Някой ползвал ли е от този вид буйки?

  • 1 096
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Ние доста месеца си изкарахме с тези буйки, и на вън и вкъщи Simple Smile

Много съм доволна, сменихме 3 номера  Peace Взимах буйки с цип и с дупчици и не запарват, но не стават за излизане при мокро време.

# 16
  • Мнения: 941
нашите са с цип и връзки,горе.долу съм доволна,но за 25лв. можеха да са по-издръжливи #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 455
Доволна съм от тези,като знам колко малък избор има на пазара,за мен това е най-удачния модел въпреки,че бързо се захабяват.

# 18
  • Мнения: 116
Дъщеря ми прохождаше с такива буйки. Много лесно се слагат и за разлика от терличките и чорапките тези не се изхлузваха от крачето и. Няма да съжаляваш ако вземеш.

# 19
  • Мнения: 4 053
ползвах ме ги в къщи за пантовки,
иначе на вън с ортопедични обувчици с твъд форд  Peace

# 20
  • Мнения: 1 101
Тези буйки ме отказаха да купувам занапред каквото и да е К&К.
Правят ги ужасно широки,все едно всички деца са с пухкави крачета.Пъхах и двете стъпала на дъщеря си в едната буйка.Изкривиха се лесно и кожата се скапа бързо и това при положение,че ги е носила общо не повече от 20-30 часа.
На мен също не ми харесват.

# 21
  • Мнения: 2 891
Аз се чудя, дали изобщо на пазара има други буйки...

# 22
  • Мнения: 153
Именно с такива проходихме и после ги ползвахме за вкъщи. Много съм доволна именно защото крачетата на дечко са пухкави и сводести. Доколкото знам се предлагат и друг модел буйки на същата фирма, но по тесни и стегнати в глезена. Не са ни запарвали крачетата, но това не значи, че е невъзможно.

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като излизахме навън слагяхме такива. В къщи щрапаше по чорапи

# 24
  • Мнения: 2 197
Тези по принцип са за по-пухкави крачета. Но Колев и Колев имат и модели за по-слаб крак. Те са без ресни и с гладка кожа (никъде не ги намирам като снимка, за да ги покажа). Сега имат и един съвсем нов модел за слабо краче, който е с връзки. Единственото, което не ми хареса е, че е много голяма разликата между номерата - около 2 см. И понеже на дъщеря ми 15-16 вече са и малки следващия номер е 17-18 и в него може да влезе още някой.

# 25
  • Мнения: 1 273
А така. И на мен ми стана интересно, обаче  след като изчетох всичко, май съм на първоначалното си положение-- Mr. Green

# 26
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
А така. И на мен ми стана интересно, обаче  след като изчетох всичко, май съм на първоначалното си положение-- Mr. Green
Да. И аз. #Crazy
Благодаря на всички за отговорите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт