Бихте ли си купили това?

  • 4 448
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 583
Да бих си купила, ако имах паричната възможност. Все пак не е чак толкова голяма глезотия, а ние сме от изостаналите, така че не е толкова чудно, че има толкова възклицания.

# 61
  • София
  • Мнения: 807
В един многозвезден хотел в Япония баща ми е виждал такова нещо и казва, че е много удобно. Лично аз използвам подвижен душ, който излиза от батерията на мивката, която е в непосредствена близост до тоалетната. Дори не си личи, че е подвижен душ. Благодарение на това "устройство" нямам нужда и  от биде  Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 329
Не! Просто ще продължа да си се измивам сама Laughing

# 63
# 64
  • Мнения: 804
Струва ми се, че наистина е за по-възрастни хора или такива с проблеми с обслужването.
В такъв случай трябва да ги предлагат с инструктор. Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 4 966
Много е готина седалката.
Такива са тоалетните в Токуда/да над 1000лв. е едната/.
Но са много удобни.

Какво й е смешното?
Като се загледа човек си е седалка с капак -плюса е това,че има копчета и биде един вид,което е доста добре от хигиенна гледна точка.

# 66
  • Мнения: 6 461
Не ...не бихме си купили за вкъщи.
Толкова много пари съм сигурна ,че няма да изръсим за да си угодим на Д-тата ... Laughing

hahaha Ще падна от смях, ще ме измие и подсуши...  Joy Остана и да готви и пере.
.


... че и да те целуне за "лека нощ" по челото!
Неща да ме целува изобщо по челото Joy
Аз сега пиша и от името на мъжО ...пък той може и да иска ....де да знам Mr. Green

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 14:25 от Дими

# 67
  • Мнения: 393
Ами , гледам всички сте против ... а ние имаме такова - не е същия модел , но прави същите неща .  Embarassed
Много е готино да ти топли на дъто , а и другите работи - кой не иска да му духа ...  Mr. Green

И да допълня нашето едва ли е 1000 кинта ... не знам колко точно е , защото го е взимала майка ми преди години .

# 68
  • Мнения: 6 461
Ами , гледам всички сте против ... а ние имаме такова - не е същия модел , но прави същите неща .  Embarassed

Е ,ти пък сега защо се изчервяваш... Mr. Green?

# 69
  • Мнения: 393
Ами , гледам всички сте против ... а ние имаме такова - не е същия модел , но прави същите неща .  Embarassed

Е ,ти пък сега защо се изчервяваш... Mr. Green?

Защото всички го смятат за глупост , а аз съм много доволна !

# 70
  • Мнения: 1 299
Да, що не  Peace Интересно е. Само онлайн ли се поръчва?

# 71
  • Мнения: 583
Не го одобрявате, но повечето от вас сте с претенции, че искате къщите ви да са обзаведени съвременно и стилно - е, това е съвременно и функционално, и то не от сега, а от години, но ние българите сме си изостанали и ограничени.

# 72
  • Мнения: 3 153
Хахах, много забавно наистина. Не виждам нищо лошо в такава тоалетна. Бих си купила, да!

# 73
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ами , гледам всички сте против ... а ние имаме такова - не е същия модел , но прави същите неща .  Embarassed

Е ,ти пък сега защо се изчервяваш... Mr. Green?


  smile3532

# 74
  • Мнения: 1 174
 Виждала съм такава тоалетна чиния и не съм учудена.  Simple Smile
На моряците по японските кораби кабинките са оборудвани с такива и не е само това...приличат на 5-звездни хотели и е трудно да повярваш, че това е работно място Simple Smile ( говоря за новите кораби, които са над 350 000т).Колко сме назад! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт