.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 12:20 от мама_знае

# 538
  • Мнения: 479
Тази играхме ли я http://www.meltingmindz.com/sssg7.html
Мама знае, не си спомням, но трябваше някъде да сложи това нещо. Върни се назад, може би сме писали

# 539

Общи условия

Активация на акаунт